Προς το περιεχόμενο

Μην πετάτε τίποτα! Χαρίστε το εδώ! [part 3]


billdanos
Μήνυμα προστέθηκε από insomnia.gr

Η συζήτηση συνεχίζεται στο παρακάτω θέμα

 

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Επισκέπτης
Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Καλημερα συμφορουμιτες

εχω μερικα κινητα με σπασμενες οθονες , ενα προβλημα απο νερο , και ενα που δν εχω ιδεα τι εχει τα δινω ολα μαζι αν θελει καποιος να ασχοληθει η του χρειαζεται κατι απο μεσα

 

 

2.jpg

1.jpg

ΥΓ. ΕΙΜΑΙ ΕΠΑΡΧΙΑ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΣΤΕΙΛΩ ΑΛΛΑ ΟΧΙ ΣΕ ΤΥΠΟΥΣ ΠΟΥ ΝΑΙ ΣΕ ΦΑΣΗ ΑΝΤΕ ΑΝΤΕ ΑΚΟΜΑ;; ΔΕΝ ΕΙΜΑΣΤΕ ΣΕ ΑΓΓΕΛΙΑ!!!

ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ

Επεξ/σία από Επισκέπτης
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 13k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

1 λεπτό πριν, Darkito είπε

Καλημερα συμφορουμιτες

εχω μερικα κινητα με σπασμενες οθονες , ενα προβλημα απο νερο , και ενα που δν εχω ιδεα τι εχει τα δινω ολα μαζι αν θελει καποιος να ασχοληθει η του χρειαζεται κατι απο μεσα

2.jpg

1.jpg

ΥΓ. ΕΙΜΑΙ ΕΠΑΡΧΙΑ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΣΤΕΙΛΩ ΑΛΛΑ ΟΧΙ ΣΕ ΤΥΠΟΥΣ ΠΟΥ ΝΑΙ ΣΕ ΦΑΣΗ ΑΝΤΕ ΑΝΤΕ ΑΚΟΜΑ;; ΔΕΝ ΕΙΜΑΣΤΕ ΣΕ ΑΓΓΕΛΙΑ!!!

ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ

πμ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

9 λεπτά πριν, Darkito είπε

Καλημερα συμφορουμιτες

εχω μερικα κινητα με σπασμενες οθονες , ενα προβλημα απο νερο , και ενα που δν εχω ιδεα τι εχει τα δινω ολα μαζι αν θελει καποιος να ασχοληθει η του χρειαζεται κατι απο μεσα

2.jpg

1.jpg

ΥΓ. ΕΙΜΑΙ ΕΠΑΡΧΙΑ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΣΤΕΙΛΩ ΑΛΛΑ ΟΧΙ ΣΕ ΤΥΠΟΥΣ ΠΟΥ ΝΑΙ ΣΕ ΦΑΣΗ ΑΝΤΕ ΑΝΤΕ ΑΚΟΜΑ;; ΔΕΝ ΕΙΜΑΣΤΕ ΣΕ ΑΓΓΕΛΙΑ!!!

ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ

Pm

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

11 λεπτά πριν, Darkito είπε

Καλημερα συμφορουμιτες

εχω μερικα κινητα με σπασμενες οθονες , ενα προβλημα απο νερο , και ενα που δν εχω ιδεα τι εχει τα δινω ολα μαζι αν θελει καποιος να ασχοληθει η του χρειαζεται κατι απο μεσα

2.jpg

1.jpg

ΥΓ. ΕΙΜΑΙ ΕΠΑΡΧΙΑ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΣΤΕΙΛΩ ΑΛΛΑ ΟΧΙ ΣΕ ΤΥΠΟΥΣ ΠΟΥ ΝΑΙ ΣΕ ΦΑΣΗ ΑΝΤΕ ΑΝΤΕ ΑΚΟΜΑ;; ΔΕΝ ΕΙΜΑΣΤΕ ΣΕ ΑΓΓΕΛΙΑ!!!

ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ

Το μεσαίο είναι Xiaomi?

