Προς το περιεχόμενο

Διακοπές, ταξίδια, εκδρομές [Part II]


billdanos

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Στις 5/8/2018 στις 2:41 ΠΜ, d_gkal είπε

Διαφωτιστε με οι Αθηναίοι (και μη)

ενδιαφέρομαι για 3/4/5ημερο στην πρωτεύουσα. 

2-3 άτομα

Καθαρά για "τουρισμό". Θέλω να επισκεφθώ Ακρόπολη(και μουσείο), Αττικό ζωολογικό πάρκο, αλου φαν παρκ, Μαρίνα Φλοίσβου, πλάκα και εσείς θα πείτε πού αλλου 

Καταρχήν φτάνουν οι ημέρες για τα παραπανω;

Που να μείνω;(περιοχή/ξενοδοχείο-αν έχει πάρκινγκ θα βοηθούσε πολύ!)

(Υπόψιν δεν έχω ιδέα από Αθήνα, θα κυκλοφορω με gps)

Σεπτέμβριος ή Οκτώβριος είναι πιο καλά;

Βρες κανα airbnb κοντα στο κεντρο

κουκακι πχ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 4,2k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

γεια σας  εγω και  η κοπελα μου σκεφτομαστε να παμε στην  τηνο για μερικες  ημερες  απο 16 αυγουστου μεχρι 22  αυγουστου..

μπορειτε να μας προτεινετε  καπια ενοικιαζομενα δωματια  που να εινε στην χωρα και  να εχουν και κουζινα?

απλα  προσπαθω να βρω στην τινο αλλα οταν μου βγαζει  ενοικιαζομενα δωματια  μου βγαζει μονο 3 στην χωρα.. και οι τιμες αρχιζουν απο 100 και παραπανω.

 

θελω να μας προτεινετε ενα  οικονομικο να  μην παει το κοστος στα 100 και 200 ευρω.., να εινε στην χωρα.. θελω να πω να ειμαστε σε  ολα  κοντα επειδη ,δεν θα εχουμε αμαξι.

μπορειτε να μας προτεινετε καπια καλα αλλα να εινε και  οικονομικα και να εχουν και κουζινα σας παρακαλώ παρα  πολυ?

και αν γινετε μας δωσετε  λινκς με τα  ενοικιαζομενα δωματια   που  θα μας προτεινετε?

απλα θελουμε να ειμαστε  κοντα στην χωρα και  κοντα στο  λιμανι,,_(σουπερμαρκετ μαγαζια  παραλιες  ταβερνες και ολα τα σχετικα) ποτο. μουσικη κτλ.

εχω παει σε ολο το ιντερνετ και δεν  μπορω να βρω ενοικιαζομενα δωματια 

και αν βρηκα  3  αλλα αυτα αρχιζουν απο 100 και παραπανω.

εμεις θελουμε κατι οικονομικο να εχει και μια  κουζινα,.

 

 

για να μαγειρευουμε/.

θελουμε ενα απλο  και να εχει μια κουζινα... δεν ζηταμε την  πολυτελεια αυτο εννοω..

μπορειτε να μας προτεινετε καπια καλα ενοικιαζομενα δωματια στις ημερομηνιες αυτες?

γιατι στο ιντενετ ολες  οι τιμες αρχιζουνε απο 100 μεχρι και 3000 ευρω.

μπορειτε να μας προτεινετε καπια καλα ενοικιαζομενα δωματια απο  30 μεχρι και  45  ευρω αν  υπαρχουν.. φυσικα.

Επεξ/σία από powerblade
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ναι  οι τιμες αρχιζουν απο  90 μεχρι κα 3000 ευρω  φιλε μου

 

https://www.airbnb.com/s/Tinos--Greece/homes?refinement_paths[]=%2Fhomes&checkin=2018-08-16&checkout=2018-08-22&adults=1&children=0&infants=0&query=Tinos%2C Greece&place_id=ChIJ1TeQiubtohQRIr7w6UdoIsY&allow_override[]=&s_tag=V9B-l5jw&section_offset=1

 

ενοικιαζομενα δωματια απο  35 μεχρι και 50 ευρω  δεν  υπαρχουν

μπορειτε να μας προτεινετε  καπια ενοικιαζομενα δωματια  που να εινε στην χωρα και  να εχουν και κουζινα?

απλα  προσπαθω να βρω στην τινο αλλα οταν μου βγαζει  ενοικιαζομενα δωματια  μου βγαζει μονο 3 στην χωρα.. και οι τιμες αρχιζουν απο 100 και παραπανω.

θελω να μας προτεινετε ενα  οικονομικο να  μην παει το κοστος στα 100 και 200 ευρω.., να εινε στην χωρα.. θελω να πω να ειμαστε σε  ολα  κοντα επειδη ,δεν θα εχουμε αμαξι.

μπορειτε να μας προτεινετε καπια καλα αλλα να εινε και  οικονομικα και να εχουν και κουζινα σας παρακαλώ παρα  πολυ?

και αν γινετε μας δωσετε  λινκς με τα  ενοικιαζομενα δωματια   που  θα μας προτεινετε?

απλα θελουμε να ειμαστε  κοντα στην χωρα και  κοντα στο  λιμανι,,_(σουπερμαρκετ μαγαζια  παραλιες  ταβερνες και ολα τα σχετικα) ποτο. μουσικη κτλ.

