Προς το περιεχόμενο

Μην πετάτε τίποτα! Χαρίστε το εδώ! [part 3]


billdanos
Μήνυμα προστέθηκε από insomnia.gr

Η συζήτηση συνεχίζεται στο παρακάτω θέμα

 

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 13k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Χαρίζεται SAMSUNG 40" σε πάρα πολύ καλή εξωτερική κατάσταση. Δίνεται για ανταλλακτικά ή επισκευή.

Έχει ένα πρόβλημα και εκεί που παίζει κανονικά, μαυρίζει όλο το πάνελ και δεν δείχνει τίποτα. Ο ήχος συνεχίζει να παίζει κανονικά. Έχω παρατηρήσει πως το κάνει με τις ζέστες συνήθως αλλά δεν γνωρίζω απο αυτά. Την είχα πάει σε ηλεκτρονικό, την είχε ανοίξει και δεν είχε βρει κάποιο πρόβλημα. Την έκανε reset και για 2 μήνες λειτουργούσε πάλι μια χαρά. Έγινε ήδη αλλαγή της με μεγαλύτερη τηλεόραση οπότε δεν έχω όρεξη να το ψάξω. Δίνεται με το καλώδιο και το τηλεχειριστήριο της. Αν δεν δοθεί εδώ, θα πάει για ανακύκλωση. 

Παραλαβή ΜΟΝΟ απο τον χώρο μου στην Σαλαμίνα! Στείλτε μου προσωπικό μήνυμα όσοι έχετε την δυνατότητα να έρθετε Σαλαμίνα. Δεν θα μπω στην διαδικασία αποστολής. Ευχαριστώ πολύ.

tv4.jpg.dbd1f168e97d67992b6974f6738ab6e3.jpg

tv4.jpg.dbd1f168e97d67992b6974f6738ab6e3.jpg

tv3.jpg.45aaf260742529324fc0ac5108c2bfbd.jpg

tv1.jpg.3ae3b53e21f14eb0b165f5978baf58b5.jpg

tv2.jpg.d2b413ce24db6c83e5150d09d8de1b09.jpg

  • Like 6
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

4 λεπτά πριν, GeorgeKalogeras είπε

Χαρίζεται SAMSUNG 40" σε πάρα πολύ καλή εξωτερική κατάσταση. Δίνεται για ανταλλακτικά ή επισκευή.

Έχει ένα πρόβλημα και εκεί που παίζει κανονικά, μαυρίζει όλο το πάνελ και δεν δείχνει τίποτα. Ο ήχος συνεχίζει να παίζει κανονικά. Έχω παρατηρήσει πως το κάνει με τις ζέστες συνήθως αλλά δεν γνωρίζω απο αυτά. Την είχα πάει σε ηλεκτρονικό, την είχε ανοίξει και δεν είχε βρει κάποιο πρόβλημα. Την έκανε reset και για 2 μήνες λειτουργούσε πάλι μια χαρά. Έγινε ήδη αλλαγή της με μεγαλύτερη τηλεόραση οπότε δεν έχω όρεξη να το ψάξω. Δίνεται με το καλώδιο και το τηλεχειριστήριο της. Αν δεν δοθεί εδώ, θα πάει για ανακύκλωση. 

Παραλαβή ΜΟΝΟ απο τον χώρο μου στην Σαλαμίνα! Στείλτε μου προσωπικό μήνυμα όσοι έχετε την δυνατότητα να έρθετε Σαλαμίνα. Δεν θα μπω στην διαδικασία αποστολής. Ευχαριστώ πολύ.

tv4.jpg.dbd1f168e97d67992b6974f6738ab6e3.jpg

tv4.jpg.dbd1f168e97d67992b6974f6738ab6e3.jpg

tv3.jpg.45aaf260742529324fc0ac5108c2bfbd.jpg

tv1.jpg.3ae3b53e21f14eb0b165f5978baf58b5.jpg

tv2.jpg.d2b413ce24db6c83e5150d09d8de1b09.jpg

πμ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

11 λεπτά πριν, GeorgeKalogeras είπε

Χαρίζεται SAMSUNG 40" σε πάρα πολύ καλή εξωτερική κατάσταση. Δίνεται για ανταλλακτικά ή επισκευή.

