Προς το περιεχόμενο

[Action Cam] Elephone REXSO Explorer X 4K. 18.66€ GeekBuying [ΤΕΛΟΣ]


MiP

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
1 ώρα πριν, lionheart75 είπε

Έπρεπε να επιλέξεις νόμισμα απο το site σε euro και να πληρώσεις σε ευρώ. Θα σου έβγαινε στα 18,64 ευρώ και δεν θα έμπλεκες με το Paypal.

Γενικά ποτέ δεν αφήνουμε την ισοτιμία του paypal να μας κάνει την μετατροπη. :)

Για να μην μπλεχτεί ο κόσμος: όχι δεν κάνεις αυτό που λες, παρά μόνο αν έχεις balance στο ίδιο το Paypal (που ΔΕΝ έχει η πλειοψηφία). Εφόσον πληρώνεις με κάρτα μέσω Paypal (όπως συνήθως συμβαίνει) επιλέγεις να πληρώσεις σε δολλάρια (ή το εκάστοτε... default νόμισμα του e-shop) και πας στο Paypal και απενεργοποιείς την επιλογή του να κάνει currency conversion το ίδιο.

Αναφορά σε κείμενο
  • log in to your Paypal account
  • click the little Gear (profile) icon
  • click on Payments, located in the dark blue banner.
  • select Manage Preapproved payments
  • Then locate & click the Set Available Funding Sources link located on the right hand side of the page.
  • To the right of your cc info, click Conversion Options
  • Then select:

( ) Bill me in the currency listed on the seller's invoice.
I will not know which foreign exchange rate has been applied to this transaction until I receive my card statement from my card issuer. I acknowledge that by choosing this option, my card issuer will determine the foreign exchange rate to apply to this transaction, and that I will not be informed of the foreign exchange rate or any additional foreign exchange fees applied until I am billed by my card issuer.

  • Then [Submit].

 

2 ώρες πριν, stelios18120 είπε

Ελάχιστα πράγματα.

Πχ την gaming chair δεν την άγγιξα 😛

Μα γιατί, ξανασκέψου το.😎

Επεξ/σία από DownUNDERground
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 555
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

2 ώρες πριν, stelios18120 είπε

Ελάχιστα πράγματα.

Πχ την gaming chair δεν την άγγιξα 😛

Εννοείς την 330 επειδή είχες ήδη πάρει την 550? Γι' αυτό ενικός? Χαχαχαχαχαχα :P :P :P 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
Στις 9/6/2018 στις 10:52 ΠΜ, zacharis1955 είπε

Το κουπόνι ισχύει ακόμα:

Screenshot - 9_6_2018 , 10_50_47 πμ.png

Να σαι καλά φιλαράκι! 😊👊 Παιδιά, γενικά η καμερούλα αξίζει πάρα πολύ σαν value for money! Μην περιμένετε αποτελέσματα GoPro αλλά είναι αξιοπρεπέστατη, ίσως και καλύτερη απο κάποιες άλλες της ίδιας κατηγορίας που είναι και πιο ακριβές.

argi73 σου φάνηκε κάτι αστείο σ'αυτά που έγραψα;

Επεξ/σία από PhoenixV23
Διευκρίνηση
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εριξα κ εγω μια παραγγελια μιας και η θηκη για την sony actioncam που εχω, για να τραβαει σωστα βιντεο μεσα στην θαλασσα με focus, εκανε 3 φορες οσο η καμερα αυτη...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

παρηγγειλα και εγω μια thanks ts.

το τιμολογιο πως ακριβως το ζηταμε μετα την παραγγελια? (ή επρεπε να τσεκαρω καπου κατα τη διαρκεια της παραγγελιας?)

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

5 λεπτά πριν, p14767 είπε

παρηγγειλα και εγω μια thanks ts.

το τιμολογιο πως ακριβως το ζηταμε μετα την παραγγελια? (ή επρεπε να τσεκαρω καπου κατα τη διαρκεια της παραγγελιας?)