εχω παει σε ολο το ιντερνετ και δεν  μπορω να βρω ενοικιαζομενα δωματια 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Αν πατε για τάμα, μιλα με την ενορία εκει, κρεβάτια έχουν :P

και για να σου απαντησω στα σοβαρα: αν δεν βρισκεις μεσω airbnb φτηνα,  κοιταξε τη λυση του camping. 

Επεξ/σία από Thulogur
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Συνήθως ταξίδευα εξωτερικό, back pack όχι για οικονομικούς λόγους....  απλά και μόνο γιατί έτσι πιστεύω βιώνεις καλυτερα έναν άγνωστο τόπο.... το πρόβλημα είναι ότι τώρα δεν βρίσκω κανέναν να ακολουθήσει (είναι στριμωχτα τα οικονομικών όλων) η ερώτηση μου είναι η εξής γνωρίζει κάποιος αν τα τουριστικά γραφεία που διοργανώνει τέτοια ταξίδια είναι τις προκοπής ή σε τσουβαλιάζουν και σε πάνε πακετάκι εκεί που έχουν συμφέροντα.... αν κάποιος έχει και προσωπική εμπειρία θα ήταν ακόμα καλυτερα να ακούσω εντυπωσεις

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Powerblade θα σου έλεγα να πάτε και επιτόπου να βρείτε εκεί, αλλά είναι και πολύ υψηλή η συγκεκριμένη που θα πάτε. Γενικά και ειδικά για Τήνο!

Ρώτα και σε κανένα τουριστικό γραφείο, συνεργάζονται με δωμάτια και ξενοδοχεία και πολλές φορές έχουν καλές τιμές.

Επεξ/σία από zio10
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ΔΗΛΆΔΗ ΔΕΝ  ΥΠΑΡΧΟΥΝ??

 

ΚΟΙΤΑ  ΚΑΠΟΥ  ΑΛΛΟΥ ΣΕ ΚΑΝΕΝΑ ΑΛΛΟ ΝΗΣΙ ΜΕ  

οικονομικα και να εχουν και κουζινα σας παρακαλώ παρα  πολυ?

και αν γινετε μας δωσετε  λινκς με τα  ενοικιαζομενα δωματια   που  θα μας προτεινετε?

απλα θελουμε να ειμαστε  κοντα στην χωρα και  κοντα στο  λιμανι,,_(σουπερμαρκετ μαγαζια  παραλιες  ταβερνες και ολα τα σχετικα) ποτο. μουσικη κτλ.

 

ΠΙΑ ΝΗΣΙΑ ΜΠΟΡΕΙΤΕ ΝΑ ΜΑς ΠΡΟΤΕΙΝΕΤΕ ΓΙΑ  16 ΜΕΧΡΙ 22  ΜΕ ΚΑΛΕς ΘΑΛΑΣΣΕς ΚΑΙ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΑ??

περα απο  τηνο και μυκονο κτλ  υπαρχουν?? με ωραιες και καταγαλανες θαλλασσες??

αλλα να εινε ειρεμα και καλα??

μπορειτε να μας προτεινετε  αλλα  πιο  οικονομικα νησια που να μην εινε τοσο γνωστα αλλα να εινε καλυτερα απο τα  πιο φημισμενα>?>?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 Κύθηρα; εινε καλα??

 

εσυ σε πια  νησια θα μου προτεινες να δω και οικονομικα/?

 

πια  θα ειτανε τα  τοπ 5  νησια  που  μπορεις να μας προτεινεις??

d.kal??

μια χαρα τα  Κύθηρα το θεμα  εινε που στα κιθυρα??

 

εννοω να ειμαστε  στην χωρα δεν θελω να ειμαστε χιλιομετρα μακρια

και στα    Κύθηρα  μεσο  βοοκινγ ολα εινε πιασμενα  φιλε και οι τιμες αστα να πανε

και δεν βρισκω και ενοικιαζομενα δωματια  ουτε εκει

στα  κιθυρα  που ομως>>?? εχει τοσα  μερη εκει??δεν μου  διευκρινιζεται  ομως././

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

καλα τι βλακεια εινε αυτο  https://www.airbnb.gr  βαζω πχ  τινο  και μου βγαζει  απο ολα τα  νησια ..

 

μπορειτε να με  βοηθησετε με το  www.airbnb.gr???

 

file den me afinei na balo timi sto booking

https://www.booking.com/searchresults.el.html?aid=376363&label=booking-name-L*Xf2U1sq4*GEkIwcLOALQS267777916054%3Apl%3Ata%3Ap1%3Ap2%3Aac%3Aap1t1%3Aneg%3Afi%3Atiaud-297601667435%3Akwd-65526620%3Alp9067699%3Ali%3Adec%3Adm&sid=43a9a15c035201bf6c678fd4e626096d&checkin_year_month_monthday=2018-08-16&checkout_year_month_monthday=2018-08-22&class_interval=1&dest_id=1910&dest_type=region&dtdisc=0&group_adults=1&group_children=0&inac=0&index_postcard=0&label_click=undef&no_rooms=1&postcard=0&raw_dest_type=region&room1=A&sb_price_type=total&ss_all=0&ssb=empty&sshis=0&order=price

ολα τα  νησια εινε πιασμενα  δεν  μπορω να  βρω  πουθενα και  οι τιμες απο 100 και  βαλε  για δωματια δηλαδη ελεος

και μετα  μου λενε  για  οικονομικη  κριση.,.,

 

ελλαδα και ανεργια των 600 ευρω

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...