Προς το περιεχόμενο

Ηλεκτρονικό τσιγάρο V2


nrkmaiden

Προτεινόμενες αναρτήσεις

10 ώρες πριν, xrist0s4 είπε

Να ρωτήσω κατι μιας κ δεν έχω ιδέα..Έχω μαγαζί ψιλικών κ κατά διαστήματα μου ζητάνε είτε ανταλλακτικά είτε λαδακια  κτλ. Μπορείτε να μου προτείνετε μια δύο εταιρίες τέτοιων ειδών (με προσιτές τιμές)αν μπορέσω να συνεργαστω..

Δεν θα μπορέσεις να μιλήσεις απευθείας με τις εταιρίες, οι κινέζικες εταιρίες δεν ασχολούνται με άτομα που θέλουν να αγοράσουν 5/10/20 κομμάτια.

Ακόμα και οι εταιρίες χονδρικής που φέρνουν προιόντα από Κίνα ανά 100άδες, ΕΠΙΣΗΣ πολλές φορές έχουν μεσάζοντα Κινέζο επειδή οι εταιρίες δεν ασχολούνται μαζί τους.

Αν σε ενδιαφέρει να φέρεις μερικά προιόντα για το κατάστημα σου, θα συνεργαστείς με κάποιο (μεγάλο) ελληνικό κατάστημα που πουλάει και σε χονδρική.

Ακόμα και αυτά τα σχετικά μικρά ελληνικά μαγαζάκια που ασχολούνται αποκλειστικά με το ηλ. τσιγάρο, χονδρική από άλλα μεγαλύτερα ελληνικά καταστήματα αγοράζουν.

Αν θες περισσότερες λεπτομέρειες, στείλε μου π.μ να σου πω.

  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 2,6k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Επειδη κανω μεγαλη προσπαθεια να μην καπνισω,δεν μπορει καποιος θα υπαρχει με τα κριτηρισα μου,ας ειναι οποιος θελει οποια μαρκα να ναι...δεν εχω προβλημα θα αγορασω καινουργιο...απλα δεν εχω ιδεα στο τι να παρω,οποτε περιμενω προτασεις.

Ευχαριστω 

Επεξ/σία από Nikitouli
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

15 ώρες πριν, nrkmaiden είπε

Νομιζω οτι το i stick basic εχει μεσα τον gs air που ειναι 14mm σε διαμετρο. Τοσο μικρο ατμοποιητη που να προσφερει αυτο που θες δε ξερω. Παντα θεωρώντας οτι εχεις προσπαθησει να μειωσεις τον αερα (απο το κατω μερος) και δε σε καλυψε.

Ευχαριστω για την απαντηση

Οχι δε με καλυπτει οποτε θα παρω αλλο,αλλα δεν ξερω ποιο ειναι καλυτερο.Αν εχεις καμια ιδεα γιατι παλι θα μου δωσουν οτι να ναι.Η τιμη δε με πολυνοιαζει,αρκει να ειναι αυτο που θελω.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

17 ώρες πριν, Nikitouli είπε

Ευχαριστω για την απαντηση

Οχι δε με καλυπτει οποτε θα παρω αλλο,αλλα δεν ξερω ποιο ειναι καλυτερο.Αν εχεις καμια ιδεα γιατι παλι θα μου δωσουν οτι να ναι.Η τιμη δε με πολυνοιαζει,αρκει να ειναι αυτο που θελω.

pico 25(mod) + zenith( ατμοποιητη ) μαζι με μπαταριες ή kroma A kit  της innokin (που φοραει πανω zenith ατμοποιητη.) Γενικα ο zenith ειναι απο τους καλυτερους σφιχτοτζουρικους. αλλα δε χωραει πανω σε αυτο που ηδη εχεις οποτε θα πρεπει να αλλαξεις και μοντ.  