Δεν φτανει η αποδειξη συναλλαγης απο paypal; Καλα τοσο ποντιοι ειναι;

2 λεπτά πριν, CNT-FAI είπε

There are few —scripts —for making coffee.

Μαθε αγγλικα ποτε δεν ειναι αργα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κι εγω ευχαριστω με τη σειρα μου τον ts, την τσιμπησα. Ξερω οτι δεν περιμενω πολλα, διαβασα αρκετα reviews. Αλλα οσο γτπ και να ειναι, τι ψυχη εχει ενα 20ρικο για actioncam; Εφαγα τα τριπλασια χθες βραδυ σε tanqueray... 😐

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Την αγόρασα σε παρόμοια τιμή το Δεκέμβριο από gearbest για τον γιό να παίζει στις διακοπές, στις λίγες δοκιμές που την κάναμε το αποτέλεσμα ήταν πολύ ανώτερο των προσδοκιών. Δεν πρόκειται να πάρετε καλύτερη κάμερα ακόμη και με τα διπλάσια χρήματα.

5 λεπτά πριν, sv8iik είπε

παιδια επειδή πρωτη φορα θα ασχοληθώ με action cam, το wifi γιατι το χρειάζεται η καμερα;

Για να ανεβάζεις το βίντεο που τράβηξε σε κάποιο υπολογιστή ή στο cloud

  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, sv8iik είπε

παιδια επειδή πρωτη φορα θα ασχοληθώ με action cam, το wifi γιατι το χρειάζεται η καμερα;

η καμερα χρησιμοποιει το wifi για να συνδεεσαι μαζι της και να την χειριζεσαι από το κινητό μεσω app. αρκετα χρησιμο αν την λειτουργεις με selfstick και οχι μονο (με "εσωσε" στις διακοπες αυτή η λειτουργια)

  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

6 ώρες πριν, zacharis1955 είπε

33.99 $ αγορά + 19.12 $ μεταφορικά  με UPS (δεν σου δίνει άλλο τρόπο αποστολής) = 59.11 $ = ~51 € vs 18.66 € δηλαδή + 32.34 € παραπάνω, για κάποιους βέβαια μπορεί να θεωρούνται λίγα -και μαγκιά τους- αλλά δυστυχώς για τους περισσότερους δεν είναι, επιπλέον η μηχανή δεν αξίζει αυτά τα λευτά...

Screenshot - 9_6_2018 , 4_46_06 μμ.png

 

Δεν είχα δει τα μεταφορικά η αλήθεια είναι οπότε ναι με τη λογική αυτή πάει αρκετά πιο πάνω και δεν αξίζει.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
7 ώρες πριν, DownUNDERground είπε

Για να μην μπλεχτεί ο κόσμος: όχι δεν κάνεις αυτό που λες, παρά μόνο αν έχεις balance στο ίδιο το Paypal (που ΔΕΝ έχει η πλειοψηφία). Εφόσον πληρώνεις με κάρτα μέσω Paypal (όπως συνήθως συμβαίνει) επιλέγεις να πληρώσεις σε δολλάρια (ή το εκάστοτε... default νόμισμα του e-shop) και πας στο Paypal και απενεργοποιείς την επιλογή του να κάνει currency conversion το ίδιο.

Μα γιατί, ξανασκέψου το.😎

Σωστό, βασικά τα ίδια λέμε απλά εσύ το έκανες πιο αναλυτικό και πολύ σωστά.

Για την ιστορία πάντως εγώ που έχω πιστωτικη Πειραιώς και πληρώνω μέσω PayPal, τους τελευταίους μηνες χρεώνει ξεχωριστά και έξοδα μετατροπής όπου σε κάποιες περιπτώσεις δεν συμφέρει  να πληρώσεις σε δολάρια αλλά σε ευρώ χρησιμοποιώντας τον converter που έχουν τα διάφορα site και σε κάποιες άλλες είναι μία η άλλη. 

Επεξ/σία από lionheart75
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...