Προς το περιεχόμενο

[Action Cam] Elephone REXSO Explorer X 4K. 18.66€ GeekBuying [ΤΕΛΟΣ]


MiP

Προτεινόμενες αναρτήσεις

7 λεπτά πριν, kpapageo1 είπε

Έχω την Xiaomi Yi με αυτοκόλλητο διπλής όψης στο κράνος για πάνω από 30.000 χλμ. Έχει φάει βροχή, χαλάζι, σκόνη, χώμα, ακραίες θερμοκρασίες (από -5 έως +48 βαθμούς) και δεν έχει καταλάβει τίποτα. Είναι πιο ανθεκτικό από ότι νομίζεις.

Δεν ειναι ο κανονας αυτός. παιζει ρόλο και η ποιοτητα του αυτοκόλλητου αλλα κ κατα ποσο θα κανεις σωστη τοποθετηση. Κολλητος ειχε σε βαση με αυτοκολλητο μια gopro και του εφυγε στον δρομο με πολλά χιλιομετρα..

22 λεπτά πριν, nikos16717 είπε

Μα αν δεν κάνω λάθος, εσύ λες για την Dual, όχι για την απλή (του θέματος)

Η απλή του θέματος λέει Max External Card Supported: 128GB(SDHC)

https://www.elephone.hk/Explorer-X#/parameters

( Αν κάνω κάπου λάθος διορθώστε με )

Δεν κανεις λαθος απλά για να εισαι σιγουρος οτι η καρτα θα μπορει να γράψει στην ποιοτητα που θες (μιας και οσο μεγαλυτερη αναλυση, τοσο πιο γρηγορη χρειαζεται να ειναι η καρτα) πρεπει να εισαι σιγουρος για την ποιοτητα κ την αξιοπιστια της καρτας. class10 ειναι το μινιμουμ..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 555
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

1 λεπτό πριν, paylidis είπε

Για υποβρύχιο τελικά κάποιο Ματσούκι που να βολεύει παίζει; Για την sj είχα τυπώσει ένα αλλά δε με τρέλανε. 

Το παραπάνω που παρέθεσα με έχει βολέψει πολύ για υποβρύχιες και όχι μόνο λήψεις. 

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

τσιμπησα και γω μια ! για να καταλαβω αν παιχτει θεμα με τελωνειο, θα με παρουν τηλεφωνο; θα μου στειλουν e-mail; εγω πρεπει στο geekbuying να στειλω email για να μου στειλουν καποιο αποδειχτικο πληρωμης ή αρκει απλα το email απο paypal ;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 λεπτό πριν, xKoctakizGR είπε

τσιμπησα και γω μια ! για να καταλαβω αν παιχτει θεμα με τελωνειο, θα με παρουν τηλεφωνο; θα μου στειλουν e-mail; εγω πρεπει στο geekbuying να στειλω email για να μου στειλουν καποιο αποδειχτικο πληρωμης ή αρκει απλα το email απο paypal ;

Αν σου ζητηθούν στοιχεία αρκεί το email απο το paypal αλλά θα σου έλεγα και ένα screenshot από την παραγγελία (μέσα στο site αν πας στο προφίλ σου, my orders και επιλέξεις την συγκεκριμένη). 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Άντε η πρώτη μου action cam. Μην ξεχνάτε παιδιά κανένα thanks (στην πρώτη οθόνη του thread) και στον TS.

Έτσι όπως πάει θα βάλουν βαπόρι μόνο για τα μέλη του Insomnia :)

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 λεπτό πριν, bujam1 είπε

Άντε η πρώτη μου action cam. Μην ξεχνάτε παιδιά κανένα thanks (στην πρώτη οθόνη του thread) και στον TS.

Έτσι όπως πάει θα βάλουν βαπόρι μόνο για τα μέλη του Insomnia :)

βαπορι να μας λειπει γτ θα κανουμε κανα 2μηνο να παραλαβουμε! χαχαχα καμια πτηση τσαρτερ, ναι.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μην στελνετε mail και ζητατε αποδειξη για το τελωνειο

1) υπαρχει στο paypal, απλα δεν ειναι ξεκαθαρη η περιγραφη του προϊοντος

 

2)(βγαινει απο μεσα απο το account σας)

If you want an invoice,you can download your own invoice, you can try it,

Method: sign in My Account ---> My Orders ---> click “ view ” order -----> click “View order bill ” 

If you have any questions, please feel free to let us know.



