Προς το περιεχόμενο

Ηλεκτρονικό τσιγάρο V2


nrkmaiden

Προτεινόμενες αναρτήσεις

1 ώρα πριν, vasilissioros18 είπε

Θα σου πρότεινα να πας σε κάποιο άλλο κιτ ο zlide τρομερός το kroma ωστόσο κάποια στιγμή θα χαλάσει εκτός αν σταθείς πολύ τυχερός

 

Το μόνο που διάβασα στα σχόλια στο Σκρούτζ, είναι πως σε κάποιους δεν κάνει καλή εφαρμογή ο zlide.

Εχεις διαβάσει πως χαλάει;

Πιο kit θεωρείς αξιόπιστο;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 2,6k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

17 λεπτά πριν, AntiCambeR είπε

Το μόνο που διάβασα στα σχόλια στο Σκρούτζ, είναι πως σε κάποιους δεν κάνει καλή εφαρμογή ο zlide.

Εχεις διαβάσει πως χαλάει;

Πιο kit θεωρείς αξιόπιστο;

Το ήθελα για την κοπέλα μου μέχρι που πήγα σε μαγαζί γνωστού φίλου για ηλεκτρονικά και μου έδειξε τα 10 που είχε για επισκευή σε επαρχιακή πόλη να σημειώσω :P 

Τον zlide να τον πάρεις για μένα είναι τέλειος τον είχα όταν έκανα διακοπή από τους επισκευάσιμους και είναι ότι πρέπει!

https://www.skroutz.gr/s/16401787/Geek-Vape-Aegis-Mini-2200mAh-80W-Stealth-Black.html

Θα σου πρότεινα αυτό πολύ μικρό και βολικό και μη σε φοβίζει η μπαταρία δεν παίζεις υψηλά βατ ετσι κι αλλιως

ΥΓ:Πρέπει να στο πατήσει λεοφωρείο αλλιώς δύσκολα θα το χαλάσεις :P

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

5 λεπτά πριν, vasilissioros18 είπε

Το ήθελα για την κοπέλα μου μέχρι που πήγα σε μαγαζί γνωστού φίλου για ηλεκτρονικά και μου έδειξε τα 10 που είχε για επισκευή σε επαρχιακή πόλη να σημειώσω :P 

Τον zlide να τον πάρεις για μένα είναι τέλειος τον είχα όταν έκανα διακοπή από τους επισκευάσιμους και είναι ότι πρέπει!

https://www.skroutz.gr/s/16401787/Geek-Vape-Aegis-Mini-2200mAh-80W-Stealth-Black.html

Θα σου πρότεινα αυτό πολύ μικρό και βολικό και μη σε φοβίζει η μπαταρία δεν παίζεις υψηλά βατ ετσι κι αλλιως

ΥΓ:Πρέπει να στο πατήσει λεοφωρείο αλλιώς δύσκολα θα το χαλάσεις :P

 

Τον είχα δεί και αυτόν ως ανθεκτικό, αλλά δεν ήξερα αν είναι αξιόπιστος.Μια χαρά, πέφτει και δεν χαλάει.

Εχει αρκετή διαφορά στο βάρος και στο μέγεθος απο αυτόν;Τι μπαταρία παίρνει, 18650;

https://www.skroutz.gr/s/18357184/Geek-Vape-Aegis-Solo-100W-Black.html?from=best_sellers_tag

Επίσης ποιός είναι ο ατμοποιητής zlide των 4 ml που ταιριάζει στο kit Aegis όπως και στο innokin;Απο ότι διάβασα, ο 4ml είναι λίγο καλύτερος.

https://www.skroutz.gr/c/2660/atmopoihtes-hlektronikoy-tsigarou.html?from=catspan&keyphrase=zlide+inokkin

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
4 λεπτά πριν, AntiCambeR είπε

Τον είχα δεί και αυτόν ως ανθεκτικό, αλλά δεν ήξερα αν είναι αξιόπιστος.Μια χαρά, πέφτει και δεν χαλάει.

