Προς το περιεχόμενο

PlayStation 4 Hacking [PS4]


modguru
Μήνυμα προστέθηκε από Praetorian

Βασικοί κανόνες για τη χρήση των νημάτων που αφορούν Hacking κονσόλας:

Επιτρέπονται:

  • Συζήτηση πάνω σε ειδήσεις για το hacking μιας κονσόλας
  • Συζήτηση για εγκατάσταση Homebrew apps και δημιουργία/ εγκατάσταση αντιγράφων δικών σας νόμιμα αποκτηθέντων παιχνιδιών.

Δεν είναι ανεκτά τα παρακάτω:

  • Χρήση του νήματος για να αναζητήσετε πειρατικές εκδόσεις παιχνιδιών
  • Χρήση του νήματος για να ζητήσετε υποστήριξη για το πώς θα τρέξετε πειρατικές εκδόσεις παιχνιδιών που βρήκατε/κατεβάσατε.
  • Απαντήσεις του στυλ "τα  υπόλοιπα σε pm (γιατί δεν επιτρέπονται τέτοιες συζητήσεις στο forum)"

Στην περίπτωση που εντοπιστούν τέτοια μηνύματα στο νήμα και δεν έχει υποβληθεί ούτε μία αναφορά για αυτά, το νήμα θα κλειδωθεί.

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 1k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

  • 2 εβδομάδες αργότερα...

Με τον κλασσικό τρόπο μέσω storage από τις ρυθμίσεις της κονσόλας μπορούμε να μεταφέρουμε ολόκληρο παιχνίδι από κονσόλα σε εξωτερικό???

Σε φίλο που δοκίμασε δεν τον αφήνει καν να μπει στον εξωτερικό να δει το περιεχόμενο (έχει ήδη κάποια παιχνίδια μέσα τα οποία στο μενού του βγάζουν τρίγωνο ειδοποίησης, δεν ξέρω λεπτομέρειες) και του ζητάει να κάνει αναβάθμιση η κονσόλα!!!

Τα dns είναι οκ, το exploit δουλεύει κανονικά.

Ο εξωτερικός είναι φορμαρισμένος από την κονσόλα και με 100% υγεία.

Τα παιχνίδια του εξωτερικού είναι παλιά και έπαιζαν, τώρα κάτι έχει γίνει και δεν έχει πρόσβαση....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 εβδομάδες αργότερα...
5 ώρες πριν, XYLOYRHS είπε

gia sas ego thelo na kano kati na min plirono tin plus pezo multi mono me gnisia pexnidia den katevazo ta exo ola se cd iparxi kapios efkolos tropos giafto giati ego den exo pc efxaristo

Δεν υπάρχει τρόπος να μην πληρώνεις plus.

Το μόνο που μπορείς να κάνεις είναι να μοιραστείτε με έναν φίλο μέσω gameshare παιχνίδια και συνδρομή.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στις 18/4/2019 στις 4:04 ΜΜ, mikele13- είπε

Με τον κλασσικό τρόπο μέσω storage από τις ρυθμίσεις της κονσόλας μπορούμε να μεταφέρουμε ολόκληρο παιχνίδι από κονσόλα σε εξωτερικό???

Σε φίλο που δοκίμασε δεν τον αφήνει καν να μπει στον εξωτερικό να δει το περιεχόμενο (έχει ήδη κάποια παιχνίδια μέσα τα οποία στο μενού του βγάζουν τρίγωνο ειδοποίησης, δεν ξέρω λεπτομέρειες) και του ζητάει να κάνει αναβάθμιση η κονσόλα!!!

Τα dns είναι οκ, το exploit δουλεύει κανονικά.

Ο εξωτερικός είναι φορμαρισμένος από την κονσόλα και με 100% υγεία.

Τα παιχνίδια του εξωτερικού είναι παλιά και έπαιζαν, τώρα κάτι έχει γίνει και δεν έχει πρόσβαση....

 

Απ'όσο θυμάμαι γιατί έχω καιρό να το ανοίξω και να ασχοληθώ επειδή δεν έχω χρόνο, ο μόνος τρόπος για να περνάς παιχνίδια σε εξωτερικό είναι μέσω του payload app2usb. Το έχω κάνει για καμμιά 30αρια games γτ ο εσωτερικός μου είναι 2T κ έχω βάλει κι έναν εξωτερικό αλλά 2. Μιλάμε για δίσκο όχι σε extended format αλλά κανονικά δισκος exfat. Επειδή παρακολουθώ την σκηνή δεν νομίζω να έχει αλλάξει κάτι πάνω σε αυτό.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

14 ώρες πριν, Mr_Terror είπε

Οχι δεν βγηκε και ειναι αγνωστο αν θα βγει.

Ωχ, δηλαδή μπορεί να το παρατήσουν και να μη βγει καθόλου;:(

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 ώρες πριν, Nathan Drake!! είπε

Ωχ, δηλαδή μπορεί να το παρατήσουν και να μη βγει καθόλου;:(

πιστευω θα βγει καπου προς το τελος της γενιας

 

  • Sad 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Υπάρχει για 5.50 -5.55 αλλά όχι για να παίζουν παιχνίδια . Το γμτο είναι ότι το pro για τις δυνατότητες του θέλει πάνω από 5.05

Δες το superslim πόσα χρόνια περασαν τώρα έχει hen και δεν ασχολείται κανείς .

Επεξ/σία από Mhlogiatros
  • Sad 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 εβδομάδες αργότερα...
Δημοσ. (επεξεργασμένο)
Στις 6/5/2019 στις 12:35 ΜΜ, postfire είπε

πιστευω θα βγει καπου προς το τελος της γενιας

Καλά...ζήσε Μάη μου να φας τριφύλλι! 

Στις 6/5/2019 στις 1:03 ΜΜ, Mhlogiatros είπε

Δες το superslim πόσα χρόνια περασαν τώρα έχει hen και δεν ασχολείται κανείς .

Αν είναι να γίνει αυτό ακριβώς και στο ps4 άστα να πάνε...Τσάμπα τόση αναμονή στο 5.05 και τσάμπα δεν παίζαμε τόσα νέα παιχνίδια!

Επεξ/σία από Nathan Drake!!
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ναι όπως λέμε "η ελπίδα πεθαίνει τελευταία" αλλά πεθαίνει (παλιώνει η κονσόλα και τα παιχνίδια) και το ps4! Όταν θα έχει βγει το ps5 πόσοι νομίζεις ότι θα ασχοληθούν να παίξουν όλα αυτά τα παιχνίδια που δεν θα είχαν προλάβει να παίξουν στο ps4?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...