Προς το περιεχόμενο

Μην πετάτε τίποτα! Χαρίστε το εδώ! [part 3]


billdanos
Μήνυμα προστέθηκε από insomnia.gr

Η συζήτηση συνεχίζεται στο παρακάτω θέμα

 

Προτεινόμενες αναρτήσεις

17 ώρες πριν, Τέρης Α. είπε

Θα ήθελα να χαρίσω τα παρακάτω:

IMG-20200721-231614.jpg

IMG-20200721-231731.jpg

IMG-20200721-231511.jpg

(Κτήμα και κήπος τεύχη 7,8. Αγροτέρρα τεύχη 1-9)

IMG-20200721-231833.jpg

IMG-20200721-231935.jpg

Σε καλή κατάσταση διαστάσεων σχεδόν B5 (16,5x25) 25 τεμάχια σε διάφορα χρώματα (κυρίως μπλε)

IMG-20200721-232128.jpg

Φάκελοι διαστάσεων Α4 διαφημιστικοί σε καλή κατάσταση 15 τεμάχια και 3 ντοσιέ με 4 κρίκους.

IMG-20200721-232020.jpg

9 τεμάχια διαφάνιες και μαύρα χαρτόνια οπισθόφυλλα βιβλιοδεσίας, 2 μεγάλα σπιράλ (μαύρα) και 5 μεσαία (3 μαύρα - 2 άσπρα).

Επίσης, 1 τετράδιο μουσικής 30 φύλλα και 1 μπλοκ ακουαρέλα 25χ35 6 φύλλα καθώς και 2 καλώδια HDMI 1,5μ και 2 καλώδια προέκτασης τροφοδοτικού νομίζω 2μ (τα καλώδια σφραγισμένα).

Συνάντηση σε Χαλάνδρι-Αγία Παρασκευή Κυριακές από 10-11:30 π.μ. και από 5:30-8μ.μ. Καθημερινές μέχρι 10 π.μ. και από 5:30-8 μ.μ.

Πρώτα post εδώ και μετά pm!

Δε θα τηρηθεί σειρά προτεραιότητας.

Ευχαριστώ πολυ φιλέ μου για τα πραγματα, τα παρέλαβα.

  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 13k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Στις 23/7/2020 στις 2:30 ΜΜ, snbblp είπε

Σου τα κράτησα και μιλάμε αύριο για την παραλαβή

Σε ευχαριστώ για την ανταπόκριση ευχαριστώ πολύ

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Χαριζω μητρικη  mΑΤΧ 939, Winfast. Ειναι αχρησιμοποιητη/κανουρια. Μου την εδωσαν απο εταιρια που εκλεισε πριν χρονια και την ξεθαψα σε εκκαθαριση. Ειναι μονο μητρικη, χωρις κουτι. Ηταν σφραγισμενη μεχρι τωρα που την ανοιξα για να δω το μοντελο.

 

Αυτη εδω ειναι:

https://www.cbo-do.de/Motherboards/AMD/AMD-Socket-939-940/Foxconn-WinFast-CK804M03-6ELRS-CK804M03-mATX-Motherboard-AMD-Socket-939-FiWi-PCIe::22208.html?language=en

 

Στελνω και με ΕΛΤΑ κουριερ, 3€ αποστολη. Μου τα κανετε καταθεση και την στελνω!

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 λεπτά πριν, Shadowjump είπε

Χαριζω μητρικη  mΑΤΧ 939, Winfast. Ειναι αχρησιμοποιητη/κανουρια. Μου την εδωσαν απο εταιρια που εκλεισε πριν χρονια και την ξεθαψα σε εκκαθαριση. Ειναι μονο μητρικη, χωρις κουτι. Ηταν σφραγισμενη μεχρι τωρα που την ανοιξα για να δω το μοντελο.

