Προς το περιεχόμενο

Anti-Fitness Thread [Part II]


billdanos

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 5,4k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

Επισκέπτης

Δύσκολη εβδομάδα από κάθε άποψη ...και σήμερα το finale ΄΄πιάστηκα΄΄ να έχω μετακινηθεί εκτός δήμου😱

Απο χθες.Το μπριζόλι μοσχαρίσιο.Οκ η φώτο δεν λέει πολλά αλλά ήταν καλό.Καλό σκ σε όλους.

IMG_20210304_175632.jpg

IMG_20210304_175741.jpg

IMG_20210304_195308.jpg

IMG_20210304_195316.jpg

IMG_20210304_195843.jpg

IMG_20210304_195849.jpg

IMG_20210304_200010.jpg

IMG_20210304_200027.jpg

IMG_20210304_200216.jpg

IMG_20210304_204841.jpg

IMG_20210304_205135.jpg

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 εβδομάδες αργότερα...
  • 2 εβδομάδες αργότερα...

Απο τοτε που έφυγε ο Φώτης,αυτο το θέμα ξεχάστηκε...ας βάλω κάποια τελευταία...

1.dominos

2.koi ή fuji sushi bar(δεν θυμάμαι)

3.Rob roy

4.σαραι(απίστευτα τουλουμπακια και κουρκουμπινια)

Θεσσαλονίκη όλα

 

20210211_200132.jpg

20210207_215147.jpg

20210204_195240.jpg

20210327_162606.jpg

  • Like 11
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δε μου κάνει καμια αίσθηση από τότε να γραψω. Σ οποίο εστιατοριο πηγαινα, σ ότι ντελιβερυ επαιρνα... Η πρώτη φώτο πηγαινε σε μήνυμα στον Φώτη. 

Πολύ πιο φτωχό το θρεντ 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 ώρες πριν, margaritagr είπε

Δε μου κάνει καμια αίσθηση από τότε να γραψω. Σ οποίο εστιατοριο πηγαινα, σ ότι ντελιβερυ επαιρνα... Η πρώτη φώτο πηγαινε σε μήνυμα στον Φώτη. 

Πολύ πιο φτωχό το θρεντ 

Υποθετω οτι γνωριζες τον Φωτη προσωπικα και εκτος φορουμ οποτε καταλαβαινω απολυτα οτι ειναι μια δυσκολη περιοδος για σενα.

Ο Φωτης ηταν πολυ ενεργο μελος στο antifitness αν οχι το πιο ενεργο μελος. Απο την αλλη θεωρω οτι το θεμα εχει πεσει σε μαρασμο και εξαιτιας της πανδημιας.  Καλα τα ντελιβερι αλλα σαν το εστιατοριο/ταβερνα κτλ δεν ειναι.

Χθες ανεβασα μερικες φωτογραφιες στο θεμα της μαγειρικης αλλα απεφυγα να τις βαλω εδω γιατι παλι θα μου πουνε οτι δεν ειναι αρκετα antifitness.

  • Like 4
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
5 ώρες πριν, evabb είπε

Υποθετω οτι γνωριζες τον Φωτη προσωπικα και εκτος φορουμ οποτε καταλαβαινω απολυτα οτι ειναι μια δυσκολη περιοδος για σενα.

Ο Φωτης ηταν πολυ ενεργο μελος στο antifitness αν οχι το πιο ενεργο μελος. Απο την αλλη θεωρω οτι το θεμα εχει πεσει σε μαρασμο και εξαιτιας της πανδημιας.  Καλα τα ντελιβερι αλλα σαν το εστιατοριο/ταβερνα κτλ δεν ειναι.

Χθες ανεβασα μερικες φωτογραφιες στο θεμα της μαγειρικης αλλα απεφυγα να τις βαλω εδω γιατι παλι θα μου πουνε οτι δεν ειναι αρκετα antifitness.

Ειδα το ποστ σου χθες το βράδυ.Ηταν 100% πιο antifitness από το γιαούρτι που είχα😆Αλλά πλησιάζουν γιορτές so ...θα σκάσει ποστ κι από μένα 😛

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

4 ώρες πριν, Ggiorgos7 είπε

σπιτική σαντουιτσάρα για να ξεκινήσει καλά η μέρα

 

ξ.jpg

Τιναυτορε? Τι φαση σου επεσαν μεσα στο σαντουιτς αυτα τα σπορακια που δινουμε στις κοτες και γενικοτερα στα ζωντανα? :P :lol:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

7 λεπτά πριν, icenex είπε

Τιναυτορε? Τι φαση σου επεσαν μεσα στο σαντουιτς αυτα τα σπορακια που δινουμε στις κοτες και γενικοτερα στα ζωντανα? :P :lol:

Τι εννοείς;Πολυσπορη μπαγκέτα είναι με παστραμι.Και έβαλα και λίγη μουστάρδα...για να γλιστράει 😛

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μόλις τώρα, Ggiorgos7 είπε

Τι εννοείς;Πολυσπορη μπαγκέτα είναι με παστραμι.Και έβαλα και λίγη μουστάρδα...για να γλιστράει 😛

To ξερω ρε εσυ σε πειραζω.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Ενας "μικρος" χαμος απο την μαργαριτα, ευγε :P Και ειμαι στην δουλεια και εχω λυσσαξει απο την πεινα.

Επεξ/σία από icenex
  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...