Προς το περιεχόμενο

Anti-Fitness Thread [Part II]


billdanos

Προτεινόμενες αναρτήσεις

41 λεπτά πριν, phanispal είπε

Μέτρια είναι, αλλά ούτως ή άλλως δεν έκανες και τον καλύτερο συνδυασμό (αν συνόδεψες τη μερίδα με αυτή).

Έπρεπε να είχα ανοίξει leffe.

Τεσπά.Καλο ξημέρωμα!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 5,4k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

Στις 6/2/2021 στις 9:26 ΜΜ, rudigarcia222 είπε

Το παράλογο είναι ό,τι πρόκειται για κάτι φαγώσιμο. Οκ να κάνεις μια δραστηριότητα να πας ένα ταξίδι στο εξωτερικό να δεις κάτι εναλλακτικό να βγάλεις στοριες. Το φαγητό πρωτίστως είναι για να το τρως όχι για να το φωτογραφίζεις. Ίδια ακριβώς εμπειρία στο συγκεκριμένο μαγαζάκι. Μια πολύχρωμη μετριότητα. Προτιμώ να σκάσω το 15ρι να φάω ένα τσουρέκι κάστανο τερκενλη που ξέρω είναι στάνταρακι αν και ακριβό πάρα αυτό 

Εγω μαζι σου 100% κι ας μας πουν περιεργους κωλογερους/κωλογριες. Το φαγητο/γλυκο ειναι καλο οταν εχει καλα υλικα και συνηθως αυτα κοστιζουν. Υπαρχουν ποιοτητες και ποιοτητες σοκολατας, αλευριου, καστανου κτλ. Οτι πληρωνεις παιρνεις.

Στις 6/2/2021 στις 10:36 ΜΜ, Αλεξανδρος A.92 είπε

Καλα ρε παιδια δεν ειναι και φαγητο φαγητο...Ενα γλυκο ειναι που αν δεν ειναι και καπως εντυπωσιακο και διαφορετικο απο τα ηδη υπαρχοντα (βλεπε νανου) δεν θα ειχαν καν λογω υπαρξης...Πιανουν λιγο την γευση (οχι οτι ειναι καλα απλως ειναι οπως καθε donut και αντιστοιχο προιον) πιανουν λιγο τον εντυπωσιασμο του θεματος και κανουν μια καποια επιτυχια...

Δεν χρειαζεται ολα τα φαγητα να ειναι φιλοσοφημενα η vfm η γκουρμε η δεν ξερω και εγω τι...Μια χαζολιχουδια ειναι βασικα και για αυτο που ειναι, ειναι μια χαρα. Δεν νομιζω οτι ενα donut θα μπορουσε να ειναι και πολυ πιο νοστιμο...Για το τσουρεκι ναι δεν το συζηταω...

Οσο πιο απλο ειναι ενα φαγητο τοσο πιο ευκολα φαινεται η ποιοτητα του. Ενα ντονατ το φτιαχνεις και στο σπιτι γιατι ειναι τοσο ευκολο. Πολλα φαγητα/γλυκα που εχω δοκιμασει εξω μου φαινονταν νοστιμα και οταν τα εφτιαξα σπιτι δεν τα ξαναγγιξα απ'εξω. Οι υπερβολικοι εντυπωσιασμοι και η  υπερβολικη σοκολατα κρυβουν συνηθως αποτυχημενο γλυκο απο κατω. Για τα φαγητα οπου βλεπεις υπερβολικο τυρι και μπεικον επισης ειναι για να κρυψουν την αποτυχια.

  • Like 4
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Jerry's food truck 

20  ατομα ουρα στις 11 το πρωι και 7 (επτα) στην κυριολεξια  wolt  deliverades να περιμενουν απ'εξω  να  παρουν τις παραγγελιες τους  ....

 

 

 

 

148396366_716505359225009_3258333133504283864_n.jpg

 

Επεξ/σία από Fotis13
  • Like 12
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

51 λεπτά πριν, Fotis13 είπε

Jerry's food truck 

20  ατομα ουρα στις 11 το πρωι και 7 (επτα) στην κυριολεξια  wolt  deliverades να περιμενουν απ'εξω  να  παρουν τις παραγγελιες τους  ....

