Προς το περιεχόμενο

Xbox One Topic v2 [Xbox One][Xbox One S][Xbox One X]


Praetorian
Μήνυμα προστέθηκε από Praetorian,

Παρακαλείστε θερμά να παραμένετε on-topic, να αποφεύγετε το VS με άλλες κονσόλες, με PC και με smartphones, στον βαθμό του εφικτού καθώς και να αποφεύγετε προκλητικούς χαρακτηρισμούς προς άλλα μέλη ή/και γενικεύσεις του στυλ "fanboys", "haters" κλπ. Οι συζητήσεις αυτές δεν οδηγούν πουθενά και συχνά δημιουργούν άσκοπες εντάσεις μεταξύ των μελών.

Σε κάθε περίπτωση, εάν συναντήσετε κάποιο προβληματικό/προσβλητικό μήνυμα, η ενδεδειγμένη οδός είναι να στέλνετε αναφορά για να το διαχειρίζονται οι αρμόδιοι συντονιστές.

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Το Nier: Automata καταφθάνει στο Xbox One

Η Square-Enix ανακοίνωσε πως το Nier: Automata, το ιδιαίτερο action παιχνίδι της PlatinumGames, θα κυκλοφορήσει για Xbox One στις 26 Ιουνίου. Θα κυκλοφορήσει ως Nier: Automata Become as Gods Edition, και θα περιλαμβάνει όλα τα πακέτα DLC μαζί με το βασικό παιχνίδι.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

Δυστυχώς η microsoft μου έκανε reset τα achievements στο xbox 360 μόνιμα από ό,τι φαίνεται, χωρίς κανένα λόγο και ενώ έχω να ανοίξω την κονσόλα αρκετό καιρό ενώ στο xbox one είναι όλα κανονικά..i'm like wtf now...🤕

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδιά καλησπέρα. Μια ερώτηση , τελικά παιζουν μαζί xbox one και ps4 στο fortnite? Γιατί ο μικρός παλεύει με τους φιλους να συνδεθούν και δε βγάζουν άκρη. Ευχαριστώ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

13 ώρες πριν, troi.g είπε

Παιδιά καλησπέρα. Μια ερώτηση , τελικά παιζουν μαζί xbox one και ps4 στο fortnite? Γιατί ο μικρός παλεύει με τους φιλους να συνδεθούν και δε βγάζουν άκρη. Ευχαριστώ.

όχι δεν παίζουν

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

21 ώρες πριν, kostiger είπε

Φημες για μειωση τιμης του Χ. Αν επαληθευτουν θα διατιθεται σε υπερ το δεον δελεαστικη τιμη..

https://gamingbolt.com/microsoft-to-announce-100-price-drop-for-xbox-one-x-at-e3

Τελικά μείναμε με τη χαρά στο χέρι

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, k_dinos είπε

Τελικά μείναμε με τη χαρά στο χέρι

Χαχα ναι. Κριμα για οσους δεν το εχετε, κριμα και για εμας πoυ δεν εχουμε κατι αλλο να περιμενουμε σε αποκλειστικο single player μεχρι το 19..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

57 λεπτά πριν, leo066 είπε

Αν αγοραστεί κάποιο παιχνίδι με έκπτωση λόγο game pass ή gold όταν τελειώσει η συνδρομή το παιχνίδι θα κλειδώσει ή μπορείς να παίζεις κανονικά?

στην ουσια το νοικιαζεις δεν το αγοαραζεις

οχι δεν θα παιζει αν τελειωσει η συνδομη

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 ώρες πριν, postfire είπε

στην ουσια το νοικιαζεις δεν το αγοαραζεις

οχι δεν θα παιζει αν τελειωσει η συνδομη

Αν αγοραστεί με έκπτωση θα παίζει κανονικά μετά .....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

παιδια στο amazon.uk εχει  6μηνες καρτες xbox game pass στις 24 λιρες (28-30 ευρω περιπου) οι οποιες οπως και του live στακαρουν εγω πηρα 2 πρεπει μονο να δηλωσετε μια αγγλικη διευθυνση νομιζω συμφερει παρα πολυ

https://www.amazon.co.uk/Xbox-Game-Month-Membership-Download/dp/B079XXN6WP/ref=sr_1_2?ie=UTF8&qid=1528729575&sr=8-2&keywords=xbox+game+pass+12+month

Επεξ/σία από lak10
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

6 ώρες πριν, lak10 είπε

παιδια στο amazon.uk εχει  6μηνες καρτες xbox game pass στις 24 λιρες (28-30 ευρω περιπου) οι οποιες οπως και του live στακαρουν εγω πηρα 2 πρεπει μονο να δηλωσετε μια αγγλικη διευθυνση νομιζω συμφερει παρα πολυ

https://www.amazon.co.uk/Xbox-Game-Month-Membership-Download/dp/B079XXN6WP/ref=sr_1_2?ie=UTF8&qid=1528729575&sr=8-2&keywords=xbox+game+pass+12+month

τελικα ειναι προσφορα μονο κατα την διαρκεια της Ε3 τωρα εμφανιστηκε και στο αμερικανικο amazon ακομα πιο φθηνα λογω ισοτιμιας τσιμπησα συνολο 2 χρονια οποτε μεχρι το καλοκαιρι του 2020 ειμαι καλυμμενος. Με 110 ευρω περιπου πηρα κατι αξιας 240 νομιζω κερδισμενος ειμαι

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Να ρωτήσω εάν γνωρίζει κάποιος. Τα ακουστικά που έχει μέσα ή συσκευασία του one fat μπορούν να δουλέψουν on line αλλά και σαν ακουστικά κανονικά? Γιατί τα βάζουμε και δεν ακούγεται τίποτα. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...