Έχει ένα πρόβλημα και εκεί που παίζει κανονικά, μαυρίζει όλο το πάνελ και δεν δείχνει τίποτα. Ο ήχος συνεχίζει να παίζει κανονικά. Έχω παρατηρήσει πως το κάνει με τις ζέστες συνήθως αλλά δεν γνωρίζω απο αυτά. Την είχα πάει σε ηλεκτρονικό, την είχε ανοίξει και δεν είχε βρει κάποιο πρόβλημα. Την έκανε reset και για 2 μήνες λειτουργούσε πάλι μια χαρά. Έγινε ήδη αλλαγή της με μεγαλύτερη τηλεόραση οπότε δεν έχω όρεξη να το ψάξω. Δίνεται με το καλώδιο και το τηλεχειριστήριο της. Αν δεν δοθεί εδώ, θα πάει για ανακύκλωση. 

Παραλαβή ΜΟΝΟ απο τον χώρο μου στην Σαλαμίνα! Στείλτε μου προσωπικό μήνυμα όσοι έχετε την δυνατότητα να έρθετε Σαλαμίνα. Δεν θα μπω στην διαδικασία αποστολής. Ευχαριστώ πολύ.

tv4.jpg.dbd1f168e97d67992b6974f6738ab6e3.jpg

tv4.jpg.dbd1f168e97d67992b6974f6738ab6e3.jpg

tv3.jpg.45aaf260742529324fc0ac5108c2bfbd.jpg

tv1.jpg.3ae3b53e21f14eb0b165f5978baf58b5.jpg

tv2.jpg.d2b413ce24db6c83e5150d09d8de1b09.jpg

Πμ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στις 21/9/2020 στις 10:48 ΠΜ, lnoldori είπε

Χαρίζονται τα παρακάτω βιβλία σε πολύ καλή κατάσταση (ΚΡΑΤΗΜΈΝΑ ΓΙΑ ΤΟ ΜΈΛΟΣ   retroman3, αν αλλάξει κάτι θα ενημερώσω την ανάρτηση)

Πληροφορικής ΤΕΙ Αθηνών

1) Από την Fortran 77 στην Fortran 90 (2)

2) Σύγχρονα λειτουργικά συστήματα

3) Ψηφιακή σχεδίαση

4) Γραμμική άλγεβρα

5) Ασφάλεια πληροφοριών (2)

6) Μεθοδολογίες ανάλυσης και σχεδιασμού πληροφοριακών συστημάτων

Αγγλικών (Κάποια έχουν λυμένες ασκήσεις και κάποια είναι τελείως απείραχτα)    (ΚΡΑΤΗΜΈΝΑ ΓΙΑ ΤΟ ΜΈΛΟΣ  navger)

1) Practice tests for the Michigan ECCE (Grivas)

2) Key tests for the Michigan ECCE (Grivas)

3) ECCE examination for the Certificate of competency in english (Book 3 Practice examinations)

4) English for adults, Grammar and companion (Grivas)

5) English for adults, coursebook (Grivas)

6) English for adults, activity book (Grivas)

7) Michigan practice tests for the ECCE (New editions)

8 ) Burlington practice tests for Michigan ECCE, 8 complete tests

9) Mastery use of english for FCE, with extra practice for ECCE

10) English for adults, grammar and companion (Grivas)

11) Listening , Cambridge first certificate, for class E (Grivas)

12) Companion, Blueprint Intermediate

13) Cambridge tests for first certificate

14) Blueprint Intermediate,  Teacher's book

15) Oxford english for Computing

16) Let's talk 2, second edition

17) Moving on with english, workbook and companion, level 2

18) Moving on with english, workbook and companion, level 3

19) Moving on with english, coursebook, level 2

20) Moving on with english, coursebook, level 3

21) Top speed, Book 2, an accelerated English cource for beginners

Διάφορα

1 )  ECDL, 7 σε 1 βήμα προς βήμα (Office 2003)

2) Ελληνο - Ιταλικό,  Ιταλικό - Ελληνικό λεξικό

3) Τα μυστικά των ονομάτων (Μανώλης Τριανταφυλλίδης)

4) Πως να φτιάξετε κεριά

5) Οργανωσιακή συμπεριφορά και δεξιότητες επικοινωνίας

6) Ο πρακτικός οδηγός για τις πρώτες βοήθειες

Υπαρχουν και φωτογραφίες αλλά έχουν μεγαλύτερο μέγεθος από το επιτρεπόμενο και βαρέθηκα να τις μικρυνω. Όποιος ενδιαφέρεται για παραλαβή προς Πειραιά.

