Προς το περιεχόμενο

Xbox One Topic v2 [Xbox One][Xbox One S][Xbox One X]


Praetorian
Μήνυμα προστέθηκε από Praetorian,

Παρακαλείστε θερμά να παραμένετε on-topic, να αποφεύγετε το VS με άλλες κονσόλες, με PC και με smartphones, στον βαθμό του εφικτού καθώς και να αποφεύγετε προκλητικούς χαρακτηρισμούς προς άλλα μέλη ή/και γενικεύσεις του στυλ "fanboys", "haters" κλπ. Οι συζητήσεις αυτές δεν οδηγούν πουθενά και συχνά δημιουργούν άσκοπες εντάσεις μεταξύ των μελών.

Σε κάθε περίπτωση, εάν συναντήσετε κάποιο προβληματικό/προσβλητικό μήνυμα, η ενδεδειγμένη οδός είναι να στέλνετε αναφορά για να το διαχειρίζονται οι αρμόδιοι συντονιστές.

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Να κάνω και εγω μια ερώτηση για άλλη προσφορά.

Βλέπω στο store FH4 Ultimate στο 50αρικο καθώς και το σκέτο addon bundle στα 25.

Αυτό το addon bundle ξέρετε αν είναι συμβατό με την gamepass έκδοση του παιχνιδιού ή πρέπει να αγοράσεις και το base game?

Απο την μια ψήνομαι να τσιμπήσω Ultimate απο την άλλη σκέφτομαι γιατί να μην δώσω τα μισά χρήματα αφού εχω το base game τζάμπα και εχω ολοκληρώσει σχεδόν ολο το content...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 8,6k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

2 hours ago, NickTG said:

Θα το προτιμούσα βέβαια κάτω από 300€ αλλά ενδιαφέρουσα και η τιμή του Πλαισίου. 

Αν πιάνει και μια επιστροφή που έχω από Eurobank ίσως έχουμε την έκπληξη! 

Παίζει κάποια έκπτωση απ' τα προγράμματα των τραπεζών σε κάποια αλυσίδα;;;

Ιδανικά με εθνική ή Πειραιώς θα με ενδιέφερε

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

36 minutes ago, d_gkal said:

Παίζει κάποια έκπτωση απ' τα προγράμματα των τραπεζών σε κάποια αλυσίδα;;;

Ιδανικά με εθνική ή Πειραιώς θα με ενδιέφερε

Όχι, απλά έχω εγώ κάποια ευρώ μαζεμένα στην κάρτα από παλαιότερη επιστροφή. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

4 ώρες πριν, non-serviam είπε

Σε άλλα νέα, κυκλοφόρησε χθες βράδυ στην Αγγλία η Cyberpunk 2077 Limited Edition Console (One X) για 260 GBP (περίπου 290 EUR) και εξαφανίστηκε σε λίγα λεπτά (βέβαια στην παρούσα φάση δεν ξέρω και πόσοι στέλνουν πλέον international).
Πέραν του ότι με 290 ευρώ παίρνεις μια πολύ όμορφη κονσόλα, μέσα στο πακέτο συμπεριλαμβάνεται και κωδικός για το παιχνίδι (όταν βγει), δηλαδή ένα 60άρι ακόμα.
Not bad Microsoft!

Την πήρα πρίν λίγο απο mediamarkt (Ολλανδία). Πολυ καλή δουλειά. Το controller πανέμορφο και έχει και έξτρα vertical βάση μέσα που δεν την περίμενα. Τα χρώματα της κονσόλας είναι λίγο κάπως. Θα προτιμούσα να είναι ανάποδα (η κάτω πλευρά να κοιτάει προς τα πάνω) αλλα δε μπορείς να τα έχεις όλα. Λογικά θα την βάλω όρθια με την κάτω πλευρά να κοιτάει προς τα μένα.

Είναι σαν να είναι δουλεμένη στο χέρι. Το hdmi καλώδιο είναι τιρκουάζ(ευχάριστη έκπληξη), έχει ήχους on/off και black light λεπτομέρειες. Αρκετή καγκουριά αλλα συνάδει με το παιχνίδι.

Το game δεν είναι κωδικός. Το κάνει redeem όποιο account μπεί πρώτα στην κονσόλα (Game direct). Επίσης έχεις ένα μήνα game pass που στακάρει ακόμα και αν έχεις ήδη.

Αυτά. Όποιος θέλει φωτό απο κάτι συγκριμένο η έχει απορίες, λέει.

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 λεπτά πριν, klainmaingr είπε

Την πήρα πρίν λίγο απο mediamarkt (Ολλανδία). Πολυ καλή δουλειά. Το controller πανέμορφο και έχει και έξτρα vertical βάση μέσα που δεν την περίμενα. Τα χρώματα της κονσόλας είναι λίγο κάπως. Θα προτιμούσα να είναι ανάποδα (η κάτω πλευρά να κοιτάει προς τα πάνω) αλλα δε μπορείς να τα έχεις όλα. Λογικά θα την βάλω όρθια με την κάτω πλευρά να κοιτάει προς τα μένα.