Αυτη εδω ειναι:

https://www.cbo-do.de/Motherboards/AMD/AMD-Socket-939-940/Foxconn-WinFast-CK804M03-6ELRS-CK804M03-mATX-Motherboard-AMD-Socket-939-FiWi-PCIe::22208.html?language=en

Στελνω και με ΕΛΤΑ κουριερ, 3€ αποστολη. Μου τα κανετε καταθεση και την στελνω!

πμ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλησπέρα.

Χαρίζω ξύλινο γραφείο 106x60x72.Μένω σε mancave και δέν έχω χώρο, οπότε το δίνω.

Βίδες/καβίλιες είναι στην θέση τους.Με ένα flat κατσαβίδι το έχετε συναρμολογήσει σε 10'.

Παραλαβή απο τον χώρο μου, Αιγάλεω-Λιούμη,κοντά στα ΤΕΙ.

 

20200724_191702.jpg

  • Like 5
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

7 λεπτά πριν, Tenshi είπε

Καλησπέρα.

Χαρίζω ξύλινο γραφείο 106x60x72.Μένω σε mancave και δέν έχω χώρο, οπότε το δίνω.

Βίδες/καβίλιες είναι στην θέση τους.Με ένα flat κατσαβίδι το έχετε συναρμολογήσει σε 10'.

Παραλαβή απο τον χώρο μου, Αιγάλεω-Λιούμη,κοντά στα ΤΕΙ.

20200724_191702.jpg

Με ενδιαφέρει

στέλνω pm

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

11 ώρες πριν, leolipop είπε

Καλημερα στην παρεα.

Χαριζω πηγη απο Passat 2006 Μοντελο αν θυμαμαι καλα.

Επισης ενα ibm thinkpad 1834 μαζι με τροφοδοτικο , βγαζει μπλε οθονη στα ΧΡ. Κατα τα αλλα φαινεται να λειτουργει κανονικα.

Παραλαβη απο Περιστερι και μονο , δεν κανω αποστολες.

IMG_20200724_095437.jpg

IMG_20200724_095416.jpg

ibm.jpg

Καλησπερα με ενδιαφερει η  πηγη

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Χαρίζονται τα παρακάτω μπιμπλεοειδή που πιάνουν χώρο - είμαι λίγο πριν τα πετάξω και είπα μπας και τα θελει κανεις εδώ

IMG-20200724-221036-resized.jpg

IMG-20200723-202932-resized.jpg

Αυτά που είναι σαν "κυροπήγια/φωτιστικά δέν έχουντα κρύσταλλα και φις/ντουί ... ίσως καποιος που παιδευετι με τέτοια μπιμπελοειδή έχει κάποια χρήση γι αυτά

Παράδοση, όπως πάντα,

- ωρες γραφείου από τη δουλειά μου (Μαρούσι κοντά στο δαχτυλίδι - απλά μου λέτε από πριν για να τα πάρω μαζί μου) 

- ΣΚ ή αργά το απόγευμα (μετά τη δουλειά από Λ. Αθηνών κοντά στα ΤΕΙ Αθηνών)

- ή αν βολευει περνάω κάποιο σημείο περνάω και σας τα αφήνω στο γύρισμα από τη δουλειά  

 

-

α!

ξαναχαρίζεται ένα ζευγάρι ασύρματο MS πληκτρολόγιο / ποντίκι ΧΩΡΙΣ usb dongle που είχα πάρει από τον @thodoris1985 με την ελπίδα ότι θα αντικαθιστούσε ένα άλλο χοντροκομμένο MS πληκτρολόγιο που είχα αλλά δυστυχώς τα dongle τους δεν είναι συμβατά μεταξύ τους.

