Προς το περιεχόμενο

Μην πετάτε τίποτα! Χαρίστε το εδώ! [part 3]


billdanos
Μήνυμα προστέθηκε από insomnia.gr

Η συζήτηση συνεχίζεται στο παρακάτω θέμα

 

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Χαριζω φλασακια με διαφορες χωρητικοτητες.Τα ελεγξα,τα διαμορφωσα και δουλευουν αψογα!Μονο για Θεσσαλονικη μιας και λογω κορονοιου και ωραριου δεν μπορω να στειλω με ΕΛΤΑ!

DSC_3738.JPG

  • Like 9
  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 13k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

2 ώρες πριν, ΛεναΛενα είπε

Χαριζω φλασακια με διαφορες χωρητικοτητες.Τα ελεγξα,τα διαμορφωσα και δουλευουν αψογα!Μονο για Θεσσαλονικη μιας και λογω κορονοιου και ωραριου δεν μπορω να στειλω με ΕΛΤΑ!

DSC_3738.JPG

Θα με ενδιέφερε ένα η περισσότερα , για boot recovery's κτλπ ! Αν γίνονταν κάποια εξυπηρέτηση για αποστολη με δικα μου μεταφορικά  -ειμαι κρητη- θα ήμουν ευγνώμων . 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 ώρες πριν, ΛεναΛενα είπε

Χαριζω φλασακια με διαφορες χωρητικοτητες.Τα ελεγξα,τα διαμορφωσα και δουλευουν αψογα!Μονο για Θεσσαλονικη μιας και λογω κορονοιου και ωραριου δεν μπορω να στειλω με ΕΛΤΑ!

DSC_3738.JPG

ενδιαφερομαι, στελνω πμ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

39 λεπτά πριν, Mr^Robot είπε

Θα με ενδιέφερε ένα η περισσότερα , για boot recovery's κτλπ ! Αν γίνονταν κάποια εξυπηρέτηση για αποστολη με δικα μου μεταφορικά  -ειμαι κρητη- θα ήμουν ευγνώμων . 

Αυτο ειναι το θεμα,δεν μπορω να στειλω..την ωρα που σχολαω τα ΕΛΤΑ εχουν κλεισει........

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 ώρες πριν, ΛεναΛενα είπε

Χαριζω φλασακια με διαφορες χωρητικοτητες.Τα ελεγξα,τα διαμορφωσα και δουλευουν αψογα!Μονο για Θεσσαλονικη μιας και λογω κορονοιου και ωραριου δεν μπορω να στειλω με ΕΛΤΑ!

DSC_3738.JPG

Στελνω πμ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στις 14/8/2020 στις 9:22 ΜΜ, iPnos είπε

Χαρίζονται:

  • Κάρτα τηλεόρασης Pinnacle GmbH Rev: 1.7 σκέτη
  • Μικρός φακός (παίρνει 3 μπαταρίες ΑΑΑ) (https://postimg.cc/nj9VLBRP) (πήγε στο φίλο frantan)

Πμ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, ΛεναΛενα είπε

Αυτο ειναι το θεμα,δεν μπορω να στειλω..την ωρα που σχολαω τα ΕΛΤΑ εχουν κλεισει........

Οπως και να εχει , ευχαριστώ :)

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Χαριζοντε οι δυο αυτες οι δυο μνημες παραλαβή απο το χώρο μου με τα γνωστά κριτήρια να εχει ξανά δώσει κατι στο παρελθόν η αγγελία εχει μπει και στο γειτονικό φόρουμ.

2.jpg

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Τσάντα θαλάσσης. Έχει ψιλσκιστεί η φόδρα στο φερμουάρ. Με ράψιμο στο φερμουάρ ή ολικό ξήλωμα είναι οκ.
  • Τρείς θήκες για Xiaomi mi max 2. Η δεξιά είναι βαρέως χρησιμοποιημέννη (φαίνεται άλλωστε), η μεσαία ελάχιστα (έχει κάποια μικρά σημαδάκια), η αριστερή είναι αχρησιμοποιήτη.

IMG-20200817-111025.jpg IMG-20200817-111240.jpg

Εκδήλωση ενδιαφέροντος με πμ και παραλαβή απο τον χώρο μου στο Μοσχάτο

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Χαρίζεται αφυγραντήρας με θέμα (δεν θυμάμαι τι ακριβώς) στα 25L. Για κάποιον που το έχει στις επισκευές αν θυμάμαι καλά είναι και εύκολο και οικονομικό.

ΣΕ ΚΡΆΤΗΣΗ!!!

 

Επίσης: ιονιστης βιομηχανικού τύπου. Χρειάζεται ανταλλακτικό και κάθεται πολλά χρόνια. Είναι σαν καινούργιος.

 

Παραλαβή ΜΌΝΟ από Χαϊδάρι στον/στους πρώτους ενδιαφερόμενους. Προτεραιότητα σε εκείνον που μπορεί να πάρει και τα 2. Αποστολές δεν γίνονται.

Κατά τα γνωστά πμ αφού προηγηθεί ενδιαφέρον εδώ.

Ευχαριστώ πολύ!!!

IMG_20200817_200106.jpg

Επεξ/σία από tasosv1
  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

5 λεπτά πριν, tasosv1 είπε

Χαρίζεται αφυγραντήρας με θέμα (δεν θυμάμαι τι ακριβώς) στα 25L. Για κάποιον που το έχει στις επισκευές αν θυμάμαι καλά είναι και εύκολο και οικονομικό.

Επίσης: ιονιστης βιομηχανικού τύπου. Χρειάζεται ανταλλακτικό και κάθεται πολλά χρόνια. Είναι σαν καινούργιος.

Παραλαβή ΜΌΝΟ από Χαϊδάρι στον/στους πρώτους ενδιαφερόμενους. Προτεραιότητα σε εκείνον που μπορεί να πάρει και τα 2. Αποστολές δεν γίνονται.

Κατά τα γνωστά πμ αφού προηγηθεί ενδιαφέρον εδώ.

Ευχαριστώ πολύ!!!

IMG_20200817_200106.jpg

Στέλνω πμ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στις 16/8/2020 στις 9:31 ΜΜ, Al_pacino είπε

Χαριζοντε οι δυο αυτες οι δυο μνημες παραλαβή απο το χώρο μου με τα γνωστά κριτήρια να εχει ξανά δώσει κατι στο παρελθόν η αγγελία εχει μπει και στο γειτονικό φόρουμ.

2.jpg

Εχεις π.μ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στις 16/8/2020 στις 3:59 ΜΜ, ΛεναΛενα είπε

Χαριζω φλασακια με διαφορες χωρητικοτητες.Τα ελεγξα,τα διαμορφωσα και δουλευουν αψογα!Μονο για Θεσσαλονικη μιας και λογω κορονοιου και ωραριου δεν μπορω να στειλω με ΕΛΤΑ!

DSC_3738.JPG

Παρελαβα απο την Λενα και την ευχαριστω παρα πολυ!

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...