Προς το περιεχόμενο

Μην πετάτε τίποτα! Χαρίστε το εδώ! [part 3]


billdanos
Μήνυμα προστέθηκε από insomnia.gr

Η συζήτηση συνεχίζεται στο παρακάτω θέμα

 

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 13k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Χαριζεται μαυρο μελάνι για HP με κωδικο 652, μολις το ανοιξα για να μου γραψει ο εκτυπωτης οτι δεν ειναι συμβατο, γιατι θελει το 650.. Θενξ τζιμανια στο πλαίσιο..

Το ανοιξα μόλις, και χαριζεται ευθεως. ΠΑραλαβη απο ανω πατησια, Ολοκαινουριο μαγκες, και καλές εκτυπώσεις.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

21 λεπτά πριν, aneurysm είπε

Χαριζεται μαυρο μελάνι για HP με κωδικο 652, μολις το ανοιξα για να μου γραψει ο εκτυπωτης οτι δεν ειναι συμβατο, γιατι θελει το 650.. Θενξ τζιμανια στο πλαίσιο..

Το ανοιξα μόλις, και χαριζεται ευθεως. ΠΑραλαβη απο ανω πατησια, Ολοκαινουριο μαγκες, και καλές εκτυπώσεις.

Νομίζω ότι αν πας στο ΠΛΑΙΣΙΟ θα στο αλλάξουν.. μου είχε τύχει μια φορά με κάτι @work μελάνια..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

24 λεπτά πριν, vaslag7 είπε

χαριζεται ulefon paris x για ανταλακτικα,λειτουργει αλλα εχει προβλημα η οθονη,μπαταρια καινουρια

Θα με ενδιέφερε

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στις 24/8/2018 στις 9:54 ΜΜ, fmarkos είπε

Χαρίζονται μητρική  Gigabyte GA-H61M-S2PV  με το backplate της, ανοίγει και κάνει bootloop συνέχεια όποιος την θέλει για επισκευή ή πειράματα και το κουτί της φωτογραφίας. Παραλαβή Εξάρχεια από το σπίτι μου. Πρώτα μήνυμα εδώ και μετά pm 

20180824_205334_resize.jpg.ea631ece01f415fcc76ea7ab2ba11236.jpg20180824_210250.jpg.8a88f1b8c16a5683f33d0ea58b240db8.jpg20180824_210257_resize.jpg.17b79b6c83d633935fc2c413f094714f.jpg

Μαρκο, η μητρικουλα επαιξε και ειναι ετοιμη για χρηση! 😀

Θα κανει παρεα πλεον στον μοναχικο 2400 που ειχα στην ακρη, και ολο μαζι παει σε ενα παιδακι 12χρονο για fortnite.

  • Like 5
  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στις 27/10/2018 στις 11:37 ΜΜ, Kostas.karras είπε

Θα χαριστει στον πρώτο που το ζήτησε να είμαι δίκαιος. 

Εκτός αν το ζητούσαν αρκετά Άτομα, θα το έβαζα σε κλήρο. 

Ευχαριστώ πολύ για το tablet! Ήδη φορτίζεται και τις επόμενες μερες θα τσεκάρω την αντοχη της νεας μπαταριας.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

4 ώρες πριν, aneurysm είπε

Χαριζεται μαυρο μελάνι για HP με κωδικο 652, μολις το ανοιξα για να μου γραψει ο εκτυπωτης οτι δεν ειναι συμβατο, γιατι θελει το 650.. Θενξ τζιμανια στο πλαίσιο..

Το ανοιξα μόλις, και χαριζεται ευθεως. ΠΑραλαβη απο ανω πατησια, Ολοκαινουριο μαγκες, και καλές εκτυπώσεις.

Καλησπέρα.

Με ενδιαφέρει μιας και θα το αγόραζα, αλλά πρέπει να δω αν έχω άτομο να περάσει από εκεί.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

11 ώρες πριν, zchrisz είπε

Εχω κι εγώ για mikel και τα άλλα 1+1 που δίνει το CU ...

Οποιος θέλει μου λέει.

Ήδη πήρα τα Μικέλ άλλα αν μπορείς να μου δώσεις και τα simply 1+1 θα ήταν τέλειο 🤣 btw πως έχετε τόσους κωδικούς; 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, Fabricated είπε

Ήδη πήρα τα Μικέλ άλλα αν μπορείς να μου δώσεις και τα simply 1+1 θα ήταν τέλειο 🤣 btw πως έχετε τόσους κωδικούς; 

 

Στο έχω στείλει.

Δεν τους πολύχρησιμοποιώ γι' αυτό και τους έχω...

Όποιος άλλος θέλει μου λέει...

 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...