Προς το περιεχόμενο

Μην πετάτε τίποτα! Χαρίστε το εδώ! [part 3]

Μήνυμα προστέθηκε από insomnia.gr

Η συζήτηση συνεχίζεται στο παρακάτω θέμα

Προτεινόμενες αναρτήσεις

1 ώρα πριν, mples είπε

Χαρίζεται δεν έχει πάνω ραμ και το ανεμιστήρακι δεν κάνω αποστολές παραλαβή από τον χώρο μου πρώτα πμ και μετά εδώ 

IMG_20201024_100717.jpg

ΜΕ ΕΝΔΕΙΑΦΕΡΕΙ 

περιοχη ?

Σύνδεσμος στην ανάρτηση
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες
  • Απαντήσεις 13,1k
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοφιλή Μηνύματα

απλα θα πω τυπικα οτι αυτοι που χαριζουν ας προσεχουν που δινουν διοτι καποιοι δεν εχουν παρει τιποτα ενω αλλοι καθε δεκα ποστ παιρνουν και κατι.σε ελευθερη μεταφραση καποιοι  παιζει να εχουν γεμισει

Δημοσιευμένες Εικόνες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Το ξανάβαζω εάν υπάρχει ενδιαφέρον. Αχρησιμοποίητο-δεν έχω τροφοδοτικο παίρνει κλασικό 12/1

παραλαβη Μαρουσι 

675D9412-979F-46A6-92E8-1B34E3D983D0.jpeg

Επεξ/σία από paylidis
  • Like 2
Σύνδεσμος στην ανάρτηση
Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Χαριζεται   δραπανο  μπαταριας   BLACK AND DECKER  AST14XC  σχεδον  καινουργιο  που   ειχα   παρει   απο  αλλο   φορουμ   παλιοτερα   χωρις   φορτιστη.

Προσπαθησα  να   το  φορτισω   με  λαθος   φορτιστη   και  ελιωσε   η  μπαταρια   του  δυστυχως.

spacer.png

Παραλαβη   ΜΟΝΟΝ   στην  εδρα  μου   πισω   απο  το  εφετειο  αθηνας.

Ποσταρετε   πρωτα   εδω   και  στειλτε   αμεσα   ΠΜ.

ΔΟΘΗΚΕ!

Επεξ/σία από tigergreg
  • Like 3
  • Thanks 1
Σύνδεσμος στην ανάρτηση
9 ώρες πριν, mples είπε

Χαρίζεται δεν έχει πάνω ραμ και το ανεμιστήρακι δεν κάνω αποστολές παραλαβή από τον χώρο μου πρώτα πμ και μετά εδώ 

IMG_20201024_100717.jpg

Καλημέρα.

Με ενδιαφέρει.

Στέλνω pm.

Φιλικά,

58 λεπτά πριν, tigergreg είπε

Χαριζεται   δραπανο  μπαταριας   BLACK AND DECKER  AST14XC  σχεδον  καινουργιο  που   ειχα   παρει   απο  αλλο   φορουμ   παλιοτερα   χωρις   φορτιστη.

Προσπαθησα  να   το  φορτισω   με  λαθος   φορτιστη   και  ελιωσε   η  μπαταρια   του  δυστυχως.

spacer.png

Καλημέρα.

Ενδιαφέρομαι.

Φιλικά,

Σύνδεσμος στην ανάρτηση
3 ώρες πριν, tigergreg είπε

spacer.png

PM

Σύνδεσμος στην ανάρτηση
10 ώρες πριν, tigergreg είπε

spacer.png

Καλησπέρα Γρηγόρη.
Ενδιαφέρομαι για το δράπανο.
Στέλνω PM.

Σύνδεσμος στην ανάρτηση
11 ώρες πριν, tigergreg είπε

spacer.png

ΔΟΘΗΚΕ!

Παρέλαβα και ευχαριστώ πολύ τον Γρηγόρη

• Like 2
Σύνδεσμος στην ανάρτηση
Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Μιας που με τα repost φεύγουν σιγά-σιγά, επαναφέρω τα παρακάτω απομεινάρια απο τα προηγούμενα ποστ μου:

• PCI Modem (Για συλλεκτικούς σκοπούς)
  • Βραχιόλι τύπου power balance
  • Ένα μηχάνημα airwick που λειτουργεί με 2 μπαταρίες ΑΑ. Έβαλα μπαταρίες και άναψε το φωτάκι αλλά δεν έχω ανταλλακτικό μπυκάλι για να επιβεβαιώσω οτι λειτουργεί κανονικά.
  • Απομεινάρια απο μια ψηφιακή κορνίζα 12" (πλαστικά, controller, usb reader, τηλεχειριστήριο). Κάηκε το backlight της οθόνης και στην προσπάθειά μου να την βγάλω την έσπασα τελείως. Η οθόνη που είχε ήταν η lq121x1ls60 αλλά νομίζω οτι με οποιαδήποτε 12άρα οθόνη θα λειτουργήσει. Θα λητουργήσει και με μικρότερη ή μεγαλύτερη, απλά δεν θα ταιριάζει στο πλαστικό πλαίσιο.
  • Βοηθητικά ροδάκια ποδηλάτου απο τα jumbo. Δεν ταίριαξαν στο ποδήλατο οπότε και δεν έχουν χρησιμοποιηθεί καθόλου.

