Προς το περιεχόμενο

Διακοπές, ταξίδια, εκδρομές [Part II]


billdanos

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Τι να τις κάνουμε τις οικογένειες?  Να τους πνίξουμε? 

καμπινγκ, πισίνα και να μην έχει παιδιά το βλέπω απίθανο να υπάρχει. 

Εμένα πάντως δεν με ενοχλούν. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 4,2k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Μερη, τοποθεσιες, γαστρονομια, παραλιες, κοντινες πολεις για visit, για Καλαματα εχετε να προτεινετε; Οτι εχετε ευχαριστηση :)

Επεξ/σία από Zerg13
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 Γαστρονόμος στη Καλαμάτα τα έχουμε ξαναπεί,  το mustείναι η γουρνοπουλα στην Κυπαρισσία πάνω στα κάστρα,  πρώτα πας εκεί και μετά όπου θες

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

23 λεπτά πριν, tornado είπε

 Γαστρονόμος στη Καλαμάτα τα έχουμε ξαναπεί,  το mustείναι η γουρνοπουλα στην Κυπαρισσία πάνω στα κάστρα,  πρώτα πας εκεί και μετά όπου θες

Thanks θα μεινω 5 μερες οποτε θελω και αλλα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Είναι να πάμε για κάμπινγκ στο far out στην Ίο στα μέσα Αυγούστου. Έχουμε κλείσει σκηνή με ρεύμα.
Ήθελα να ρωτήσω αν έχει κάποιος άλλος κάνει κάμπινγκ στο Far Out και αν θέλει να μου πει εντυπώσεις, αν κάτι δεν του άρεσε κλπ. για να πάω πιο προετοιμασμένος. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχικά να πω ότι είχα πάει πριν δέκα χρόνια. 

 

Οι σκηνές που νοίκιαζαν ήταν μέσα στην βρώμα. Μην αφήνεται ούτε σαγιονάρες απέξω από την σκηνή γιατί κλέβουν. Κατά τα άλλα η Ίος είναι ότι πρεπει, θα περάσετε ωραία. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πριν μερικα χρονια οταν ειχα παει στο νησι θυμαμαι οτι παρα πολυ κοσμος πηγαινε και επελεγε το καμπινγκ. Λογικα κατι θα ξερανε. Καλα να περασετε...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Μια χαρά είναι, βέβαια και εγώ πριν 10 χρόνια είχα πάει με δικιά μου βέβαια σκηνή. Αν είσαι προσεκτικός δεν πρόκειται να έχετε θέμα με κλοπές. Είναι πολύ εύκολο να πιάσεις φιλίες με διπλανές σκηνές κτλπ και να περάσετε χάρμα. Όσον αφορά το νησί θέλει προσοχή. Παίζουν πολλοί καγκουρες φουλ ανδροπαρεες, θα σου πρότεινα να μην πάρετε τις σχέσεις σας μαζί για πολλούς και διάφορους λογους. Γενικά είναι νησί να πας με 4-5 φιλαράκια. 

Συνολικά έχω πάει 3 φορές, 2 χωρίς γυναίκες και μια με σχέση ενός φίλου. Ε την μια παίξαμε ξύλο.

Επεξ/σία από cliobaccarra
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αν ισχυει η ημρομηνια γεννησης που εχεις στο προφιλ (1982) τοτε να ξερεις οτι θα εισαι η μειοψηφια.

Εχω παει 2 φορες , στα 18 και στα 24 μου. Περασα φανταστικα, αλλα τωρα στα 35 δεν θα ξαναπηγαινα στο συγκεκριμενο καμπινγκ. Εχουν μειωθει οι ανοχες σε μπιχλα και φασαρια :D

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στις 28/7/2019 στις 12:10 ΜΜ, dionisis1925 είπε

Προσοχή σε όσους επιλέξουν να πάνε Ίο..και ειδικά σε αυτούς που θέλουν το βράδυ να βγαίνουν στα κλαμπακια...παίζει ίωση αυτή την εποχή..προσωπικά ήμουνα 2 μέρες με 39,5 πυρετό τέζα..και δεν ήμουνα ο μόνος.

Γενικά το νησί σούπερ..ωραίες παραλίες..φουλ με κόσμο..και θα βρείτε μαγαζιά με αρκετά καλό φαγητό και σχετικά οικονομικό.

 

Εξαιρετικο λογοπαιγνιο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εγώ όταν πήγα, ξυπνάω το πρωί, πάω να κάνω ντουζ, και τι να δω μες στις ντουζιέρες? κουράδες! :D

εε.. το αφήσαμε και βρήκαμε φθηνά δωμάτια στο λιμάνι..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παραλίες, εξόδους, αξιοθέατα και τι παίζει με τα τοπικά δρομολόγια ΚΤΕΛ και ενοικιαζόμενα οχηματα 

1 ώρα πριν, MadPax είπε

Τι ακριβώς ψάχνεις; Μόλις γύρισα.

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...