Προς το περιεχόμενο

Xiaomi redmi note 5 4/64 199€ απο cosmote [TEΛΟΣ]


iaiwannis2005

Προτεινόμενες αναρτήσεις

μίλησα με πλαίσιο και μου είπαν ότι τα συγκεκριμένα κομμάτια είναι εκθεσιακά για αυτό και λέει μόνο σε καταστήματα.
αλλά μπορώ να κάνω κράτηση χωρίς δέσμευση και την επόμενη βδομάδα να πάρω κλειστό σε αυτήν την τιμούλα.
οπότε κράτησα ένα και αποφασίζω όταν εμφανιστεί :)

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τωρα γραφει αναμενεται (στο Πλαισιο) και παρολα αυτα, σου εδινε τη δυνατοτητα να παραγγειλεις στα 199!! Ομως μονο για το χρυσο!Στο μαυρο η τιμη εγινε παλι 259 ενω γραφει και παλι αναμενεται!!Προλαβα το χρυσο στα 199 παντως και μολις μου ηρθε email επιβαιωσης!Βλεποντας και κανοντας!Δε χανω τιποτα! ;)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγώ παρήγγειλα το μαύρο πριν κανα δίωρο στα 199€ απ'το Πλαίσιο, μου ήρθε mail όμως για πρόβλημα διαθεσιμότητας και με πήραν τηλέφωνο να μου πουν πως περιμένουν από βδομάδα παραλαβή.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

56 minutes ago, drjohn1980 said:

παιδια το media markt δινει δωρο επιταγη 50 ευρω για επομενη αγορα αρα ερχεται 209 και ειναι αμεσα διαθεσιμο

και σε αναγκαζει να ξαναγορασεις απο εκει, οχι ευχαριστω.

  • Like 4
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 ώρες πριν, Darkphobia είπε

Εγώ παρήγγειλα το μαύρο πριν κανα δίωρο στα 199€ απ'το Πλαίσιο, μου ήρθε mail όμως για πρόβλημα διαθεσιμότητας και με πήραν τηλέφωνο να μου πουν πως περιμένουν από βδομάδα παραλαβή.

Ακριβώς και εμένα, το πήρα σε άσπρο.

Περιμένουμε λοιπόν!

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Το 3/32 η το 4/64 με 2 χρονια εγγυηση infoquest θα ειναι απο τις καλυτερες προσφορες για πολυ καιρο ακομα. αντε τα skroutzμαγαζια να το πανε 150€ με δικη τους εγγυηση.

 

edit. Καταρχας στελνω καρδουλες που εχει θηκη το κινητο μεσα! Δεν κοστιζει τιποτα, αλλα για πρωτη θηκη μεχρι να ερθει ο θειος eBay, ειναι κορυφη.
Πρωην κατοχος του redmi note 4 3/32 snapdragon 800μπαντα, εχω να πω οτι το redmi note 5 ειναι ακριβως οπως το ηθελα. Η οθονη, δε φαινεται μεγαλυτερη στο χερι, το 2/1 της οθονης ειναι οτι πρεπει. Η φωτογραφια απο το note 4 στο note 5 την νυχτα, εχει τεραστιες διαφορες! Γενικα οι καμερες ειναι ανω του μετριου σε σχεση με τις απλα μετριες-αδιαφορες του note 4. Τα gestures εξυπνα, αλλα θελουν προπονηση.

 

Επεξ/σία από alkis13
  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...