Προς το περιεχόμενο

Που μπορω να πληρωσω κληση της τροχαιας;


Predatorkill

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Παίδες, έχω μια απλήρωτη κλήση εδώ και κάποια χρόνια. Τι γίνεται σε αυτήν την περίπτωση; Προσαυξάνεται; Μετατίθεται στην εφορία για να πληρωθεί αναγκαστικά; Ή θα με κυνηγήσουν κάποια στιγμή σε καμία εξακρίβωση;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

4 ώρες πριν, antbyron είπε

Παίδες, έχω μια απλήρωτη κλήση εδώ και κάποια χρόνια. Τι γίνεται σε αυτήν την περίπτωση; Προσαυξάνεται; Μετατίθεται στην εφορία για να πληρωθεί αναγκαστικά; Ή θα με κυνηγήσουν κάποια στιγμή σε καμία εξακρίβωση;

εξαρταται τι κλιση ειναι. αν ειναι απο αυτες που μοιραζε η δημοτικη αστυνομια για παρκαρισμα εχω μπολικες απο αυτες.τιποτα δεν θα σου κανουν

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Όχι δεν είναι του δημου

Μόλις τώρα, sakks80 είπε

εξαρταται τι κλιση ειναι. αν ειναι απο αυτες που μοιραζε η δημοτικη αστυνομια για παρκαρισμα εχω μπολικες απο αυτες.τιποτα δεν θα σου κανουν

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στις 5/6/2018 στις 11:39 ΜΜ, sakks80 είπε

εξαρταται τι κλιση ειναι. αν ειναι απο αυτες που μοιραζε η δημοτικη αστυνομια για παρκαρισμα εχω μπολικες απο αυτες.τιποτα δεν θα σου κανουν

Με αυτό το πλευρό να κοιμάσαι , ότι δεν τρέχει τίποτα και συμβουλεύεις κιόλας. Θα έρθει η μέρα που θα σκάσουν όλες μαζί με τόκους και πρόστιμα και θα τρεχεις

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
1 ώρα πριν, teddy71 είπε

Με αυτό το πλευρό να κοιμάσαι , ότι δεν τρέχει τίποτα και συμβουλεύεις κιόλας. Θα έρθει η μέρα που θα σκάσουν όλες μαζί με τόκους και πρόστιμα και θα τρεχεις

περασαν φιλε 6-7 χρονια απο τις πρωτες κλησεις που ειχα φαει.μου στειλαν μια φορα ενα χαρτι απο εναν αλλο δημο που ειχα 5 κλησεις μετα απο 5 χρονια δεν εδωσα σημασια και ολα οκ.δεν αναγνωριζω κλησεις απο δημοτικη αστυνομια απο τη στιγμη που ειχε καταργηθει αυτο το σωμα και το επανεφεραν παλι πριν καποιο καιρο.επισης μια κληση που την αφηνουν στο τζαμι του αυτοκινητου και δεν στην δινουν προσωπικα στο χερι μπορει να χαθει να την παρει καποιος περαστικος το οτιδηποτε.οποτε δεν ξερω τιποτα.

Επεξ/σία από sakks80
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 1 χρόνο αργότερα...
Στις 5/6/2018 στις 11:39 ΜΜ, sakks80 είπε

εξαρταται τι κλιση ειναι. αν ειναι απο αυτες που μοιραζε η δημοτικη αστυνομια για παρκαρισμα εχω μπολικες απο αυτες.τιποτα δεν θα σου κανουν

Ερχεται η στιγμή που σου κάνουν..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
Στις 7/6/2018 στις 4:21 ΠΜ, sakks80 είπε

δεν αναγνωριζω κλησεις απο δημοτικη αστυνομια

Άρα πιστεύεις ότι κακώς σε έγραψαν,ότι δεν παρκάρες κάπου όπου δεν επιτρεπόταν,κάπου που να ενοχλούσες κάποιον άλλο.Την παράβαση σου την αναγνωρίζεις;

Οπότε και αν κάποιος κλείσει μια ράμπα ΑμεΑ ή ένα νόμιμο γκαράζ και τον γράψει η δημοτική,να συνεχίζει να το κάνει,επειδή η κλήση είναι από την δημοτική.

Τώρα είδα ότι είναι από το 2018,αλλά δυστυχώς τέτοιοι υπάρχουν πάρα πολλοί ακόμα.

Επεξ/σία από jmmys
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Σε ΑμεΑ σου αφαιρουν και πινακιδες τωρα . Την τροχαια εχω δει δε γνωριζω αν η δημοτικη εχει την εξουσια να κοψει κληση και να κανει αφαιρεση πινακιδων . Υπαρχει περιπτωση να σε γραψουν χωρις να αφησουν χαρτι ;

Επεξ/σία από Mhlogiatros
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

3 φορές με έχουν κλείσει στο νόμιμο γκαράζ μου και έχει γίνει αφαίρεση πινακίδων,επειδή παρόλο που κορναρα πόση ώρα το γιδι δεν εμφανίστηκε.Τις άλλες φορές ερχόταν τουλάχιστον,και δεν πήρα τηλ.

Από τις 3 φορές,τις 2 έγινε αφαίρεση πινακίδων από τη δημοτική και την μια φορά από τροχαία.Φυσικα και έχει δικαίωμα η δημοτική να αφαιρέσει πινακίδες,και αν πάει κάποιος να τους πουλήσει τσαμπουκά,καλούν επί τόπου τη τροχαία.

Επεξ/σία από jmmys
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...