Και προσθέτω:

• Κάρτα γραφικών Asus 9800 gtx που πήρα απο τον @sotos 1 αλλά τελικά δεν μου κάνει γιατί χρειάζομαι μια low profile για τον υπολογιστή που την προόριζα. Δεν πρόλαβα να την δοκιμάσω αλλά σύμφωνα με τον @sotos 1 χρειάζεται reflowing.
  • Bluetooth handsfree iTech Oval 303. Μάλλον το είχα πάρει απο συμφορουμίτη, δεν θυμάμαι απο ποιόν, το χρησιμοποίησε η αδερφή μου και μου το επέστρεψε χωρίς τον φορτιστή. Θα ψάξω να βρώ τον φορτιστή αλλά δεν υπόσχομαι για αυτό.

Εκδήλωση ενδιαφέροντος με πμ και παραλαβή απο Μοσχάτο (Αγ.Κωνσταντίνος) ή Καλλιθέα (πλ.Δαβάκη)

Επεξ/σία από e-tic
  • Like 2
Σύνδεσμος στην ανάρτηση
4 λεπτά πριν, e-tic είπε

Μιας που με τα repost φεύγουν σιγά-σιγά, επαναφέρω τα παρακάτω απομεινάρια απο τα προηγούμενα ποστ μου:

• PCI Modem (Για συλλεκτικούς σκοπούς)
  • Βραχιόλι τύπου power balance
  • Ένα μηχάνημα airwick που λειτουργεί με 2 μπαταρίες ΑΑ. Έβαλα μπαταρίες και άναψε το φωτάκι αλλά δεν έχω ανταλλακτικό μπυκάλι για να επιβεβαιώσω οτι λειτουργεί κανονικά.
  • Απομεινάρια απο μια ψηφιακή κορνίζα 12" (πλαστικά, controller, usb reader, τηλεχειριστήριο). Κάηκε το backlight της οθόνης και στην προσπάθειά μου να την βγάλω την έσπασα τελείως. Η οθόνη που είχε ήταν η lq121x1ls60 αλλά νομίζω οτι με οποιαδήποτε 12άρα οθόνη θα λειτουργήσει. Θα λητουργήσει και με μικρότερη ή μεγαλύτερη, απλά δεν θα ταιριάζει στο πλαστικό πλαίσιο.
  • Βοηθητικά ροδάκια ποδηλάτου απο τα jumbo. Δεν ταίριαξαν στο ποδήλατο οπότε και δεν έχουν χρησιμοποιηθεί καθόλου.

Και προσθέτω:

• Κάρτα γραφικών Asus 9800 gtx που πήρα απο τον @sotos 1 αλλά τελικά δεν μου κάνει γιατί χρειάζομαι μια low profile για τον υπολογιστή που την προόριζα. Δεν πρόλαβα να την δοκιμάσω αλλά σύμφωνα με τον @sotos 1 χρειάζεται reflowing.
  • Bluetooth handsfree iTech Oval 303. Μάλλον το είχα πάρει απο συμφορουμίτη, δεν θυμάμαι απο ποιόν, το χρησιμοποίησε η αδερφή μου και μου το επέστρεψε χωρίς τον φορτιστή. Θα ψάξω να βρώ τον φορτιστή αλλά δεν υπόσχομαι για αυτό.

Εκδήλωση ενδιαφέροντος με πμ και παραλαβή απο Μοσχάτο (Αγ.Κωνσταντίνος) ή Καλλιθέα (πλ.Δαβάκη)

πμ

Σύνδεσμος στην ανάρτηση
Δημοσ. (επεξεργασμένο)
Στις 19/10/2020 στις 8:39 ΜΜ, Nikdev είπε

Έχουν μείνει τα παρακάτω:

γ) Καφετιέρα AEG IMG-0515.jpgθέλει ένα ελατήριο στο μηχανισμό κάτω από το φίλτρο, σαν αυτό από στυλό. Δεν ασχολήθηκα.

δ) σύνδεσμοι Sli - Crossfire

IMG-0059.jpgIMG-0060.jpg

ε) Ρακόρ Υδρόψυξης IMG-0058.jpg

ζ) Καλώδιο επικοινωνίας για APC UPS IMG-0463.jpg

η) Φορτιστής αυτοκινήτου για GPS ή άλλων συσκευών IMG-0460.jpg IMG-0461.jpg Δεν κάνει για κινητά.

