Προς το περιεχόμενο

OnePlus συσκευές


george1807

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Τι να πω για αυτα τα κινητα πια. Το καλυτερο support της αγορας.

Εχω ακομα το oneplus X. ακομα η μπαταρια του μου βγαζει την μερα με 20-30% στο τελος (ειμαι τεχνικος και ειμαι εξω σε δουλειες και τηλεφωνα ολη την ωρα)

3 gb ram υπερ αρκετα / 16 GB rom λιγα αλλα μιας και δεν παιζω παιχνιδια στο κινητο δεν εχω κατευει ποτε κατω απο τα 3GB free

amoled οθονη 1080p 5inch και glass μπρος πισω.

Θα ηθελα πολυ να βγαλουν παλι ενα 5inch τηλεφωνο μιας και το προτιμω σαν form factor

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Εγώ είχα το OnePlus One πριν πάρω το 5. Έχω δώσει το One στον πατέρα μου και κρατιέται ακόμα μετά από 3+ χρόνια. Και το καλύτερο είναι ότι περνάς custom rom και έχει android oreo 8.1 συσκευή του 14'

Επεξ/σία από george1807
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πρώτη φορά Oneplus στα χέρια μου (το 5) και μπορώ να πω ότι είμαι υπερευχαριστημένος.

Είναι η πρώτη φορά που έχω android και δεν τρώγομαι να βάλω custom rom (ακόμα τουλάχιστον) χαχαχα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πρώην κάτοχος 3, 5Τ και τώρα OnePlus 6 8/128... Το κακό είναι ότι αν δουλέψεις OnePlus στην καθημερινότητα, δύσκολα πας σε άλλη εταιρεία λόγω ταχύτητας 😛

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

ειχα το One και μετα πηρα το X επειδγ πουλησα το πρωτο. ευχαριστημενος για τα 2,5 χρονια που ειχα το X μεχρι που προχτες εσπασε η οθονη σε 1000 κομματια.
περιμενω απτο ebay την οθονη για να την βαλω και βλεπουμε.

Επεξ/σία από pkarab
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στις 10/6/2018 στις 11:01 ΠΜ, sv1jst είπε

Πρώτη φορά Oneplus στα χέρια μου (το 5) και μπορώ να πω ότι είμαι υπερευχαριστημένος.

Είναι η πρώτη φορά που έχω android και δεν τρώγομαι να βάλω custom rom (ακόμα τουλάχιστον) χαχαχα.

Και εγώ κάπως έτσι :P Αν και είχα το OnePlus One και του άλλαζα κάθε βδομάδα rom, με το OnePlus 5 έχω μείνει σταθερός στο oxygen.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πρώτη φορά One+ και για μένα..πήρα πρίν μία εβδομάδα το 1+6 8-128 ..ήμουν λίγο διστακτικός για την μπαταρία αλλά με 2 sim  κ αρκετή χρήση βγάζει άνετα μέρα με ενα 30% στο τέλος..υπερευτυχισμένος 😁😁

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

καλησπερα στο team, πρωην κατοχος oneplus x και τωρα εχω το oneplus 3t μπορω να πω οτι τα oneplus ειναι τα καλυτερα κινητα τις αγορας σχεδων απο ολες τις αποψεις.

Ενα αρνητηκο ειναι οτι λιγο να το δουλεψω ζεστενεται σε χρονο ρεκορ.

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 4 μήνες μετά...
  • Δημιουργία νέου...