Προς το περιεχόμενο

Xbox One Topic v2 [Xbox One][Xbox One S][Xbox One X]


Praetorian
Μήνυμα προστέθηκε από Praetorian,

Παρακαλείστε θερμά να παραμένετε on-topic, να αποφεύγετε το VS με άλλες κονσόλες, με PC και με smartphones, στον βαθμό του εφικτού καθώς και να αποφεύγετε προκλητικούς χαρακτηρισμούς προς άλλα μέλη ή/και γενικεύσεις του στυλ "fanboys", "haters" κλπ. Οι συζητήσεις αυτές δεν οδηγούν πουθενά και συχνά δημιουργούν άσκοπες εντάσεις μεταξύ των μελών.

Σε κάθε περίπτωση, εάν συναντήσετε κάποιο προβληματικό/προσβλητικό μήνυμα, η ενδεδειγμένη οδός είναι να στέλνετε αναφορά για να το διαχειρίζονται οι αρμόδιοι συντονιστές.

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 8,6k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

46 minutes ago, bfc said:

Για το SINE MORA:

Με chrome + tampermonkey πάμε στο https://marketplace.xbox.com/en-US και κάνουμε αναζήτηση το παιχνίδι και το κάνουμε add στο λογαριασμό μας από εκεί.

ποιο script χρησιμοποιεις

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Τι εγινε με το halo master chief collection?με ρωταγε μια φιλη ποσο κανει κοιταγα στο σκρουτζ εξαφανισμενο μονο στο bestprice το βρηκα σε ενα μαγαζι κι εκει 69 ευρω !!!

Επεξ/σία από czarjuly
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

6 hours ago, czarjuly said:

Τι εγινε με το halo master chief collection?με ρωταγε μια φιλη ποσο κανει κοιταγα στο σκρουτζ εξαφανισμενο μονο στο bestprice το βρηκα σε ενα μαγαζι κι εκει 69 ευρω !!!

Είχε πέσει κάμποσες φορές ακόμα και στα 10€. 

Όποιος το ήθελε θα έπρεπε να το έχει πάρει μέχρι τώρα. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μα το θέμα ρε παιδιά δεν είναι να πάρουμε το παιχνίδι στο λογαριασμό μας μέσω υπολογιστή αλλά από τη κονσόλα μας.

 

Αν ήταν από τον υπολογιστή μας το ξέρω ότι γίνεται άλλωστε αυτό λέει και το μήνυμα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

8 ώρες πριν, privateer είπε

ποιο script χρησιμοποιεις

Αν θυμάμαι καλά το είχα κατεβάσει από εδώ: 

https://gist.github.com/RobDangerous/92d3512b28ef0ecde6fa2275c25cdd10

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

θα ήθελα λίγο τον χρόνο σας αν ενδιαφέρεστε να πάρετε το Witcher 3 στο GoG δωρεάν.

Αν το έχετε σε Steam, Epic, PSN, Xbox Live αν κάνετε integration σου το βγάζει στο Galaxy πατάς claim game και το κρατάς για πάντα. Είτε την απλή είτε την GotY δεν μπορείς να κάνεις claim τα expansion άρα όποιος τα αγόρασε ξεχωριστά θα πάρει μόνο την βάση.

Το ενδιαφέρον όμως και ο λόγος που γράφω το ποστ είναι ότι αν έχετε game pass πάλι πάιρνετε το παιχνίδι αρκεί να το κάνετε εγκατάσταση και να το φορτώσετε μια φορά για να φαίνεται ότι είναι στο σύστημα. Σας το λέω γιατί μόλις το έκανα και το πήρα κανονικότατα έχοντας μόνο την έκδοση του πάσου. Αν κάποιος δεν έχει πάσο και το σκέφτεται για σήμερακ και άλλες πέντε μέρες θα τσιμπήσει και το Witcher 3 στο GoG ή αν κάποιος το θέλει για το pc μπορεί να πάρει τον ένα μήνα του πάσου να κάνει claim το Witcher 3 και έτσι θα το παίξει με ένα ευρώ και ας μην το ενδιφέρει το πάσο.

Αν κάποιος το έχει ήδη στο GoG κανονικά αγορασμένο από παλιά θα πάρει έναν giftable code για να τον δώσει και να ενεργοπιηθεί μέσα σε αυτές τις 6 μέρες

Συγγνώμη αν μιλάω για άλλη πλατφόρμα αλλά ξέρω πόσοι έχουν πάσο εδώ και γιατί να μην πάρουν το Witcher 3 που είναι και τοπ παιχνίδι.

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, Choutas είπε

θα ήθελα λίγο τον χρόνο σας αν ενδιαφέρεστε να πάρετε το Witcher 3 στο GoG δωρεάν.

Αν το έχετε σε Steam, Epic, PSN, Xbox Live αν κάνετε integration σου το βγάζει στο Galaxy πατάς claim game και το κρατάς για πάντα. Είτε την απλή είτε την GotY δεν μπορείς να κάνεις claim τα expansion άρα όποιος τα αγόρασε ξεχωριστά θα πάρει μόνο την βάση.