Εχει αρκετή διαφορά στο βάρος και στο μέγεθος απο αυτόν;Τι μπαταρία παίρνει, 18650;

https://www.skroutz.gr/s/18357184/Geek-Vape-Aegis-Solo-100W-Black.html?from=best_sellers_tag

Επίσης ποιός είναι ο ατμοποιητής zlide των 4 ml που ταιριάζει στο kit Aegis όπως και στο innokin;Απο ότι διάβασα, ο 4ml είναι λίγο καλύτερος.

https://www.skroutz.gr/c/2660/atmopoihtes-hlektronikoy-tsigarou.html?from=catspan&keyphrase=zlide+inokkin

Για μένα το παίρνει όπως είναι είναι πιο ελαφρύ και πιο μικρός σε σημαντική διαφορά εγώ αυτό έχω 1μιση χρόνο τώρα και έχω αλλάξει άπειρα μοντάκια είχα και το solo το παλιό είναι πιο βαρύ και πιο μεγάλο στα watt που παίζει ο zlide δεν θες κάτι μεγαλύτερο εγώ έβγαζα μέρα και μου έμενε και άλλη μιση στα 15 watt!

 

Για μένα παίρνεις τον μαύρο αν και ο gunmetal έιναι ωραίος!εννοείται 4ml πάντα!

 

 

Όσο για την ανθεκτικότητα το δικό μου έχει φάει άπειρες τούμπες με ατμοποιητή επάνω και δεν έχει πάθει κάτι εκτός από επιφανειακά σημαδάκια.

 

 

EDIT--> έχει ενσωματομένη μπαταρία δεν χρειάζεσαι έξτρα δηλαδή.Και το solo που κοιτά είναι δυνατό με έξτρα μπαταρία αλλα είναι μεγαλύτερο και βαρύτερο αισθητά!

Επεξ/σία από vasilissioros18
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
6 ώρες πριν, vasilissioros18 είπε

Για μένα το παίρνει όπως είναι είναι πιο ελαφρύ και πιο μικρός σε σημαντική διαφορά εγώ αυτό έχω 1μιση χρόνο τώρα και έχω αλλάξει άπειρα μοντάκια είχα και το solo το παλιό είναι πιο βαρύ και πιο μεγάλο στα watt που παίζει ο zlide δεν θες κάτι μεγαλύτερο εγώ έβγαζα μέρα και μου έμενε και άλλη μιση στα 15 watt!

 

Για μένα παίρνεις τον μαύρο αν και ο gunmetal έιναι ωραίος!εννοείται 4ml πάντα!

 

 

Όσο για την ανθεκτικότητα το δικό μου έχει φάει άπειρες τούμπες με ατμοποιητή επάνω και δεν έχει πάθει κάτι εκτός από επιφανειακά σημαδάκια.

 

 

EDIT--> έχει ενσωματομένη μπαταρία δεν χρειάζεσαι έξτρα δηλαδή.Και το solo που κοιτά είναι δυνατό με έξτρα μπαταρία αλλα είναι μεγαλύτερο και βαρύτερο αισθητά!

Πόσο όμως κρατάει η μπαταρία;Εσύ που το έχεις 1.5 χρόνο και η μπαταρία έχει χάσει την απόδοσή της, δίνει το σωστό ρεύμα;Εχεις κάποιο πρόβλημα στην χρήση του;

Για το μεγάλο Aegis υπάρχει αξιολόγηση που λέει:

"Κάθε 3 και λίγο ζητάει επιλογή νέας αντίστασης,για μικρό διαφορές τύπου 0,387 σε 0.399, μιλάμε για πάνω από 10 φορές την ημέρα,κάτι που είναι τουλάχιστον σπαστικό.απο εμένα αν δεν διορθωθεί αυτό το θέμα δεν αξίζει."

