Προς το περιεχόμενο

Διακοπές, ταξίδια, εκδρομές [Part II]


billdanos

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 4,3k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

1 ώρα πριν, sennaferrari είπε

Καλησπέρα ήθελα να ρωτήσω που μπορώ να κάνω συνάλλαγμα λίρες? Είδα κάπου για ΤτΕ αλλά δεν ξέρω την διαδικασία....

Κατεβασε την εφαρμογη Revolut στο κινητο σου  χωρις προμηθειες κανεις συναλλαγμα ,απλα στελνεις εμβασμα με 1 ευρω απο ελληνικη τραπεζα στο λογαριασμο της revolut. Διαδικασια 1 εργασιμη μετα να μπουν τα χρηματα, Ανοιγμα λογαριασμου 5 λεπτα και αποστολη καρτας 7 μερες το πολυ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 λεπτά πριν, sennaferrari είπε

Θέλω για ταξίδι συνάλλαγμα μέχρι να ανοίξω εκεί λογαριασμό θα μου κάνει το revolut?

Ναι, θες να ανοιξεις λογαριασμο στο εξωτερικο ή στην Ελλαδα; το Revolut εινια λογαριασμος στην Αγγλια με iban σαν ελληνικη τραπεζα, απλα χρειαζεσαι εναν λογαριασμο ελλαδα για να στειλεις τα χρηματα, Μπες στο τοπικ Revolut στο Internet.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators

Γκαηζ γρηγορη ερώτηση. Θελω να παω αεροδρόμιο το Σάββατο. Εβγαλα εισιτήριο ΜΕΤΡΟ με 10 ευρω.

Εγω θα παρω ΗΣΑΠ απο περισσο μεχρι Μοναστηράκι και απο κει για αεροδρόμιο. Ακυρωνω το εισιτήριο στον σταθμό του Περισσού ή του Μοναστηρακιου?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

5 ώρες πριν, Deathmace είπε

Προτάσεις για φαγητό σε Λουτράκι/πόζαρ και Έδεσσα? 

Στην Έδεσσα είχα φάει ωραία στον Σταθμό, πριν κάτι χρόνια όμως.

  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στις 14/9/2018 στις 7:38 ΜΜ, Deathmace είπε

Προτάσεις για φαγητό σε Λουτράκι/πόζαρ και Έδεσσα? 

Στο Λουτράκι έχει ωραία φαγητό το καζίνο . Στην Έδεσσα στον σταθμό όπως είπε ο φίλος αλλά ε ει και ένα κοντά στον καταραχτη 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στις 14/9/2018 στις 5:35 ΜΜ, stormrain είπε

Γκαηζ γρηγορη ερώτηση. Θελω να παω αεροδρόμιο το Σάββατο. Εβγαλα εισιτήριο ΜΕΤΡΟ με 10 ευρω.

Εγω θα παρω ΗΣΑΠ απο περισσο μεχρι Μοναστηράκι και απο κει για αεροδρόμιο. Ακυρωνω το εισιτήριο στον σταθμό του Περισσού ή του Μοναστηρακιου?

περισσό

για ποιον λογο να το ακυρωσεις μοναστηρακι και να βγαλεις αλλο εισητηριο ως εκει;

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εχω σκοπο την Παρασκευη για μια μικρη αποδραση απο Αθηνα για Ναυπλιο .Εχω κλεισει ξενοδοχειο για μια διανυκτερευση .Θα φτασω Ναυπλιο γυρω στις 10 το πρωι και μετα απο καφεδακι ,ουζακι κλπ θα παω στο ξενοδοχειο .Το απογευμα βολτουλα σε ιστορικα σημεια του Ναυπλιου .

Σκεψη :  Την επομενη μερα να παω μεχρι Κοστα και να περασω με τις βαρκουλες για 3-4 ωρες σε Σπετσες και το απογευμα να παρω τον δρομο επιστροφης για Αθηνα .Εινια υπερβολη η δευτερη μερα ?

Ειδα οτι η αποσταση Αθηνα Ναυπλιο ειναι 145 χλμ , η αποσταση Ναυπλιο Κοστα 80χλμ (δεν ξερω αν εχει καλο δρομο) αλλα η επιστροφη για Αθηνα απο Κοστα ειναι 182 χλμ

Στην επιστροφη δεν περναω παλι απο Ναυπλιο ?

Ευχαριστω.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

4 ώρες πριν, djcat είπε

Δεν είναι καλός ο δρόμος.

Επιστροφή από Επίδαυρο.

Σε ευχαριστω.Ουτε της επιστροφης ειναι καλος ?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Μέχρι Επίδαυρο, όχι,

Μετά έχει στροφές μεν, αλλά είναι φαρδύς.

Καλά μη σε τρομάζω κιόλας, υπάρχουν πολύ χειρότεροι δρόμοι στην Ελλάδα.

Επεξ/σία από djcat
  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...