Προς το περιεχόμενο

Ηλεκτρονικό τσιγάρο V2


nrkmaiden

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 2,6k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

Καλησπέρα! Θελω να μου προτείνεται καπνικά υγρά που μπορώ να ατμισω χωρίς νικοτίνη . κατά προτίμηση 50μλ κ πάνω. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
4 ώρες πριν, costanostra είπε

Καλησπέρα! Θελω να μου προτείνεται καπνικά υγρά που μπορώ να ατμισω χωρίς νικοτίνη . κατά προτίμηση 50μλ κ πάνω. 

Δες από την ecig τα cigarillo και divino 

Επεξ/σία από paiktaras69
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 εβδομάδες αργότερα...

παιδιά θέλω πρόταση για διμπάταρο μοντάκι. Προς το παρόν θα μπει ναυτιλος 2s αλλά σύντομα θα αναβαθμίσω σε καλύτερο επισκευάσιμο ατμοποιητή.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 ώρες πριν, Psyber είπε

παιδιά θέλω πρόταση για διμπάταρο μοντάκι. Προς το παρόν θα μπει ναυτιλος 2s αλλά σύντομα θα αναβαθμίσω σε καλύτερο επισκευάσιμο ατμοποιητή.

Μπάτζετ? Χρήση (θες έλεγχο θερμοκρασίας)?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

8 ώρες πριν, Psyber είπε

50-55 ευρώ μάξιμουμ. Τον έλεγχο τον θεωρείς must χαρακτηριστικό;

Κοίτα κάτι σε vaporesso τότε.Οχι δεν τον θεωρώ must αλλά τον θεωρώ ένα πολύ καλό χαρακτήριστικο που αξίζει τα λεφτά του  απλά για μοντακι που να κάνει έλεγχο θερμοκρασίας θες τουλάχιστον το 2 πλασιο μπάτζετ.

Υ.Γ μπορείς να βρεις και μοντακι με 30€ που να ΛΕΕΙ ότι κάνει έλεγχο.Δε θα κάνει και απλά θα σ σπάσει τα νεύρα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδια τα καταστηματα ηλεκτρονικου τσιγαρου εχουν ανοιξει ε κ μπορουμε να κανουμε δοκιμες υγρων κανονικα λογω της καταστασης?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλησπέρα παιδιά έχω μια παραγγελιά μόνο αρώματα  από https://www.flavourconcentrates.co.uk/ ξέρει κάνεις αν θα έχω πρόβλημα με τελωνείο;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στις 8/5/2020 στις 9:09 ΠΜ, pigos23 είπε

Παιδια τα καταστηματα ηλεκτρονικου τσιγαρου εχουν ανοιξει ε κ μπορουμε να κανουμε δοκιμες υγρων κανονικα λογω της καταστασης?

έχουν ανοίξει αλλά δεν μπορείς να κάνεις δοκιμή. Πήγα σήμερα στο nobacco. Πήρα στα τυφλά το πεπόνι σειρά chroma. Είναι τέλειο!!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στις 8/5/2020 στις 9:09 ΠΜ, pigos23 είπε

Παιδια τα καταστηματα ηλεκτρονικου τσιγαρου εχουν ανοιξει ε κ μπορουμε να κανουμε δοκιμες υγρων κανονικα λογω της καταστασης?

Δεν κλείσανε ποτέ. Τουλάχιστον είχανε το ΔΙΚΑΙΩΜΑ να μην κλείσουν (και τα περισσότερα όντως μείνανε ανοικτά), τώρα αν κάποιος αποφάσισε για τον Α, Β λόγο να μπει στις "πληττόμενες επιχειρήσεις και να κλείσει", άλλο καπέλο.

 

3 ώρες πριν, pigos23 είπε

α καλα.... ουτε δλδ με πιπακι δικο μας?

Τους βλεπω για τρελη χασουρα

Άρα θα προτιμούσες εν μέσω πανδημίας, ενώ επιτρέπονται 1-2 άτομα μέσα στο μαγαζί και οι υπόλοιποι στην ουρά απέξω ανά 2 μέτρα, υπάλληλοι/πελάτες με γάντια και μάσκες, εσύ

να ρουφάς από τον ίδιο ατμοποιητή που έχουν ρουφήξει άλλοι 100 πριν από σένα μην τυχόν και πάρεις καμιά γεύση που βγει μάπα.

Οκ. Βλακεία τους όντως, τι το κάνανε, απαράδεκτοι. /s

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...