Προς το περιεχόμενο

Xbox One Topic v2 [Xbox One][Xbox One S][Xbox One X]


Praetorian
Μήνυμα προστέθηκε από Praetorian,

Παρακαλείστε θερμά να παραμένετε on-topic, να αποφεύγετε το VS με άλλες κονσόλες, με PC και με smartphones, στον βαθμό του εφικτού καθώς και να αποφεύγετε προκλητικούς χαρακτηρισμούς προς άλλα μέλη ή/και γενικεύσεις του στυλ "fanboys", "haters" κλπ. Οι συζητήσεις αυτές δεν οδηγούν πουθενά και συχνά δημιουργούν άσκοπες εντάσεις μεταξύ των μελών.

Σε κάθε περίπτωση, εάν συναντήσετε κάποιο προβληματικό/προσβλητικό μήνυμα, η ενδεδειγμένη οδός είναι να στέλνετε αναφορά για να το διαχειρίζονται οι αρμόδιοι συντονιστές.

Προτεινόμενες αναρτήσεις

3 ώρες πριν, Dev1l είπε

Χαιρετώ την παρέα, χθες έστησα το Xbox one x που πήρα και το έβαλα να κατεβάζει τα games, ρε παιδιά είναι πολύ αργό στο κατέβασμα, τι φάση ; Δοκίμασα και με WiFi και με Ethernet καλώδιο και είναι στα ίδια, στο pc κατεβάζω χαρά στον μισό χρόνο. Καμιά ιδέα τι να κάνω αν υπάρχει τρόπος ;

Τι ταχύτητα σύνδεσης DSL έχεις?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 8,6k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

40 λεπτά πριν, Dev1l είπε

30mbps, αλλά το Xbox κατεβάζει με 13.9

Άν έχεις ανοιχτό το X Box μόνο και συνδεδεμένο με καλώδιο δικτύου και καμία άλλη συσκευή στο σπίτι δεν καταναλώνει bandwidth στο Ιντερνετ, μια χαρα θα σου κατεβάζει με τη μέγιστη ταχύτητα που πιανεις σπιτι. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Πραγματικά τα δίνουν όλα για όλα στην υπηρεσία τους. Μέχρι και DLC στο παιχνίδι που είναι ήδη στο Pass προσθέτουν για να είναι πιο πλήρης η εμπειρία. 

"Στηρίζουν" και  Nintendo!
https://mobile.twitter.com/inXile_ent/status/1270702372465991680

Επεξ/σία από DJTaurus
  • Like 1
  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

39 λεπτά πριν, Choutas είπε

Προσπαθούν, κάτι ABT, Cuphead και Super Lucky's Tale. Αυτά μπορούν. Αν πάνε.για το Halo Infinite θα εκραγεί το Switch.

Πιο ζεστο και από τον αντιδραστήρα 4 του Τσερνόμπιλ θα ειναι..

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλημερα σε ολους,

Εχω αντιμετωπισει ενα προβλημα και θα ηθελα να το μοιραστω μαζι σας.

Πριν 1 μηνα αγορασα καινουριο ενα xbox one x  , εφτιαξα λογαριασμο, xbox live gold, game pass - ολα τα καλουδια δηλαδη.

Κανενα απολυτως θεμα μεχρι και τωρα που σας γραφω.

Πριν 1 εβδομαδα αγορασα  x box one s 1tb μεταχειρισμενο για τον αδερφο μου με ενεργη εγγυηση.

Του εφτιαξα λογαριασμο, gold- gamepass και του το εδωσα και το πηρε σπιτι του.

Το προβλημα ειναι οτι καθε μερα παρα μερα του κλειδωνεται ο λογαριασμος , του βγαζει μηνυμα οτι ο λογαριασμος του εχει προβλημα και οτι πρεπει να 

επισκεφτει την τοποθεσια της microsoft για την επιλυση του, μπαινουμε και απλα βλεπουμε οτι ο λογαριασμος ειναι κλειδωμενος και κανουμε την απαραιτητη ενεργεια με 

sms στο κινητο για να το ξεκλειδωσουμε.

