Προς το περιεχόμενο

[Action Cam] Elephone REXSO Explorer X 4K. 18.66€ GeekBuying [ΤΕΛΟΣ]


MiP

Προτεινόμενες αναρτήσεις

33 λεπτά πριν, tehyoda είπε

Παίδες  εγώ που πλήρωσα με πιστωτική κάρτα τι πρέπει να στείλω?Να κάνω forward το mail που στείλανε την επιβεβαίωση της αγοράς που έχει και στοιχεία μέσα και ποσά?Η να τραβήξω κάνα screenshot από την παραγγελία μέσα από το gekbuying?

Όσοι δεν πληρωσατε με paypal κατεβαζετε το invoice απο geekbuying. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 555
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

τελικά το έκανα όπως είπε πιο πάνω ο φίλος, με ανοικτή την αγορά της κάμερας στο παυπαλ πάτησα εκτύπωση και save as pdf, ελπίζω να τους αρκεί. Έβαλα και το invoice από geekbuying.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
11 λεπτά πριν, Silenzio είπε

αν εννοείς εκεί που λέει στοιχεία εκτύπωσης

ναι εμένα στο στοιχεία εκτύπωσης μέσα από το Paypal μου ανοίγει νέα σελίδα οπου βλεπω το 'έγγραφο' της συναλλαγής 

Απο εκεί μπορώ με την επιλογή εκτύπωσης σε PDF που σου δίνουν τα windows  να σώσω το pdf

 

edit με πρόλαβες και εβγαλες ακρη βλέπω ....σωστός!

Επεξ/σία από anonik
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγώ παρέλαβα την πρώτη κάμερα σήμερα και η δεύτερη βρίσκεται στην κεντρική αποθήκη στην Αττική. Διαθέτει πολλά αξεσουάρ και ήρθε δίχως φορτίο η μπαταρία της.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 λεπτό πριν, Μακιαβέλλι είπε

Όσοι δεν πληρωσατε με paypal κατεβαζετε το invoice απο geekbuying. 

Το είχα δοκιμάσει κατά της 11 και την έδειχνε κενή χωρίς στοιχεία τίποτα τώρα ξαναδοκίμασα και τα έχει όλα κομπλέ 20 δολάρια την έχει δεν πιστεύω να πληρώσω τίποτα παραπάνω έτσι?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

13 λεπτά πριν, GeorgeAl92 είπε

Εγώ παρέλαβα την πρώτη κάμερα σήμερα

 Πότε έστειλες σε ΓΕΤΑ τα στοιχεία πληρωμής (αν σου ζήτησαν); Για να δούμε πόσο γρήγορα κινούνται...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Και εγώ έστειλα Δευτέρα την απόδειξη από το geek, έγραφε πάνω $20 (ενώ στο paypal ηταν 21+), ημερομηνία, τα στοιχεία αποστολής, tracking number και το προϊόν. Είχα πληρώσει με paypal αλλου (γιατί είναι για άλλον η κάμερα) και δεν ήθελα να μπλέξω και να εξηγώ ότι είναι αυτή η αγορά κτλ. Σήμερα και εμένα λέει αποδεσμεύτηκε. 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σας έχει έρθει τόσες μέρες ειδοποιηση.

 

Γράψτε το στο τοπικ ρε παιδιά να ξέρουμε τι γίνεται ;)

Οπότε κανένα 3ημερο θέλει μέσο όρο η αποδέσμευση;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

49 λεπτά πριν, anonik είπε

 Πότε έστειλες σε ΓΕΤΑ τα στοιχεία πληρωμής (αν σου ζήτησαν); Για να δούμε πόσο γρήγορα κινούνται...

Δεν μου έστειλαν ποτέ μήνυμα από ΓΕΤΑ

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Είναι πιο safe να στέλνετε αποδεικτικό από Paypal ή κάρτα τράπεζας που φαίνεται μόνο το τελικό ποσό, παρά το invoice του geekbuying οπου φαίνεται ότι είναι ένα προϊόν με έκπτωση μεν, αλλά μεγαλύτερης αρχικής αξίας.

Just sayin'...

Επεξ/σία από DownUNDERground
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...