Θα ήθελα να ευχαριστήσω και δημόσια τον φίλο lnoldori για τα βιβλία πληροφορικής . Άψογος στην επικοινωνία μας . Παρέλαβα και ευχαριστώ πολύ φίλε  lnoldori .

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

δινονται 3 μητρικες ,οχι απαραιτητα ολες μαζι αλλα να φυγουν το γρηγοροτερο (ιδανικα σημερα)

οι μητρικες ανοιγουν και κατα 99%ειναι πληρως λειτουργικες

ισχυουν τα γνωστα 

θεσσαλονικη, οχι αποστολες, μονο ατομα που εχουν δωσει πραγματα και δεν παιρνουν μονο

προτεραιοτητα σε αυτους που μου εχουν δωσει κατι στο παρελθον

εκδηλωση ενδιαφεροντος πρωτα εδω και μετα πμ

αν καποιος χρειαζεται μαζι με τη μητρικη καμια μνημη ή κατι αλλο ευκολο θα του δωσω. Ειναι μαζι με τους επεξεργαστες τους

 

Επισης Sapphire HD3870 512MB μη λειτουργικη για πειραματα ή επισκευη ή για τη ψυκτρα της

 

46.jpg

45.jpg

44.jpg

47.jpg

Επεξ/σία από drkar
  • Like 5
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Γεια στην παρεα.

Σημερα εκανα ξεκαθαρισμα σε κατι ντουλαπες κ εχω 6 (εξι) μεγαλες σακουλες ρουχα/υφασματα για δωσιμο.

Ειναι αντρικα, γυναικεια, παιδικα κ για το σπιτι.

Πυτζαμες αντρικες/γυναικιες, πουκαμισα, μπλουζες αντρικες/γυναικιες, παντελονια αντρικα/γυναικια, φορμες, διαφορα παιδικα, σεντονια, κουρτινες, τραπεζομαντηλα, πετσετες, κ διαφορα αλλα. Λιγο απ ολα με λιγα λογια.

Ειναι πολλα κ -σορυ παιδια- δεν εχω ωρα/ορεξη να παρω φωτο κ να δειξω, ουτε να τα καταμετρησω κ να τα βαλω χωριστα κλπ. Επειδη ειμαι στην μεση μετακομισης τα ξεδιαλυνα κ τα εβαλα στην ακρη. Αρχικα σκεφτηκα να τα αφηνα στον δρομο αλλα θυμηθηκα κ εσας (εμας), οποτε κ ειπα να τα βαλω ΟΛΑ για να περασει κανας τυχερος να τα παρει.

Ολα ειναι απο καλουτσικη κατασταση εως καινουργια. Τιποτα για σκουπιδια (αν δεν ειναι του γουστου σας ειναι αλλο θεμα, μιλαω για την κατασταση τους). Αν καποιος δειξει ενδιαφερον εως το τελος της βδομαδας κ εχει μεταφορικο να ερθει να τον φορτωσω, με χαρα να του γεμισω το πορτ μπαγκαζ (ισως κ το πισω καθισμα). Μετα αυτος (-η) μπορει να κατσει να τα ξεχωρισει με την οικογενεια κ να κρατησουν οτι τους βολευει κ τα υπολοιπα να τα δωσουν. 

Μεχρι Κυριακη λοιπον κ μετα πρεπει να τα βγαλω, γιατι το καινουργιο σπιτι που παω ειναι πολυ μικρο κ δεν εχω που να τις βαλω ολες αυτες τις σακουλες. 

  • Like 4
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

ΠΑΜΕ  ΠΑΛΙ.....