Sophie
Customer Service Representative
Geekbuying 
www.geekbuying.com

  • Like 6
  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

καλησπερα και ευχαριστω για τις πληροφοριες! τωρα κατι λιγο off topic....για jet ski - βουτιες απο ψηλα και λοιπα αλλα θαλασσια σπορ τι αξεσουαρ θα προτεινατε; επισης η καμερα εχει εσωτερικη μνημη ή θα πρεπει να παρω καρτα μνημης υποχρεωτικα; 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
1 ώρα πριν, xKoctakizGR είπε

καλησπερα και ευχαριστω για τις πληροφοριες! τωρα κατι λιγο off topic....για jet ski - βουτιες απο ψηλα και λοιπα αλλα θαλασσια σπορ τι αξεσουαρ θα προτεινατε; επισης η καμερα εχει εσωτερικη μνημη ή θα πρεπει να παρω καρτα μνημης υποχρεωτικα; 

 μερικά ποστ παραπάνω έχουν απαντήθει όλα τα ερωτήματα σου με link για αγορές κλπ

edit

΄΄κουνήθηκε΄΄ το δέμα μου πριν από λίγη ώρα .......για να δούμε πότε θα παραλάβω 

Επεξ/σία από paiktaras69
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, xKoctakizGR είπε

καλησπερα και ευχαριστω για τις πληροφοριες! τωρα κατι λιγο off topic....για jet ski - βουτιες απο ψηλα και λοιπα αλλα θαλασσια σπορ τι αξεσουαρ θα προτεινατε; επισης η καμερα εχει εσωτερικη μνημη ή θα πρεπει να παρω καρτα μνημης υποχρεωτικα; 

Καρτα μνημης υποχρεωτικα. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

sorry για το οφτοπικ αλλά αυτή θα είναι οκ για τη κάμερα https://www.skroutz.gr/s/9162195/Toshiba-Exceria-M302-microSDHC-32GB-U3-with-Adapter.html  ?

είχα μείνει στα class 4 , 10 κλπ  τώρα βλέπω u1, u3 , uhs1 κλπ και μπερδεύτηκα, μη πάρω καμιά και δεν είναι συμβατή.

επίσης μου αρέσει πολύ το stick που προτάθηκε πιο πάνω και η λαβή που αποθηκεύεις μέσα χρήματα. έξυπνη ιδέα.

Επεξ/σία από Silenzio
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

10 ώρες πριν, lionheart75 είπε

Δεν έχω χρησιμοποιήσει selfie stick ποτέ. Στην θάλασσα την χρησιμοποιώ με ένα τέτοιο για να μην βουλιάξει αν μου φύγει απο τα χέρια. 

https://www.ebay.com/itm/Diving-Floating-Hand-Grip-Handle-Mount-For-Xiaomi-Yi-Gopro-Sports-Action-Cam-lot/253615698854

καποιο αλλο γιατι αυτο λεει φτανει Ελλαδα αρχες Αυγουστου εχεις ευκαιρο ; στο σκρουτζ βλεπω κατι 20αρικα..οσο και η καμερα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Την παρήγγειλα πριν 15 λεπτά, μπήκα στο YouTube να δω footage και έστειλα mail στο GeekBuying για ακύρωση. Δυστυχώς ακόμη και για €18 δεν νομίζω να χρησιμοποιήσω ποτέ την κάμερα με τέτοια ποιότητα εικόνας. Κρίμα γιατί είναι πολύ δελεαστική τιμή και τώρα θα πρέπει να περιμένω να δω τι θα κάνει το GeekBuying. Αυτά παθαίνει όποιος βιάζεται... :-)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 λεπτό πριν, flatwave είπε

Την παρήγγειλα πριν 15 λεπτά, μπήκα στο YouTube να δω footage και έστειλα mail στο GeekBuying για ακύρωση. Δυστυχώς ακόμη και για €18 δεν νομίζω να χρησιμοποιήσω ποτέ την κάμερα με τέτοια ποιότητα εικόνας. Κρίμα γιατί είναι πολύ δελεαστική τιμή και τώρα θα πρέπει να περιμένω να δω τι θα κάνει το GeekBuying. Αυτά παθαίνει όποιος βιάζεται... :-)

Παίζει να είσαι ο μόνος από καμιά 138473 άτομα από ινσομνια που πήραν την κάμερα και ακύρωσαν..

 

Ειλικρινα,για 18€ δεν σου άρεσε η ποιότητα; 18€ έδωσα εχθές για σουβλάκια.. μόνο αυτό σκέψου. 

 

Για τα χρήματα της αυτά που προσφέρει είναι καραVFM!!!

 

Τεσπά...γούστα είναι αυτά... :)

  • Like 7
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 λεπτά πριν, stelios18120 είπε

Παίζει να είσαι ο μόνος από καμιά 138473 άτομα από ινσομνια που πήραν την κάμερα και ακύρωσαν..

Ειλικρινα,για 18€ δεν σου άρεσε η ποιότητα; 18€ έδωσα εχθές για σουβλάκια.. μόνο αυτό σκέψου. 

Για τα χρήματα της αυτά που προσφέρει είναι καραVFM!!!

Τεσπά...γούστα είναι αυτά... :)

Προς Θεού, ο καθένας έχει την άποψη του. Απλά ειλικρινά απογοητεύτηκα από την ποιότητα της εικόνας (κυρίως το ελάχιστο δυναμικό εύρος και η έλλειψη έστω και ηλεκτρονικής σταθεροποίησης εικόνας) σε σημείο που πιστεύω ότι θα την χρησιμοποιήσω την ημέρα που θα την παραλάβω και μόλις δω το βίντεο στο PC η κάμερα θα μπει στο ντουλάπι για πάντα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...