Θα ηθελα να προτεινω και κανα μεταχειρισμενο pico με nautilus 2 μονο για μεταχειρισμενο και αν εισαι στενα  αλλα  φοβαμαι οτι σε περιπτωση διαρροης που παιζει να εχεις απο τον nautilo 2 θα το πεταξεις. Ο zenith ειναι καλυτερος. 

  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

τελικα ο zenith ειναι πολυ καλυτερος απ οτι περιμενα! τον ψωνησα εχθες και ειμαι με την 1.6 κεφαλη. πολυ καλη γευση , δροσερος ατμος και για mtl βγαζει ατμο !

skyv82.jpg

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

17 ώρες πριν, Tzini_Gr είπε

εχει αγορασει κανεις νικοτινη απο κυπρο και συγκεκεριμενα απο το mixnmatcheliquids? ειναι καλη; 

Από γνωστό που πήρε έμαθα πως είναι πετρέλαιο, γενικά δεν αξίζει γιατί είναι no name και αν σταματήσει τελωνείο μετράει για λαθρεμπόριο. Μπορείς να τσεκάρεις τα booster της Natura που τα έχουν στα 2 ευρώ Ελλάδα αν δεν κάνω λάθος. Σίγουρα υπάρχει μεγάλη διαφορά στη τιμή αλλά είναι η φθηνότερη νόμιμη λύση.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

γνωστος με πληροφορισε , οτι θα ξανακυκλωφορησει νικοτινη 100mg/100ml και γενικα τα νικοτινουχα προιοντα μεγαλυτερης περιεκτικοτητας απο 20mg/ml.

δεν ξερω κατα ποσο ισχυει , εχω καιρο να διαβασω 'νεα η/τ' αλλα ακουγεται οτι θα ξανα αλλαξει ο νομος.

αυτη τι στιγμη :

βρισκεις 20mg λιτρο , σε φαρμακειο.

βρισκεις απο κυπρο αγνωστης προελευσης και βρισκεις booster.

 

οσοι εχουμε καβατζα ακομα , μπορουμε να κανουμε υπομονη να περιμενουμε ΄νεα΄ επι του θεματος .

οι υπολοιποι , πραγματικα δεν ξερω , γιατι αυτο με τα booster δεν πρεπει να συμφερει καθολου

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

20 hours ago, t.katsandris said:

Από γνωστό που πήρε έμαθα πως είναι πετρέλαιο, γενικά δεν αξίζει γιατί είναι no name και αν σταματήσει τελωνείο μετράει για λαθρεμπόριο. Μπορείς να τσεκάρεις τα booster της Natura που τα έχουν στα 2 ευρώ Ελλάδα αν δεν κάνω λάθος. Σίγουρα υπάρχει μεγάλη διαφορά στη τιμή αλλά είναι η φθηνότερη νόμιμη λύση.

μαλιστα, σαφως και ειχα και εγω υποψιες την στιγμη που δεν ειναι καποιο ''γνωστο'' brand name, ευτυχως κιολας που ακυρωσα την παραγγελια γτ δεχοταν μονο με paypal / εμβασμα ενω εγω ηθελα αντικαταβολη..

20 hours ago, discoboyminimal said:

γνωστος με πληροφορισε , οτι θα ξανακυκλωφορησει νικοτινη 100mg/100ml και γενικα τα νικοτινουχα προιοντα μεγαλυτερης περιεκτικοτητας απο 20mg/ml.

δεν ξερω κατα ποσο ισχυει , εχω καιρο να διαβασω 'νεα η/τ' αλλα ακουγεται οτι θα ξανα αλλαξει ο νομος.

αυτη τι στιγμη :

βρισκεις 20mg λιτρο , σε φαρμακειο.

βρισκεις απο κυπρο αγνωστης προελευσης και βρισκεις booster.

οσοι εχουμε καβατζα ακομα , μπορουμε να κανουμε υπομονη να περιμενουμε ΄νεα΄ επι του θεματος .