Επεξ/σία από DrLo
  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, DrLo είπε

Χαρίζονται τα παρακάτω μπιμπλεοειδή που πιάνουν χώρο - είμαι λίγο πριν τα πετάξω και είπα μπας και τα θελει κανεις εδώ

IMG-20200724-221036-resized.jpg

IMG-20200723-202932-resized.jpg

Αυτά που είναι σαν "κυροπήγια/φωτιστικά δέν έχουντα κρύσταλλα και φις/ντουί ... ίσως καποιος που παιδευετι με τέτοια μπιμπελοειδή έχει κάποια χρήση γι αυτά

Παράδοση, όπως πάντα,

- ωρες γραφείου από τη δουλειά μου (Μαρούσι κοντά στο δαχτυλίδι - απλά μου λέτε από πριν για να τα πάρω μαζί μου) 

- ΣΚ ή αργά το απόγευμα (μετά τη δουλειά από Λ. Αθηνών κοντά στα ΤΕΙ Αθηνών)

- ή αν βολευει περνάω κάποιο σημείο περνάω και σας τα αφήνω στο γύρισμα από τη δουλειά  

-

α!

ξαναχαρίζεται ένα ζευγάρι ασύρματο MS πληκτρολόγιο / ποντίκι ΧΩΡΙΣ usb dongle που είχα πάρει από τον @thodoris1985 με την ελπίδα ότι θα αντικαθιστούσε ένα άλλο χοντροκομμένο MS πληκτρολόγιο που είχα αλλά δυστυχώς τα dongle τους δεν είναι συμβατά μεταξύ τους.

pm

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Καλημέρα σε όλους χαρίζω αυτό το Bluetooth speaker που διαβάζει και κάρτα μνήμης ....Έχει παίξει παρά πολύ αλλά επειδή δεν μου χρειάζεται άλλο το δίνω ...Οποίος μένει Αθήνα και το θέλει μου στέλνει μήνυμα 

Τελικά παρατήρησα ότι κάτι δεν λειτουργεί και θα το δώσω γιατι δεν θέλω να κοροϊδέψω κάποιον. !!

20200428121607_forever_bs_100_bs_100_bk_black.jpeg

Επεξ/σία από life is music
  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

23 λεπτά πριν, life is music είπε

Καλημέρα σε όλους χαρίζω αυτό το Bluetooth speaker που διαβάζει και κάρτα μνήμης ....Έχει παίξει παρά πολύ αλλά επειδή δεν μου χρειάζεται άλλο το δίνω ...Οποίος μένει Αθήνα και το θέλει μου στέλνει μήνυμα 

20200428121607_forever_bs_100_bs_100_bk_black.jpeg

Το θελω για τον γιο μου.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 λεπτό πριν, LLLEFTERIS είπε

Το θελω για τον γιο μου.

Μου εχουν στείλει 2 ...αν κάποιος δεν με καλέσει θα μιλήσουμε !!

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στις 24/7/2020 στις 10:09 ΠΜ, leolipop είπε

Καλημερα στην παρεα.

Χαριζω πηγη απο Passat 2006 Μοντελο αν θυμαμαι καλα. - Δοθηκε στον petaw-se-oneiro

Επισης ενα ibm thinkpad 1834 μαζι με τροφοδοτικο , βγαζει μπλε οθονη στα ΧΡ. Κατα τα αλλα φαινεται να λειτουργει κανονικα.

Παραλαβη απο Περιστερι και μονο , δεν κανω αποστολες.

ibm.jpg

Παρέλαβα την πηγή. Ευχαριστώ και πάλι. 

  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 ώρες πριν, life is music είπε

Καλημέρα σε όλους χαρίζω αυτό το Bluetooth speaker που διαβάζει και κάρτα μνήμης ....Έχει παίξει παρά πολύ αλλά επειδή δεν μου χρειάζεται άλλο το δίνω ...Οποίος μένει Αθήνα και το θέλει μου στέλνει μήνυμα 

20200428121607_forever_bs_100_bs_100_bk_black.jpeg

Καλημέρα το θέλω πμ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στις 22/7/2020 στις 10:14 ΜΜ, e-tic είπε

Παραλαβή απο Μοσχάτο ή Καλλιθέα.

Ευχαριστουμε   εγω  κι  ο  μανωλης   για   τον  πολυφορτιστη.

Καλο  καλοκαιρι.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...