Το ενδιαφέρον όμως και ο λόγος που γράφω το ποστ είναι ότι αν έχετε game pass πάλι πάιρνετε το παιχνίδι αρκεί να το κάνετε εγκατάσταση και να το φορτώσετε μια φορά για να φαίνεται ότι είναι στο σύστημα. Σας το λέω γιατί μόλις το έκανα και το πήρα κανονικότατα έχοντας μόνο την έκδοση του πάσου. Αν κάποιος δεν έχει πάσο και το σκέφτεται για σήμερακ και άλλες πέντε μέρες θα τσιμπήσει και το Witcher 3 στο GoG ή αν κάποιος το θέλει για το pc μπορεί να πάρει τον ένα μήνα του πάσου να κάνει claim το Witcher 3 και έτσι θα το παίξει με ένα ευρώ και ας μην το ενδιφέρει το πάσο.

Αν κάποιος το έχει ήδη στο GoG κανονικά αγορασμένο από παλιά θα πάρει έναν giftable code για να τον δώσει και να ενεργοπιηθεί μέσα σε αυτές τις 6 μέρες

Συγγνώμη αν μιλάω για άλλη πλατφόρμα αλλά ξέρω πόσοι έχουν πάσο εδώ και γιατί να μην πάρουν το Witcher 3 που είναι και τοπ παιχνίδι.

Δεν σε κατάλαβα..

Τι ακριβώς πρέπει να κάνουμε; 

Μπορείς να το εξηγήσεις λίγο καλύτερα;

Σε ευχαριστώ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

https://www.hotukdeals.com/deals/the-witcher-3-free-at-gog-galaxy-if-you-already-own-on-a-different-platform-3486888

Κατέβασε το στο game pass κάνε και εκκίνηση μια φορά για να φαίνεται στο ιστορικό και μετά πηγαίνεις στο gog.com κατεβάζεις το gog galaxy στα settings κανείς integration xbox live και στα owned games θα σου βγάλει το witcher 3 μπαίνεις μέσα και πάνω αριστερά θα γράφει claim it for free.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Είδα σε φίλο μου το Xbox One X 1TB Cyberpunk 2077 Limited Edition! ΑΠΛΑ ΑΠΙΣΤΕΥΤΗ συλλεκτική, ειδικά στα λεφτά αυτά!
Είμαι με το δάχτυλο στην σκανδάλη να την χτυπήσω αν και είμαι Ps4κιας!   Παρ' όλο που σε λίγο θα εμφανιστούν οι καινούργιες κονσόλες, νομίζω πως άνετα η συγκεκριμένη θ' αντέξει κάμποσα χρόνια + και ότι είναι πανέμορφη + συλλεκτική 45.000 παγκοσμίως. Έχω γνωστό στην Αμερική και μου λέει πως έχει εξαφανιστεί από παντού!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

18 ώρες πριν, Choutas είπε

https://www.hotukdeals.com/deals/the-witcher-3-free-at-gog-galaxy-if-you-already-own-on-a-different-platform-3486888

Κατέβασε το στο game pass κάνε και εκκίνηση μια φορά για να φαίνεται στο ιστορικό και μετά πηγαίνεις στο gog.com κατεβάζεις το gog galaxy στα settings κανείς integration xbox live και στα owned games θα σου βγάλει το witcher 3 μπαίνεις μέσα και πάνω αριστερά θα γράφει claim it for free.

και για τον κουπόνι που ανέφερες σε περίπτωση που το έχουμε ήδη αγορασμένο? πως το παίρνουμε?

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

15 ώρες πριν, hasiotis_john είπε

Είδα σε φίλο μου το Xbox One X 1TB Cyberpunk 2077 Limited Edition! ΑΠΛΑ ΑΠΙΣΤΕΥΤΗ συλλεκτική, ειδικά στα λεφτά αυτά!
Είμαι με το δάχτυλο στην σκανδάλη να την χτυπήσω αν και είμαι Ps4κιας!   Παρ' όλο που σε λίγο θα εμφανιστούν οι καινούργιες κονσόλες, νομίζω πως άνετα η συγκεκριμένη θ' αντέξει κάμποσα χρόνια + και ότι είναι πανέμορφη + συλλεκτική 45.000 παγκοσμίως. Έχω γνωστό στην Αμερική και μου λέει πως έχει εξαφανιστεί από παντού!

Εμένα ήρθε σήμερα (επιτέλους με αυτό το τρισάθλιο αμαζον), και πραγματικά τα αξίζει τα λεφτά της (κάπου 320 μου βγήκε). Το θέμα είναι τώρα όμως που θα την βρεις; Παντού την βλέπω εξαφανισμένη. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Free game@store

Πρόκειται για το Injustice God among us

Θα το βρείτε εδώ https://marketplace.xbox.com/en-US/Product/Injustice-Gods-Among-Us/66acd000-77fe-1000-9115-d80257520829?nosplash=1&page=1

Επίσης υπάρχουν και κάποια free dlc, όπως skins. 

 

Προσωπικά έτυχε να το παίξω παλιότερα, δε μαρεσε, όμως το πήρα να υπάρχει. 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...