Μοντέλο;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
3 ώρες πριν, Darkito είπε

Καλημερα συμφορουμιτες

εχω μερικα κινητα με σπασμενες οθονες , ενα προβλημα απο νερο , και ενα που δν εχω ιδεα τι εχει τα δινω ολα μαζι αν θελει καποιος να ασχοληθει η του χρειαζεται κατι απο μεσα

2.jpg

1.jpg

ΥΓ. ΕΙΜΑΙ ΕΠΑΡΧΙΑ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΣΤΕΙΛΩ ΑΛΛΑ ΟΧΙ ΣΕ ΤΥΠΟΥΣ ΠΟΥ ΝΑΙ ΣΕ ΦΑΣΗ ΑΝΤΕ ΑΝΤΕ ΑΚΟΜΑ;; ΔΕΝ ΕΙΜΑΣΤΕ ΣΕ ΑΓΓΕΛΙΑ!!!

ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ

πμ για το huawei
Άκυρο απο εμένα!

Επεξ/σία από Fuel7
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
1 ώρα πριν, Darkito είπε

Καλημερα συμφορουμιτες

εχω μερικα κινητα με σπασμενες οθονες , ενα προβλημα απο νερο , και ενα που δν εχω ιδεα τι εχει τα δινω ολα μαζι αν θελει καποιος να ασχοληθει η του χρειαζεται κατι απο μεσα

2.jpg

1.jpg

ΥΓ. ΕΙΜΑΙ ΕΠΑΡΧΙΑ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΣΤΕΙΛΩ ΑΛΛΑ ΟΧΙ ΣΕ ΤΥΠΟΥΣ ΠΟΥ ΝΑΙ ΣΕ ΦΑΣΗ ΑΝΤΕ ΑΝΤΕ ΑΚΟΜΑ;; ΔΕΝ ΕΙΜΑΣΤΕ ΣΕ ΑΓΓΕΛΙΑ!!!

ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ

Ενδιαφέρομαι για τα 2 Samsung. το άσπρο είναι iphone?

Σας έστειλα πμ

Επεξ/σία από eleni89
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

14 λεπτά πριν, eleni89 είπε

Ενδιαφέρομαι για τα 2 Samsung. το άσπρο είναι iphone?

Σας έστειλα πμ

Ενδιαφέρομαι για το ασήμι χιαομι ......αν είναι σε καλή κατάσταση !

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης

εχω κανονισει να τα δωσω στον @Jimis12 παιδια

και ειναι τα ιδια κινητα μπρος/πισω στις φωτο δν ειναι διαφορετικα σε καθε φωτο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Χαριζονται   3  MODEM/ROUTER.....

1.Modem/router ZYXEL  P-2302HWUDL-P1  στο  κουτι   του  απο   τον  φιλο   γιωργο  wizzy.

Διαθέτει μία (1) θύρα για σύνδεση με internet, τέσσερις (4) θύρες δικτύου, δύο (2) θύρες USB και δύο (2) θύρες τηλεφωνικών γραμμών.

Σε λειτουργική κατάσταση. Δίνεται με τροφοδοτικό.

spacer.png

2.THOMSON  TG585 V7  δυστυχως   χωρις   τροφοδοτικο.

spacer.png

3.ZTE  ZXV10 W300 v5,.2  CONN-X    λειτουργικο   με   τροφοδοτικο  που  μαλλον  εχει   καει.

spacer.png

 

Παραλαβη   ΜΟΝΟΝ  στην  εδρα   μου   πισω   απο  το  εφετειο   αθηνας   εντος   48ωρου.

ΜΟΝΟΝ  ΟΛΑ   ΜΑΖΙ   ΠΑΚΕΤΟ   ΠΑΡΑΚΑΛΩ   ΠΟΛΥ   και  ας   δοθουν   η  πουληθουν  η   πεταχτουν.

Προτεραιοτητα   οποιος   μπορει   γρηγοροτερα.

ΠΟΣΤΑΡΕΤΕ   ΠΡΩΤΑ   ΕΔΩ   ΚΑΙ  ΣΤΕΙΛΤΕ   ΑΜΕΣΑ   ΠΜ  ΓΙΑ   ΑΠΟΦΥΓΗ   ΠΑΡΕΞΗΓΗΣΕΩΝ.