ιγ) Adapter ide to sata, sata to ide

ιδ) Οδηγός CD-RW Lite-On μαύρος LTR-40125S.IMG_0097.jpg.4eef73ba9d5d24a5ab8f11d215c485bb.jpg

ιε) Θερμοαγώγιμη Πάστα TIM MATE.IMG_0098.jpg.dea8d160f48ea3658d4fe7adf391236a.jpg

ιζ) Gamepad της boeder.IMG_0101.jpg.9f9bf2fef0ef6dee413070a0917831f0.jpg

ιη) usb stick HP 1GB IMG_0102.jpg.fad43b414216fc0e58b7b643ba79f23a.jpg

ιθ) Οπτικο ποντικι microsoft usb IMG_0103.jpg.7ba81ec2d91666e15c8004d9de1d7af0.jpg

Παραλαβή προτιμώ από Θεσσαλονίκη στο χώρο μου, δεν έχω χρόνο για συναντήσεις, αποστολές μόνο κατόπιν συνεννόησης χωρίς να δεσμεύομαι.

Δήλωση συμμετοχής πρώτα εδώ παρακαλώ.

Προστέθηκε κι ένας σκληρός δίσκος 80GB Sata + καλώδιο σύνδεσης.

s-l300.jpg

Επεξ/σία από Nikdev
  • Like 3
Σύνδεσμος στην ανάρτηση
Δημοσ. (επεξεργασμένο)
  • Κάποια parts απο laptop. Ότι βλέπετε στην φωτογραφία.
  • Δύο πληκτρολόγια απο laptop που στο ένα λείπει ένα πλήκτρο και στο άλλο δύο. Τα μοντέλα είναι MP03233GR-359K (Λευκό) και NSK-TAE0L Greek (Μαύρο)
  • Ένα ραδιοφωνάκι/mp3 player. Έφαγε μια τούμπα και ψιλοέσπασε, το έχω πιάσει πρόχειρα με σελοτέιπ, αλλά είναι λειτουργικό. Η μπαταρία του είναι νεκρή και χρειάζεται να είναι συνεχώς συνδεδεμένο στη πρίζα κάτι που βολεύει μιας που χρησιμοποιεί το καλώδιο του φορτιστή ως κεραία για το ραδιόφωνο.
  • Επιτραπέζιο ρολόι με προτζέκτορα και κάτι σαν weather station. Είναι αυτό. Λειτουργεί με μπαταρίες ή με φορτιστή ο οποίος δεν περιλαμβάνεται.

IMG-20201027-150150.jpg IMG-20201027-150215.jpg IMG-20201027-150822.jpg IMG-20201027-150827.jpg IMG-20201027-152021.jpg

Επεξ/σία από e-tic
  • Like 2
  • Thanks 1
Σύνδεσμος στην ανάρτηση
30 λεπτά πριν, e-tic είπε
  • Κάποια parts απο laptop. Ότι βλέπετε στην φωτογραφία.
  • Δύο πληκτρολόγια απο laptop που στο ένα λείπει ένα πλήκτρο και στο άλλο δύο. Τα μοντέλα είναι MP03233GR-359K (Λευκό) και NSK-TAE0L Greek (Μαύρο)
  • Ένα ραδιοφωνάκι/mp3 player. Έφαγε μια τούμπα και ψιλοέσπασε, το έχω πιάσει πρόχειρα με σελοτέιπ, αλλά είναι λειτουργικό. Η μπαταρία του είναι νεκρή και χρειάζεται να είναι συνεχώς συνδεδεμένο στη πρίζα κάτι που βολεύει μιας που χρησιμοποιεί το καλώδιο του φορτιστή ως κεραία για το ραδιόφωνο.
  • Επιτραπέζιο ρολόι με προτζέκτορα και κάτι σαν weather station. Είναι αυτό. Λειτουργεί με μπαταρίες ή με φορτιστή ο οποίος δεν περιλαμβάνεται.

IMG-20201027-150150.jpg IMG-20201027-150215.jpg IMG-20201027-150822.jpg IMG-20201027-150827.jpg IMG-20201027-152021.jpg

Να κάνω και ενα review για το 3,4 όποιος τα πάρει.

Το ραδιοφωνάκι το έχω και εγω, εχει αρκετά καλό ηχο αλλά η μπαταρία του ειναι χάλια απο την αρχή που το πηρα. Η αλήθεια ειναι οτι το φοβαμαι να το έχω συνεχεια στο ρευμα και το έχω πάει στο χωριό για να παιζει στην παραλία με powerbank :P 

Το επιτραπέζιο ρολόι το έχω και εγω, αλλά για κάποιο λόγο μετά απο 5νθημερο κόλλαγε τελείως η ώρα και το εχω παρατήσει στο τραπεζάκι όπως ήταν μέχρι να δω αν φταιει το τροφοδοτικό του.Με τις μπαταρίες δεν παιζει συνέχεια ο προτζέκτορας , παρα μόνο οταν πατάς κουμπί.

Σύνδεσμος στην ανάρτηση
  • κλειδώθηκε και ξεκλειδώθηκε αυτό το θέμα
  • Το θέμα έχει κλειδωθεί
  • Το θέμα έχει ενεργοποιηθεί και πάλι
  • κλειδώθηκε και ξεκλειδώθηκε αυτό το θέμα
  • κλειδώθηκε και ακύρωση υπομνήματος αυτό το θέμα
Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

• Δημιουργία νέου...

Με την περιήγησή σας στο insomnia.gr, αποδέχεστε τη χρήση cookies που ενισχύουν σημαντικά την εμπειρία χρήσης.