οι υπολοιποι , πραγματικα δεν ξερω , γιατι αυτο με τα booster δεν πρεπει να συμφερει καθολου

σε αθρο προσφατα που διαβασα αναφερθηκαν ΜΟΝΟ στο οτι ο περιορισμος αυτος που ισχυει ειναι απλα αδικος και δν υπαρχει λογος. απο κει και περα θα δειξει

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλησπέρα 

Έχω ένα θέμα με το siren 2 όταν το χρησιμοποιούσα με kanthal σύρμα όλα ήταν τέλεια. Κάποια στιγμή αγόρασα ένα σύρμα ατσάλι 316 και σε συνάρτηση με ενα υγρό Soho έχω απίστευτες διαρροές. Μπορεί κάποιος να με βοηθήσει 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

On 22/06/2018 at 14:40, t.katsandris said:

Από γνωστό που πήρε έμαθα πως είναι πετρέλαιο, γενικά δεν αξίζει γιατί είναι no name και αν σταματήσει τελωνείο μετράει για λαθρεμπόριο. Μπορείς να τσεκάρεις τα booster της Natura που τα έχουν στα 2 ευρώ Ελλάδα αν δεν κάνω λάθος. Σίγουρα υπάρχει μεγάλη διαφορά στη τιμή αλλά είναι η φθηνότερη νόμιμη λύση.

Μόλις μου έλιωσες τις ελπίδες που είχα να βγάλω λίγα λίγρα με νικοτίνη :(

Καμία άλλη λύση για όγκο γενικά ξέρουμε;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, akpe είπε

Μόλις μου έλιωσες τις ελπίδες που είχα να βγάλω λίγα λίγρα με νικοτίνη :(

Καμία άλλη λύση για όγκο γενικά ξέρουμε;

Περνάς μια βόλτα από εδώ, παίρνεις 100ml καθαρή νικοτίνη με 120 ευρώ και, αναλόγως με την περιεκτικότητα πού ατμίζεις και τα ml που καταναλώνεις ημερησίως, καθαρίζεις για πάάάάρα πολύ καιρό!

Πήρα ένα τέτοιο μπουκαλάκι πριν από σχεδόν 2 χρόνια και έχω ακόμα (τριάρα κάνω, αλλά δεν το βγάζω απ'το στόμα το ηλεκτρονικό). Μόνο vg και pg από σύνδεσμο αγοράζω και τα αρωματάκια μου.

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

εχω παθει πλακα με τον recurve

με παναπλο στησιμο ss316l 24ga 7 σπειρες σε 3αρη πυρηνα γυρω στα 0.4

γ ε υ σ α ρ α

Επεξ/σία από tritonas00
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

10 hours ago, deesnider said:

Περνάς μια βόλτα από εδώ, παίρνεις 100ml καθαρή νικοτίνη με 120 ευρώ και, αναλόγως με την περιεκτικότητα πού ατμίζεις και τα ml που καταναλώνεις ημερησίως, καθαρίζεις για πάάάάρα πολύ καιρό!

Πήρα ένα τέτοιο μπουκαλάκι πριν από σχεδόν 2 χρόνια και έχω ακόμα (τριάρα κάνω, αλλά δεν το βγάζω απ'το στόμα το ηλεκτρονικό). Μόνο vg και pg από σύνδεσμο αγοράζω και τα αρωματάκια μου.

Πανάκριβη να πάρει, αν και λογικά θα βγάζει λίτρα και λίτρα (3ρα κάνω κι εγώ)! Θένξ πάντως, θα την έχω υπ'όψιν μου :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

7 ώρες πριν, akpe είπε

Πανάκριβη να πάρει, αν και λογικά θα βγάζει λίτρα και λίτρα (3ρα κάνω κι εγώ)! Θένξ πάντως, θα την έχω υπ'όψιν μου :)

Ομολογουμένως, τα €120,00 φαίνονται ...κάπως! Αν υπολογίσεις όμως το για πόσο καιρό θα είσαι καλυμμένος από νικοτίνη... 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...