Προς το περιεχόμενο

Διακοπές, ταξίδια, εκδρομές [Part II]


billdanos

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Νομίζω ότι για ένα δύο μήνες δεν λέει για ταξίδια κυρίως εκτος Ελλάδας, κόσμος ταξιδεύει και τσιμπάει και ένα ιό δώρο.... 

  • Like 1
  • Confused 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 4,2k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

13 λεπτά πριν, katergaris79 είπε

Καλά κι εγώ για Σεπτέμβριο κοιτάω. Έχει direct Αθήνα - Νέα Υόρκη με 450 ευρώ όταν για τις ίδιες ημερομηνίες η Emirates έχει το εισιτήριο 1070 ευρώ.

Δε ξέρω ποιες ημερομηνίες σε βολεύουν αλλά βρήκα και με 480 με emirates

Screenshot_2020-03-05-11-36-26-148_com.android.chrome.jpg

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

26 λεπτά πριν, yannis27gr είπε

Για 20-24 Απριλίου έχω κλείσει για Μάλτα. Ποιες οι πιθανότητες να πάω τελικά; 

Νομίζω δεν έχουν κρούσματα ακόμη εκεί, σωστά; Άντε να δούμε.

Ευκαιρία να αποκτήσουν

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Τελικά όπως και είχα αποφασίσει πήγα Δουβλίνο μέσω Άμστερνταμ. Στην πρώτη πτήση πρέπει να ήταν 80-85% γεμάτο. Γενικά με μάσκες δεν βλέπεις πολλούς. Στην πτήση Άμστερνταμ-Δουβλινο παίζει και να ήταν μόνο το μισό γεμάτο (ίσως λόγω Σαββάτου). Γενικά όπου δεν έχει πολλά κρουσματα όλα κυλούν κανονικά.

Επεξ/σία από stevengreeceGR
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εχω κλεισει 19-24 οπως εχουμε συζητηση να παω Πολωνια . Λετε να εχω προβλημα ? Φοβαμαι μην παω και κλεισουν ολα εκει και δεν μπορω να δω τιποτα. Σημερα διαβασα οτι ακυρωσαν ολα τα μαζικα events . Να προσπαθησω μηπως ακυρωσω αεροπορικα και διαμονη ? 
 

Ευχαριστω

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

14 ώρες πριν, ioakim100 είπε

Εχω κλεισει 19-24 οπως εχουμε συζητηση να παω Πολωνια . Λετε να εχω προβλημα ? Φοβαμαι μην παω και κλεισουν ολα εκει και δεν μπορω να δω τιποτα. Σημερα διαβασα οτι ακυρωσαν ολα τα μαζικα events . Να προσπαθησω μηπως ακυρωσω αεροπορικα και διαμονη ? 
 

Ευχαριστω

2 new cases in Poland: a young man from the province Masovian (Warsaw), a young woman from Łańcut and a young woman from Lublin, raising the total to 25 [source] All schools, as well as museums and cinemas, will close starting on Monday to curtail the spread of the coronavirus, Poland's Prime Minister Mateusz Morawiecki said [source]

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

14 ώρες πριν, ioakim100 είπε

Εχω κλεισει 19-24 οπως εχουμε συζητηση να παω Πολωνια . Λετε να εχω προβλημα ? Φοβαμαι μην παω και κλεισουν ολα εκει και δεν μπορω να δω τιποτα. Σημερα διαβασα οτι ακυρωσαν ολα τα μαζικα events . Να προσπαθησω μηπως ακυρωσω αεροπορικα και διαμονη ? 
 

Ευχαριστω

Δες για ακύρωση ναι.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Η Norwegian μετα τα της ΗΠΑ, εβγαλε οσοι εχουν κλεισει (το ειχε και πριν την ανακοινωση Τραμπ το ιδιο), οτι μπορουν να αλλαξουν ημερομηνια δωρεαν ΑΛΛΑ με χρεωση διαφορας τιμης ναυλου και μεχρι 31 Αυγουστου!!. Ολες οι πτησεις μετα τον απριλη ειναι πανακριβες. Τι προτινετε; Λογικα θα περιμενω για τυχον ακυρωση γενικα πτησης ή απο τα πολλα παραπονα να μπορουμε να ακυρωσουμε ή να αλλαξουμε χωρις χρεωση σε ακριβοτερη ημερομηνια.. Παραλογο να σε υποχρεωνει να δωσεις 500€ αντι 250 που ειχα προβλεψει τον Γεναρη.

Επεξ/σία από Jason13
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στις 7/3/2020 στις 12:24 ΜΜ, yannis27gr είπε

Για 20-24 Απριλίου έχω κλείσει για Μάλτα. Ποιες οι πιθανότητες να πάω τελικά; 

Νομίζω δεν έχουν κρούσματα ακόμη εκεί, σωστά; Άντε να δούμε.

Aν και εχει περασει μια βδομαδα, Γιαννη πιστευω οτι μεχρι 20 Απριλιου δεν θα γινονται πτησεις απο και προς Ελλαδα...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγώ σε ένα μήνα έχω κλείσει για Βαρκελώνη...

 

Το ξενοδοχείο δεν απαντάει στα email κ οι αεροπορικές έχουν βγάλει ανακοίνωση για πτήσεις μέχρι 31 Μαρτίου . Το κακο είναι ότι έχω ήδη πληρώσει τα πάντα 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...