Παει καπου το μυαλο σας? 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Update: Μετά την τρομερή φασαρία του ανεμιστήρα ήρθε εχθές από το service της Γερμανίας.

Η φασαρία συνεχίζεται αλλά με αυξομειώσεις, θα το δώ όταν παίζω γιατί το άνοιξα χθές μόνο για download.

Έχετε καμία πρόταση εκτός του να το σπάσω;

Επεξ/σία από theo93
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

12 λεπτά πριν, cupra20vt είπε

Καλημερα σε ολους,

Εχω αντιμετωπισει ενα προβλημα και θα ηθελα να το μοιραστω μαζι σας.

Πριν 1 μηνα αγορασα καινουριο ενα xbox one x  , εφτιαξα λογαριασμο, xbox live gold, game pass - ολα τα καλουδια δηλαδη.

Κανενα απολυτως θεμα μεχρι και τωρα που σας γραφω.

Πριν 1 εβδομαδα αγορασα  x box one s 1tb μεταχειρισμενο για τον αδερφο μου με ενεργη εγγυηση.

Του εφτιαξα λογαριασμο, gold- gamepass και του το εδωσα και το πηρε σπιτι του.

Το προβλημα ειναι οτι καθε μερα παρα μερα του κλειδωνεται ο λογαριασμος , του βγαζει μηνυμα οτι ο λογαριασμος του εχει προβλημα και οτι πρεπει να 

επισκεφτει την τοποθεσια της microsoft για την επιλυση του, μπαινουμε και απλα βλεπουμε οτι ο λογαριασμος ειναι κλειδωμενος και κανουμε την απαραιτητη ενεργεια με 

sms στο κινητο για να το ξεκλειδωσουμε.

Παει καπου το μυαλο σας? 

Εγω θα άλλαζα κωδικό για αρχή να βεβαιωθώ πως μπαίνω μονο εγω και κανένας αλλος.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 λεπτό πριν, sphinxgr είπε

Εγω θα άλλαζα κωδικό για αρχή να βεβαιωθώ πως μπαίνω μονο εγω και κανένας αλλος.

το εκανα εχτες το μεσημερι αλλα σημερα το πρωι με πηρε τηλεφωνο και μου ειπε οτι του εκανε το ιδιο. Μπηκα πριν απο το γραφειο μεσω υπολογιστη και ειδα οτι εγραφε blocked.

το ξεμπλοκαρα παλι με την διαδικασια sms.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μόλις τώρα, Mr_Terror είπε

Για μιλα και με την ms ελλας.Λογικα εχουν εικονα να δουνε τι συμβαινει.

προσπαθω να το κανω απο το πρωι αλλα ειμαι σε αναμονη, μηπως υπαρχει καποιο τηλ που μπορω να απευθυνθω? 

ακομα περιμενω να μιλησω online με συνεργατη..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 hours ago, theo93 said:

Update: Μετά την τρομερή φασαρία του ανεμιστήρα ήρθε εχθές από το service της Γερμανίας.

Η φασαρία συνεχίζεται αλλά με αυξομειώσεις, θα το δώ όταν παίζω γιατί το άνοιξα χθές μόνο για download.

Έχετε καμία πρόταση εκτός του να το σπάσω;

Deal with it!

Τόσο ενοχλητικό είναι;

2 hours ago, cupra20vt said:

το εκανα εχτες το μεσημερι αλλα σημερα το πρωι με πηρε τηλεφωνο και μου ειπε οτι του εκανε το ιδιο. Μπηκα πριν απο το γραφειο μεσω υπολογιστη και ειδα οτι εγραφε blocked.

το ξεμπλοκαρα παλι με την διαδικασια sms.

Μήπως είναι βραζιλιανικο gold και λοιπά; 

Από περιέργεια ρωτάω, μην τυχόν και έφαγες ban εξαιτίας αυτου

  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...