 

 

 

 

148396366_716505359225009_3258333133504283864_n.jpg

 

πες μας και την αποψη σου

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
2 ώρες πριν, arxontas2323 είπε

πες μας και την αποψη σου

Θα την πω  με μια συγκριση  σε  σενα, επειδη σε συμπαθω  χαχαχα  .

Σε σχεση με τα  Nανου οταν ηταν ανοιχτα  μονο 3 ωρες το απογευμα (πριν ανοιξουν παντου με κανονικο ωραριο και γινουν σκουπιδια, γιατι πλεον δεν ειναι ολοφρεσκα  λιγων ωρων οπως τοτε ) και περιμεναν ουρες ξεπουλουσαν και εκλειναν, ειναι  κλασεις χειροτερο το   donuts   του  .Δυσκολα θα ξαναπαω .

Η Margarita  το εθεσε  σε  ενα σωστο πλαισιο το  συγκεκριμενο concept   και   νομιζω πως δεν τιθεται θεμα αμφισβητησης στο οτι ειναι ειναι απολυτα επιτυχημενο  .Ομως     αν σου αρεσει το φαγητο , να δοκιμαζεις  διαφορετικα πιατα,γευσεις ,μαγαζια  ,να φωτογραφιζεις,να ταξιδευεις   με γνωμονα και  το  φαγητο . Ολα αυτα τα  πραγματα που συνθετουν  την συνολικη εμπειρια του foodie  οπως εχει επικρατησει διεθνως  ,τοτε οπως καταλαβαινεις  πρεπει πας .

 

Επεξ/σία από Fotis13
  • Like 3
  • Thanks 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Για το jerrys μιας κ ανοιξε στη Nεα Σμύρνη κ το πληροφοριθηκα απο δω 😂 , παραγγειλα 3ς φορες -wolt- .(με πολυ δυσκολια η αληθεια, συχνα δείχνει offline , μαλλον λογο όγκου δουλειας υποθετω)

αυτα που παρελαβα 23.00 τη νυχτα ηταν πιο φρεσκα απο αυτα που παρελαβα 12 το πρωι🙄.

ειναι καλυτερα απο τα τωρινα νανου αλλα δεν μου εκανε κατι το ιδιαιτερο, προσωπικα στα donuts η ποσοτητα σοκολατας μου φανηκε υπερβολικη,  θα ξαναπαρω σημερα κατα τις 15.00 - 16.00 αν δείξει ανοιχτο με οτι δε καλυψα στις προηγουμενες παραγγελιες. το τσουρέκι του μαρεσε η αληθεια αλλα αφαιρουσα σοκολατα οπως κ τα rolls σκετα χωρις την εξτρα σοκολατα μου φανηκανε τιμια γευστικα αλλα ξαναλεω οχι κατι ιδιαιτερο.

 

σπιτικα brownies πετρετζικης συνταγη 

 

image.png.daef20b3b474918d5363848abe0f61ff.png

Επεξ/σία από sndev
  • Like 10
  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

@Fotis13ξέρεις φαντάζομαι, ότι ο ακακιος είναι του κυρ αριστου, που παίρνεις σουβλάκια έτσι;😅 εννοείτε ότι θα ταν καλή!

Επεξ/σία από sndev
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

14 ώρες πριν, sndev είπε

@Fotis13ξέρεις φαντάζομαι, ότι ο ακακιος είναι του κυρ αριστου, που παίρνεις σουβλάκια έτσι;😅 εννοείτε ότι θα ταν καλή!

Ναι εχω παει κιολας εκει .Αλλα επειδη κατα κανονα ειναι μακαροναδικο  δεν περιμενα να εχει τοσο καλη πιτσα .

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Για πίτσα εκεί γύρω θα σου πρότεινω την επόμενη φορά να δοκιμάσεις από gustoso Italiano (ειναι μονο με λεπτη ζύμη αλλα η γευση θα σε αποζημιώσει θεωρώ) (wolt) 😊

Επεξ/σία από sndev
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Jerry's food truck ελεγα θα φαω κατι διαφορετικο σε ντονατ. Απογοητευτηκα. Ωραια παρουσιαση, τιμια ποικιλια, 5/10 γευσεις. Ειδικα οι συριγγες μυριζουν βιομηχανιλα και ψευτικα αρωματικα λαδια οι σοκολατες τους.

  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...