Προς το περιεχόμενο

Διακοπές, ταξίδια, εκδρομές [Part II]


billdanos

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 4,3k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

σε όλα αυτά προσέχεις τι καιρό θα έχει την περίοδο που θα πας γιατί αντί για κρυστάλλινες  θάλασσες θα βρεις μια λασπουριά.

πχ αυτό γίνεται αυτή η  αηδία  ο αδερφός μου ήταν 1,5 χρόνο για δουλειά εκεί και τον περισσότερο καιρό ήταν η λασπουριά που βλέπεις στις δεύτερες φώτο. οπότε μεγάλη προσοχή στο πότε θα πας  

  • Like 1
  • Sad 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, gsisr είπε

φιλε μου σ ευχαριστώ πολύ! είναι μια καλή αρχή για να ξεκινήσω τα όσα λες!

με 4κ Ταϊλάνδη θα περασεις τελεια δυο εβδομαδες ακομα και σε πενταστερο με τα παντα ολα.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

καλησπέρα, υπάρχει καμιά πρόταση για εστιατόριο στην Κέρκυρα; Θα φτάσω με το πλοίο στη Λευκίμμη οπότε οποιαδήποτε πρόταση για φαγητό σε κάποιο μέρος κατά μήκος της διαδρομής λευκίμμη  κέρκυρα καλοδεχούμενη! ;)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

7 ώρες πριν, janus5555 είπε

πρόταση για φαγητό σε κάποιο μέρος κατά μήκος της διαδρομής λευκίμμη  κέρκυρα

Πίτσα εδώ.

Σουβλάκι εδώ.

Ταβέρνα   (Απο ανεμόμυλο εως Κανόνι) στη Λ.Δημοκρατίας δίπλα απο αυτή.

Είναι τα "2 αδέλφια".

 

  • Like 1
  • Thanks 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

για τα 2 αδερφια +1 κι εγω. νόστιμο φαγητό και μεγάλες μερίδες. γενικά πρόσεχε που θα φας στη κερκυρα, ειδικά σε σεζόν και σε γδέρνουν και σωστό φαί λίγοι σερβίρουν

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μου ηρθε μηνυμα απο ryanair οτι λογω αλλαγης πολιτικης μου δινει προτεραιοτητα και 2 αποσκευες ενω τις ειχα ηδη πληρωσει και  μου επιστρεφει το ποσο. Οτι να ναι.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στις 7/9/2018 στις 11:18 ΠΜ, moumias είπε

Μου ηρθε μηνυμα απο ryanair οτι λογω αλλαγης πολιτικης μου δινει προτεραιοτητα και 2 αποσκευες ενω τις ειχα ηδη πληρωσει και  μου επιστρεφει το ποσο. Οτι να ναι.

Και σε εμένα το ίδιο έγινε αλλά έπειτα από συνομιλία μαζί τους.

Γενικότερα όσοι κλείσανε πριν τις 31 Αυγούστου από ότι μου είπαν θα πάρουν κάποιου είδους επιστροφή. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Καλησπέρα,

ποσά λεφτά πιστεύεται επαρκούν για 4 μέρες στην Κομοτηνή για φαγητό μεταφορές μέσα στην πόλη και μετά εισιτήριο και 2 ήμερη διαμονή σε Αθηνά? 

Επίσης ξέρει κάνεις αν θα έχω πρόβλημα με πιστωτική Αλβανίας η τράπεζα εδώ μου είπε ότι λειτουργεί κανονικά για εξωτερικό

Επεξ/σία από Joana26
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, Joana26 είπε

Καλησπέρα,

ποσά λεφτά πιστεύεται επαρκούν για 4 μέρες στην Κομοτηνή για φαγητό μεταφορές μέσα στην πόλη και μετά εισιτήριο και 2 ήμερη διαμονή σε Αθηνά? 

Επίσης ξέρει κάνεις αν θα έχω πρόβλημα με πιστωτική Αλβανίας η τράπεζα εδώ μου είπε ότι λειτουργεί κανονικά για εξωτερικό

Αναλογα τις απαιτησεις του καθενος.. Η κομοτηνη εχει σχετικα καλες τιμες στη μασα..!!!  Εκει στην Αλβανια τι παιζει απο κοστος ζωης..??? Θα μου πεις αν ηταν καλα, οι Αλβανοι δεν θα περιμεναν την κριση στην Ελλαδα για να σηκωθουν να φυγουν..!!!

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 ώρες πριν, Joana26 είπε

Καλησπέρα,

ποσά λεφτά πιστεύεται επαρκούν για 4 μέρες στην Κομοτηνή για φαγητό μεταφορές μέσα στην πόλη και μετά εισιτήριο και 2 ήμερη διαμονή σε Αθηνά? 

Επίσης ξέρει κάνεις αν θα έχω πρόβλημα με πιστωτική Αλβανίας η τράπεζα εδώ μου είπε ότι λειτουργεί κανονικά για εξωτερικό

Μεταφορες μέσα στην πόλη 0. Είναι μικρή, το Google maps θα σε πάει παντού. Το φαγητό σου μπορεί να κινηθεί από τα 10 ευρώ τη μέρα μέχρι τα πολλά! 

Αν είσαι φαν των μπαχαρικών μη παραλείψεις να φας λαχματζουν από το Kings food. Έχω βγει από την Εγνατία για να φάω από εκεί σε ταξίδια. 

Με την κάρτα λογικά δεν θα έχεις θέμα αλλά καλύτερα από την τράπεζα σου δεν θα σου τα πει κανείς..

  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
35 λεπτά πριν, gia_nnis είπε

Αναλογα τις απαιτησεις του καθενος.. Η κομοτηνη εχει σχετικα καλες τιμες στη μασα..!!!  Εκει στην Αλβανια τι παιζει απο κοστος ζωης..??? Θα μου πεις αν ηταν καλα, οι Αλβανοι δεν θα περιμεναν την κριση στην Ελλαδα για να σηκωθουν να φυγουν..!!!

Η μεγάλη διάφορα στα οικονομικά Ελλάδα Αλβανία είναι στο ότι στην Ελλαδα είναι πιο φθηνή η ζωή από την διασκέδαση ενώ Αλβανία το αντίθετο πχ πίνεις καφέ με 60 λεπτά έξω και τα μακαρόνια στο μάρκετ κάνουν 80, από δουλειά εγώ που ξέρω Ελληνικά βολεύτηκα σε Ελληνικό τμήμα

Επεξ/σία από Joana26
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...