Προς το περιεχόμενο

[Action Cam] Elephone REXSO Explorer X 4K. 18.66€ GeekBuying [ΤΕΛΟΣ]


MiP

Προτεινόμενες αναρτήσεις

44 λεπτά πριν, DownUNDERground είπε

Είναι κανείς που έχει στείλει αποδεικτικό από τις 27 Ιουλίου και έχει προχωρήσει το δέμα του; 3η εργάσιμη και δε βλέπω να εκτελωνίζεται ούτε σήμερα.

[email protected]

Και σε μένα το ίδιο απο 27 κανένα νεότερο μέχρι τώρα.

  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 555
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Αν στείλω το email που έλαβα από το paypal είμαι καλυμμένος? Γιατί  αν πάω μέσω της σελίδας του paypal κ πατήσω Στοιχεία Εκτύπωσης  μου βγάζει internal server error

Επεξ/σία από Nightfall_2003
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μόλις τώρα, Nightfall_2003 είπε

Αν στείλω το email που έλαβα από το paypal είμαι καλυμμένος? Γιατί  αν πάω μέσω της σελίδας του paypal κ πατήσω Στοιχεία εκτύπωσης  μου βγάζει internal server error

To ...ρδελο και μενα το ιδιο σφαλμα γραφει. θα στειλω την αποδειξη απο το geekbuying που παραδοξως γραφει 20$ αντι για 21,99

MARKS/NO. NO. OF
PKGS
FULL DESCRIPTION OF
GOODS QTY WEIGHT UNIT
VAL
TOTAL
VALE
NO MARK 1 sports cameras 1 PCS 0.450 KG 20.00
USD 20.00 USD

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλημέρα σας,

 

Oλοκληρώθηκε η υποβολή των παραστατικών για το δέμα σας (RU2052XXXX5NL) βάσει των αποδεικτικών που αποστείλατε και αναμένεται η απελευθέρωση  του από το Τελωνείο ώστε να αποσταλέι στο τοπικό σας ταχυδρομικό κατάστημα.

 

Σας ευχαριστούμε για την συνεργασία .

 

paypal απόδειξη και screenshot σε 2 μέρες μου απάντησαν

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 hours ago, Nightfall_2003 said:

Αν στείλω το email που έλαβα από το paypal είμαι καλυμμένος? Γιατί  αν πάω μέσω της σελίδας του paypal κ πατήσω Στοιχεία Εκτύπωσης  μου βγάζει internal server error

Εγώ αυτό έκανα. Το έκανα save as PDF και το έστειλα. Περιμένω να δώ τι γίνεται.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

μου εγραψε κ εμενα για να στειλω αποδεικτικά και τα εστειλα σμρ το απογευμα. συνηθως μεσα σε ποσο καιρο "ξεκολλαει" το δεμα απο το τελωνειο κ προχωραει;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

6 ώρες πριν, Nightfall_2003 είπε

Αν στείλω το email που έλαβα από το paypal είμαι καλυμμένος? Γιατί  αν πάω μέσω της σελίδας του paypal κ πατήσω Στοιχεία Εκτύπωσης  μου βγάζει internal server error

Να επιλέξεις γλώσσα τα αγγλικά στις ρυθμίσεις του paypal και θα μπορείς να ανοίξεις τα στοιχεία εκτύπωσης χωρίς error

  • Like 1
  • Thanks 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σε όσους αργεί το δέμα στο τελωνείο, ας ξαναστείλουν mail με pdf την απόδειξη από το PayPal και screenshot της αγοράς. Εγώ έλαβα ειδοποίηση στις 26 του μηνός, τους έστειλα email αλλά καμία κίνηση. Σήμερα το πρωί τους έστειλα νέο email και σε λίγες ώρες είχα απάντηση σε αυτό, ότι το δέμα έφυγε από το τελωνείο. Από ότι κατάλαβα, το πρώτο μου mail πρέπει να έμεινε αδιάβαστο. Οπότε καλά θα ήταν να το ξανά στείλετε εάν βλέπετε το δέμα κολλημένο πάνω από 3 μέρες. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

38 λεπτά πριν, attanasio είπε

Να επιλέξεις γλώσσα τα αγγλικά στις ρυθμίσεις του paypal και θα μπορείς να ανοίξεις τα στοιχεία εκτύπωσης χωρίς error

Όπα ωραίος φίλε. Πέτυχε!!

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...