1.Χαριζεται   απο   φιλο    hp officejet 4110 all in one  εκτυπωτης-φαξ-σκανερ-αντιγραφικο  αγνωστης   λειτουργικοτητας

που   καθεται   7-8  χρονια   στο  ραφι. Λειπουν   τα   καλωδια  του  και   το  διαφανο   πλαστικο.

spacer.png

2.DIGITAL   VOICE   RECORDER   EDRA  MEMO  made  in  malaysia  καταγραφεας   φωνης  κακης   ποιοτητας  αλλα   απολυτα   λειτουργικος.

Παιρνει   3χΑΑΑ  μπαταριες   και   δυστυχως   εχει   εκεινη  την  βελουτε   επιστρωση   που  κολαει   μετα   απο  λιγο   καιρο.

spacer.png

3.Πακετο   8ΧΑΑ  μπαταριων   1,2v  και   συνολικα   9,6v  με   τον   φορτιστη  τους.

Ουτε   που   θυμαμαι   απο   τι  ειναι.....

spacer.png

 

Παραλαβη   ΜΟΝΟΝ   στην   εδρα   μου  πισω   απο  το   εφετειο   αθηνας  το  γρηγοροτερο   δυνατον.

Ποσταρετε   πρωτα   εδω   και  στειλτε   αμεσα  ΠΜ  προς   αποφυγη   παρεξηγησεων.

 

ΥΓ. ΑΝ  ΜΠΟΡΕΙ   ΚΑΠΟΙΟΣ   ΝΑ   ΤΑ   ΠΑΡΕΙ   ΟΛΑ   ΘΑ  ΜΟΥ   ΚΑΝΕΙ   ΜΕΓΑΛΗ   ΧΑΡΗ.

 

ΚΡΑΤΗΜΕΝΟ  ΤΟ   3.....

Επεξ/σία από tigergreg
  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
1 ώρα πριν, drkar είπε

 

 

1 ώρα πριν, drkar είπε

δινονται 3 μητρικες ,οχι απαραιτητα ολες μαζι αλλα να φυγουν το γρηγοροτερο (ιδανικα σημερα)

οι μητρικες ανοιγουν και κατα 99%ειναι πληρως λειτουργικες

ισχυουν τα γνωστα 

θεσσαλονικη, οχι αποστολες, μονο ατομα που εχουν δωσει πραγματα και δεν παιρνουν μονο

προτεραιοτητα σε αυτους που μου εχουν δωσει κατι στο παρελθον

εκδηλωση ενδιαφεροντος πρωτα εδω και μετα πμ

αν καποιος χρειαζεται μαζι με τη μητρικη καμια μνημη ή κατι αλλο ευκολο θα του δωσω. Ειναι μαζι με τους επεξεργαστες τους

Επισης Sapphire HD3870 512MB μη λειτουργικη για πειραματα ή επισκευη ή για τη ψυκτρα της

46.jpg

45.jpg

44.jpg

47.jpg

Θα ήθελα μια με επεξεργαστή αν είναι με μνήμες ddr3. 

Στέλνω πμ. 

Επεξ/σία από tasos-e
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 ώρες πριν, georgeps21 είπε

Υπάρχει περίπτωση να θέλει κάποιος αυτά τα πόμολα; 

Παραλαβή από Γαλάτσι Αθήνα 

Ποστ πμ 

IMG_20201021_143814.jpg

θα με ενδιέφεραν μόνο αν δε τα θέλει κάποιος άλλος καθώς δεν έχω άμεση χρήση αλλά κατά καιρούς καταπιάνομαι με κάτι τέτοια.

Θα σου στείλω pm αλλά περίμενε αν βρεθεί άλλος εδνιαφερόμενος ή τέλως πάντων μέχρι όταν βαρεθείς να περιμένεις.

 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Καλησπέρα σας. Θέλω νά  ἐκφράσω καί δημοσίως τίς ἐγκάρδιες εὐχαριστίες μου στό μέλος geioannou , καθώς καί στόν ἀγαπητό φίλο Σταμάτη γιά τόν desktop ὑπολογιστή καί τούς σκληρούς δίσκους. Εὐχαριστῶ καί πάλι παιδιά καί σᾶς εὔχομαι ἀτομική καί οἰκογενειακή ὑγεία καί εὐτυχία.

Επεξ/σία από georgios65
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...