Είναι σαν να είναι δουλεμένη στο χέρι. Το hdmi καλώδιο είναι τιρκουάζ(ευχάριστη έκπληξη), έχει ήχους on/off και black light λεπτομέρειες. Αρκετή καγκουριά αλλα συνάδει με το παιχνίδι.

Το game δεν είναι κωδικός. Το κάνει redeem όποιο account μπεί πρώτα στην κονσόλα (Game direct). Επίσης έχεις ένα μήνα game pass που στακάρει ακόμα και αν έχεις ήδη.

Αυτά. Όποιος θέλει φωτό απο κάτι συγκριμένο η έχει απορίες, λέει.

Είναι κλειδωμένο με την κονσόλα δηλαδή το παιχνίδι;
Ανέβασε καμία φώτο να δούμε. 😁

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

4 λεπτά πριν, non-serviam είπε

Είναι κλειδωμένο με την κονσόλα δηλαδή το παιχνίδι;
Ανέβασε καμία φώτο να δούμε. 😁

https://imgur.com/a/VhO3Ah6

Μερικες στα γρήγορα. 

Ναι κλειδωμένο ειναι. Δε μπορεις να το κανεις μεταπώληση. Τωρα υπομονη τρεις μήνες... 

  • Like 6
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators
Just now, d_gkal said:

Πανέμορφο το άτιμο! 

(Δεν έχω ιδέα απ' το παιχνίδι, δε το έπαιξα ποτέ)

Αν το είχες παίξει, θα ήταν πολύ ενδιαφέρον, θα ήσουν ταξιδιώτης από το μέλλον.

  • Like 1
  • Confused 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

9 minutes ago, Malthador said:

Αν το είχες παίξει, θα ήταν πολύ ενδιαφέρον, θα ήσουν ταξιδιώτης από το μέλλον.

Επισκέπτης από το μέλλον εδώ 

 

Να με συμπαθατε, υπέθεσα ότι είναι σειρά παιχνιδιών και απλά το νέο θα κύκλοφορησει Σεπτέμβρη

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Την είδα το πρωί στο άσχετο και σκάλωσα!!! 3 είχε το πρωί και τώρα που ξαναπέρασα έχει μία (ΜΜ Π.Ράλη) άντε πάρτε την να μην με τρώει... έχω το απλό και πιάνει σκόνη ΔΕΝ το χρειάζομαι λέμε!!! ΔΕΝ πρέπει να το αγοράσωωωω 🤣

IMG_20200605_111521.jpg

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

9 λεπτά πριν, siopilakis είπε

Την είδα το πρωί στο άσχετο και σκάλωσα!!! 3 είχε το πρωί και τώρα που ξαναπέρασα έχει μία (ΜΜ Π.Ράλη) άντε πάρτε την να μην με τρώει... έχω το απλό και πιάνει σκόνη ΔΕΝ το χρειάζομαι λέμε!!! ΔΕΝ πρέπει να το αγοράσωωωω 🤣

IMG_20200605_111521.jpg

 

2f1179a2cc04545b08c111454cff1376.gif

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
18 ώρες πριν, konstantin79 είπε

ολοι 329 το έχουν( κώτσος, public κλπ)........εκτός από τις αγγελίες εδώ οπου το δίνουν 529!!!!🤣

Γελανε τα τσιμεντα..

14 ώρες πριν, Malthador είπε

Αν το είχες παίξει, θα ήταν πολύ ενδιαφέρον, θα ήσουν ταξιδιώτης από το μέλλον.

O Jonas o Kahnwald ο ιδιος.. (Spoiler alert: οποιος δεν το πιασε και παρακολουθει σειρες στο Netflix καλο θα ειναι να μην αναζητησει τα whereabouts του κυριου)

Kαι μετα τα ταξιδια στις σκουληκοτρυπες ειπα να ριξω κι ενα ζουμερο νεο.

https://gamingbolt.com/another-new-halo-project-in-the-works-at-343-industries-as-per-job-listing

Επεξ/σία από kostiger
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, Boubis1411 είπε

Έχω στην κατοχή μου xbox one X... 

Παίζουν όλα τα παιχνίδια αυτόματα 4Κ η θα πρέπει να κάνω κάτι; 

Αυτόματα σου κατεβάζει τα απαραίτητα assets 

  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δοκίμασα το Hyperdot.

Ωραίο παιχνιδάκι το προτείνω ανεπιφύλακτα. Μου θύμισε λίγο και το Super Hexagon άλλο παιχνίδι θρύλος.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...