Ισχύει;

Επεξ/σία από AntiCambeR
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

8 ώρες πριν, AntiCambeR είπε

Για το μεγάλο Aegis υπάρχει αξιολόγηση που λέει:

"Κάθε 3 και λίγο ζητάει επιλογή νέας αντίστασης,για μικρό διαφορές τύπου 0,387 σε 0.399, μιλάμε για πάνω από 10 φορές την ημέρα,κάτι που είναι τουλάχιστον σπαστικό.απο εμένα αν δεν διορθωθεί αυτό το θέμα δεν αξίζει."

Ισχύει;

Είχα παλιά το Aegis 100W (το παλιό με την 26650 μπαταρία, όχι από τα καινούργια) και μπορώ να επιβεβαιώσω ότι είχε θέμα. Άτμιζες κανονικά και κάποια στιγμή σου πέταγε "New Load" και να πατήσεις το αντίστοιχο (ναι ή όχι). Είχε θέμα κατά πάσα πιθανότητα η μητρική και εν τέλει βαρέθηκα και το ανακύκλωσα.
Αυτό έγινε βέβαια μετά από περίπου 1 χρόνο που το είχα (ίσως λίγο λιγότερο) αλλά έχω να πω ότι σε θέμα αντοχής ήταν το καλύτερο. Αν εξαιρέσεις την οθόνη που ήταν πλαστικό και έκανε γρατζουνιές με το παραμικρό.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

23 ώρες πριν, AntiCambeR είπε

Πόσο όμως κρατάει η μπαταρία;Εσύ που το έχεις 1.5 χρόνο και η μπαταρία έχει χάσει την απόδοσή της, δίνει το σωστό ρεύμα;Εχεις κάποιο πρόβλημα στην χρήση του;

Για το μεγάλο Aegis υπάρχει αξιολόγηση που λέει:

"Κάθε 3 και λίγο ζητάει επιλογή νέας αντίστασης,για μικρό διαφορές τύπου 0,387 σε 0.399, μιλάμε για πάνω από 10 φορές την ημέρα,κάτι που είναι τουλάχιστον σπαστικό.απο εμένα αν δεν διορθωθεί αυτό το θέμα δεν αξίζει."

Ισχύει;

Δεν μου έχει πεταξει new load κτλ καθόλου από όσο θυμάμαι.Η μπαταρία δίνει σωστά ακόμα δεν έχω δει κάποια διαφορά στο άτμισμα μου με επισκευάσιμο mtl.

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

45 λεπτά πριν, Mpafalo είπε

Και εγώ την Ούρσουλα λίτρα, και έλεγα κάτσε να δω και αυτό και τον τεντυ μπόι.

Μπορείς να μου περιγράψεις γευστικά το ούρσουλα γιατί παντού βλέπω "μυστική συνταγή" και δεν θέλω να πετάξω 10ε;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ε κοίτα αν έχεις κάνει το smoke από after-8 είναι παρόμοιο μόνο που η Ούρσουλα έχει ποιο πολύ πυραζινη, αρκετή όμως, βέβαια εγώ το φτιάχνω και το ξεχνάω για κάνα μήνα και είναι πένα για τα γούστα μου, δεν θα βρεις τίποτα πολύ ιδιαίτερο δηλαδή σε αυτήν την συνταγή, αν σου αρέσουν τέτοιου είδους υγρά λογικά θα σου αρέσει.

  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

21 ώρες πριν, fernw_thn_souvla είπε

Μπορείς να μου περιγράψεις γευστικά το ούρσουλα γιατί παντού βλέπω "μυστική συνταγή" και δεν θέλω να πετάξω 10ε;

RY4 Double και ένας σκασμός Πυραζίνη.

  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλησπέρα. Πήρα το modακη της smok rigel και θέλω να του πάρω 2 18650 μπαταριες. Ποιες μπαταριες προτείνεται και ποια μάρκα? Σκεφτόμουν για Sony vt6a. Να πάρω μπαταριες με 25α η 30α? Τα mha Δεν με νοιάζουν ιδιαίτερα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...