Προς το περιεχόμενο

Anti-Fitness Thread [Part II]


billdanos

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 5,4k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Δευτερα επιστρεψαμε στο FeedΕλ για "μερα κρεατος".

Μονο θετικες εντυπωσεις...Τοσο θετικες που επεισα ολο το γραφειο και Μ.Τριτη θα παιξει "νηστισιμο" κλεισιμο πριν το Πασχα :D

Φυσικα πηραμε παλι το καταπληκτικο τζατζικι αβοκαντο και τα ξεχωριστα ψωμακια του σεφ. Δεν παραθετω φωτο μιας και ειναι λιγες σελιδες πισω.

Κοτομπιφτεκακια σε ξυλοφουρνο, δεν μπορουσα να φανταστω οτι ενας κιμας κοτοπουλο μπορει να εχει τετοια γευση...Πολυ ωραια και τα τραγανα πιτακια με την σως που συνοδευονταν.

20190415_223709.jpg.4a951d0b75079d2ace09eee0caa623bc.jpg

 

Τορτελινια γεμιστα με κοκκορα, ανθοτυρο απο πανω και τραγανη πετσα, πολυ ωραιο πιατο αν και αρκετα γλυκο για τα γουστα μου. Ο κοκκορας μεσα μοναδικος, τον καταλαβαινες με την μια.

20190415_224232.jpg.030bbf8a248b4323259de8638b20522b.jpg

 

Και τελος εχουμε την πανσετα. Στην αρχη νομιζα οτι καναν λαθος και μας φερανε καμια σοκολατινα :D

Μοναδικο ψησιμο και γευσεις. Εκει που ηταν πολυ λιπαρη επεφτε το καραμελομενο φουντουκι και γλυκαινε μετα αμεσως ετρωγες τον τρομερο πουρε απο πρασινο μηλο και καμμενο βουτυρο και το απογειωνε.Την συστηνω ανεπιφυλακτα.(οπως και ολα του τα πιατα τωρα που το σκεφτομαι :D )

 20190415_225710.jpg.cfa44c65bce8008f9e845debfe5d3876.jpg

 

Επεξ/σία από Αλεξανδρος A.92
  • Like 16
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ωραίο φαίνεται το FeedΕλ δε το γνώριζα, μιας και κατεβάινω Ελλάδα ας έχω κάποια ονόματα ως υποψήφια για επίσκεψη, περίεργο όνομα πάντως. Το τζατζίκι αβοκάντο που δεν έχει φωτό είναι ουσιαστικά greek yogurt guacamole ή κάτι διαφορετικό;

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

9 ώρες πριν, Speculoos είπε

Ωραίο φαίνεται το FeedΕλ δε το γνώριζα, μιας και κατεβάινω Ελλάδα ας έχω κάποια ονόματα ως υποψήφια για επίσκεψη, περίεργο όνομα πάντως. Το τζατζίκι αβοκάντο που δεν έχει φωτό είναι ουσιαστικά greek yogurt guacamole ή κάτι διαφορετικό;

σελιδα 186 δευτερο post, εχω φωτογραφιες. Αξιζει να πας. Το ονομα φανταζομαι οτι βγαινει απο το feed - Ελ(λαδα) αλλα συνδυαζεται τελεια εννοώντας τον Fidel Castro μιας και ο Σεφ ειναι επαναστατης καθως και η κουζινα που δημιουργει. Εχει και ενα τεραστιο καδρο του Che guevara αν θυμαμαι σωστα στο πανω μερος του εστιατοριου.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Super Moderators
42 minutes ago, *Kopanos* said:

Burger που έφαγε η γυναίκα..

Πιο πολύ όγκο καβατζώνουν τα λαχανικά παρά το κρέας. 😛

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...