Προς το περιεχόμενο

[Action Cam] Elephone REXSO Explorer X 4K. 18.66€ GeekBuying [ΤΕΛΟΣ]


MiP

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 555
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

35 λεπτά πριν, asemnos είπε

Κι εγω στο tracking βλεπω οτι ειναι τελωνειο απο το πρωι, ωστοσο δε μου εχει ερθει μηνυμα. Να περιμενω η να τους στειλω μειλ;

Αν δεν έχεις λάβει κάποια ενημέρωση ανέμενε μέχρι να το δεις σε status που ενδέχεται να σου ζητάνε αποδεικτικό εναλλακτικά μην "ανοίγεις πληγές"...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Προς οσους ξερουν την καμερα ή την εχουν παραλαβει. Τα αξεσουαρ που μπαινουν πανω στην αδιαβροχη θηκη ειναι κοινα για ολες τις καμερες; θελω να παω να αγορασω καποια αλλα δεν εχω ιδεα αν ειναι ολα συμβατα. 

Επισης σχετικα με την μπαταρια εχει βρει κανεις σας 2η απο ελλαδα; Φανταζομαι οτι ειναι η 900mah, θα μπορουσε καποιος που την εχει παραλαβει να μας τη βγαλει μια φωτογραφια για να μπορουμε να ψαξουμε; 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τα Αξεσουάρ για αυτές τις φθηνές action cam είναι φασον

Όλες τα ίδια φοράνε. Ίδιους ανταπτορες,ιδιες θήκες και γενικά όλα ίδια είναι. Από όπου βρεις πιο φθηνά αγόρασε. (Εγώ αγοράζω φθηνά αξεσουάρ από alixpress)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

9 ώρες πριν, kormos είπε

Αν δεν έχεις λάβει κάποια ενημέρωση ανέμενε μέχρι να το δεις σε status που ενδέχεται να σου ζητάνε αποδεικτικό εναλλακτικά μην "ανοίγεις πληγές"...

Ειναι στη φαση που ζηταει αποδειξη, απλα μηνυμα δε μου εχει ερθει ακομα. Να τους στειλω λετε την αποδειξη η να περιμενω sms;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

31 λεπτά πριν, asemnos είπε

Ειναι στη φαση που ζηταει αποδειξη, απλα μηνυμα δε μου εχει ερθει ακομα. Να τους στειλω λετε την αποδειξη η να περιμενω sms;

Βεβαίως, μην το σκέφτεσαι τότε. Αφού είναι Σ αυτό το status τους στέλνεις το αποδεικτικό πληρωμής με email βάζοντας τίτλο θέματος το tracking number. 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, kormos είπε

Βεβαίως, μην το σκέφτεσαι τότε. Αφού είναι Σ αυτό το status τους στέλνεις το αποδεικτικό πληρωμής με email βάζοντας τίτλο θέματος το tracking number. 

Εγώ έστειλα αυτό τον τίτλο "ΓΙΑ ΤΟΝ ΕΚΤΕΛΩΝΙΣΜΟ ΤΟΥ RU20524****NL" από την τετάρτη θα το δεχτούν η πρέπει να το στείλω ξανά σκέτο το tracking number?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Συγνώμη αλλά μπορεί κάποιος να δώσει το email που στέλνουμε την απόδειξη του PayPal με κάποιο τρόπο, γιατί την προστατεύει στο Insomnia και δεν φαίνεται;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

14 λεπτά πριν, flatwave είπε

Συγνώμη αλλά μπορεί κάποιος να δώσει το email που στέλνουμε την απόδειξη του PayPal με κάποιο τρόπο, γιατί την προστατεύει στο Insomnia και δεν φαίνεται;

Επικοινωνία

Γ.Ε.Τ.Α. Τελωνείου Αερολιμένος «Ελ. Βενιζέλος»
Ηλεκτρονική διεύθυνση  geta papaki elta-net.gr
Τηλέφωνο 800 11 82000

  • Like 1
  • Thanks 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 ώρες πριν, tehyoda είπε

Εγώ έστειλα αυτό τον τίτλο "ΓΙΑ ΤΟΝ ΕΚΤΕΛΩΝΙΣΜΟ ΤΟΥ RU20524****NL" από την τετάρτη θα το δεχτούν η πρέπει να το στείλω ξανά σκέτο το tracking number?

Το έχεις καλύψει , γιατί ο αριθμός που αναγράφεις είναι από το πακέτο.

Απλά ανέφερα πως αν δουν ως τίτλο το tracking number πολύ πιθανό να αναζητούν ποιό εύκολα και γρήγορα τα δέματα χωρίς καθυστερήσεις ;) 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

30 Ιουν 2018, 3:38 μ.μ.

Ολοκληρώθηκε η υποβολή των παρασταστικών για το δέμα σας και αναμένεται η απελευθέρωσή του από το Τελωνείο ώστε να αποσταλεί στο τοπικό σας ταχυδρομικό κατάστημα. Σας ευχαριστούμε.

 

Μ.Π.

ΤΜΗΜΑ  ΕΚΤΕΛΩΝΙΣΜΟΥ

ΕΛΛΗΝΙΚΑ ΤΑΧΥΔΡΟΜΕΙΑ

Μόλις μου ήρθε αυτό το mail.

Προχωράμε.

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...