 

ΔΟΘΗΚΑΝ!

 

 

Επεξ/σία από tigergreg
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

19 λεπτά πριν, tigergreg είπε

Modem/router ZYXEL  P-2302HWUDL-P1

Επειδή δεν είμαι από Αθήνα, αν κάποιος μπορεί να παραλάβει και χρειάζεται τα υπόλοιπα και μπορεί να μου στείλει το Zyxel (με έξοδα δικά μου φυσικά) θα του ήμουν υπερ υπόχρεος

Όπως και στον Γρηγόρη βεβαίως

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
24 λεπτά πριν, tigergreg είπε

Χαριζονται   3  MODEM/ROUTER.....

1.Modem/router ZYXEL  P-2302HWUDL-P1  στο  κουτι   του  απο   τον  φιλο   γιωργο  wizzy.

Διαθέτει μία (1) θύρα για σύνδεση με internet, τέσσερις (4) θύρες δικτύου, δύο (2) θύρες USB και δύο (2) θύρες τηλεφωνικών γραμμών.

Σε λειτουργική κατάσταση. Δίνεται με τροφοδοτικό.

spacer.png

2.THOMSON  TG585 V7  δυστυχως   χωρις   τροφοδοτικο.

spacer.png

3.ZTE  ZXV10 W300 v5,.2  CONN-X    λειτουργικο   με   τροφοδοτικο  που  μαλλον  εχει   καει.

spacer.png

Παραλαβη   ΜΟΝΟΝ  στην  εδρα   μου   πισω   απο  το  εφετειο   αθηνας   εντος   48ωρου.

ΜΟΝΟΝ  ΟΛΑ   ΜΑΖΙ   ΠΑΚΕΤΟ   ΠΑΡΑΚΑΛΩ   ΠΟΛΥ   και  ας   δοθουν   η  πουληθουν  η   πεταχτουν.

Προτεραιοτητα   οποιος   μπορει   γρηγοροτερα.

ΠΟΣΤΑΡΕΤΕ   ΠΡΩΤΑ   ΕΔΩ   ΚΑΙ  ΣΤΕΙΛΤΕ   ΑΜΕΣΑ   ΠΜ  ΓΙΑ   ΑΠΟΦΥΓΗ   ΠΑΡΕΞΗΓΗΣΕΩΝ.

Ενδιαφέρομαι για το Zyxel

Επεξ/σία από DrLo
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στις 27/7/2020 στις 2:33 ΜΜ, tigergreg είπε

Παλιος   η/υ   με   κουτι   turbo x   σιμπιζακι.....αγνωστης   λειτουργικοτητας.

Μητρικη   asrock   939

Mνημη   2x512 ddr

2xDVD-DVDRW   drives

τροφοδοτικο   300w

δεν   γνωριζω   τι  επεηεργαστη   φοραει

Παραλαβη   απο   πλατεια   κανιγγος   ΜΟΝΟΝ.

ΠΟΣΤΑΡΕΤΕ   ΠΡΩΤΑ   ΕΔΩ   ΚΑΙ  ΣΤΕΙΛΤΕ   ΑΜΕΣΑ   ΠΜ.

Καλησπέρα σας. Θά ἤθελα, νά ἐκφράσω καί δημοσίως τίς εὐχαριστίες μου στόν ἀγαπητό tigergreg γιά τό desktop. Γρηγόρη εὐχαριστῶ καί πάλι.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Acer extrensa 5220   λειτουργικό 100% χωρίς δίσκο και μνήμες, το laptop έχει έρθει σε επαφή με κάποιο θερμαντικό σώμα  και το καπάκι του από την έξω μεριά έχει μία αλλοίωση και εμφανίζει και κάποιες σκιές στην οθόνη

 πέντε δίσκοι 2,5 αρίδες με χαμηλή υγεία

Παραλαβη άμεσα από Καλλιθέα κεντρικά χωρίς σειρά προτεραιότητας

 

IMG_20200728_154853.jpg

IMG_20200728_155257.jpg

IMG_20200728_155057.jpg

IMG_20200728_154925.jpg

Επεξ/σία από sotos 1
  • Like 4
  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...