Προς το περιεχόμενο

20πλασιοι Go4More Ποντοι απο Γερμανο - Τηλεορασεις [ΤΕΛΟΣ]


Salvation81

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 90
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
1 ώρα πριν, venue6 είπε

οι απαραδεκτοι απαντησαν στο μαιλ μου και θελουν να τους στειλω επιπλεον αφμ ή αδτ για να κανουν ταυτοποιηση ,ωστε να με εξυπηρετησουν , για κατι που επρεπε να γινοταν αυτοματα! ενω τους ειχα στειλει ηδη αριθμο καρτας και screenshot της αγορας μου

μια απο τα ιδια τα σιχαματα.. τους εστειλα φωτο την αποδειξη και ΑΔΤ ΑΦΜ για να βαλουν τους ποντους.. Ποσα λεφτα τρωνε απο τον κοσμακη. ΣΙΧΑΜΑΤΑ (δε τους εχουν βαλει ακομα ελπιζω αυριο)

Επεξ/σία από stelos2003
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Και μένα το ίδιο. Πήρα τηλέφωνο, τους εξήγησα την κατάσταση, και μου ειπαν να στείλω εμαιλ. Έστειλα και μετά μου ζήτησαν ΑΦΜ ή ταυτότητα. Ελπίζω να λυθεί σύντομα. Σημειωτέον δε μου έχουν μπει ούτε οι βασικοί πόντοι, όχι απλά της προσφοράς. Είδωμεν...

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σε σημερινή τηλεφωνική επικοινωνία με το support της Εθνικής μου είπαν ότι υπάρχει προβλημα απο πλευράς Γερμανού με τα αρχεία που τους έχουν στείλει και θα αποδοθούν οι πόντοι όταν λάβουν τα σωστά αρχεία. Το πότε όμως είναι άγνωστο... με διαβεβαίωσαν όμως ότι δεν θα χαθούν οι πόντοι.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Γενικά κρατήστε μια επιφυλαξη για την αποδοση των Go For More ποντων! 

Οσες φορές εχω ψωνίσει με τον τρόπο αυτό πάντα μα πάντα αργουν να αποδοθούν και χρειάζεται επικοινωνία με το customer care! 

Σε προγράμματα επιβράβευσης το μακράν καλύτερο είναι της eurobank! 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
4 ώρες πριν, iceman είπε

Γενικά κρατήστε μια επιφυλαξη για την αποδοση των Go For More ποντων! 

Οσες φορές εχω ψωνίσει με τον τρόπο αυτό πάντα μα πάντα αργουν να αποδοθούν και χρειάζεται επικοινωνία με το customer care! 

Σε προγράμματα επιβράβευσης το μακράν καλύτερο είναι της eurobank! 

Κανεις λαθος φιλε, εγω περιμενω την επιστροφη 20% της eurobank απο 12 Ιουνιου. Εχουν βαλει μονο το 1%.  Μου ειπανε το τρελο οτι επειδη αγορασα με δοσεις θα πιστωνεται και η επιστροφη σε δοσεις!! Να ξερουμε αλλη φορα να μην τσιμπαμε με τις μουφα επιστροφες τους που μας βγαζουνε το λαδι μεχρι να τις πιστωσουνε. Δηλαδη ελεος.

Επεξ/σία από barimagas
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

13 λεπτά πριν, thessaloniki_ είπε

Επιβεβαιώνω και εγώ ότι σήμερα μπήκαν όλοι οι πόντοι κανονικά.

Πάμε Μασούτη τώρα να τα φάμε! 😆

Πότε αγόρασες κι απο που; 

Εδώ τίποτα. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ούτε εδώ αγορά αρχές Ιουλίου ακόμα τίποτα ... ας μη λένε ποτε θα αποδωθούν οι πόντοι τι 10 Ιουλίου και βλακείες η τηρείς τους όρους η όχι.. αν δε μπορείς τότε γραψε θα αποδοθούν όταν γίνει η εκκαθάριση των συναλλαγών έλεος.. άντε και αδειάζει το ντεπόζιτο να πούμε 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
6 ώρες πριν, manosfp είπε

Πότε και από που η αγορά; 

Τη μέρα που είχε σε προσφορά την 58ρα, αγορά από το site με πιστωτική κάρτα 

Επεξ/σία από k_dinos
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...