Προς το περιεχόμενο

Xbox One Topic v2 [Xbox One][Xbox One S][Xbox One X]


Praetorian
Μήνυμα προστέθηκε από Praetorian,

Παρακαλείστε θερμά να παραμένετε on-topic, να αποφεύγετε το VS με άλλες κονσόλες, με PC και με smartphones, στον βαθμό του εφικτού καθώς και να αποφεύγετε προκλητικούς χαρακτηρισμούς προς άλλα μέλη ή/και γενικεύσεις του στυλ "fanboys", "haters" κλπ. Οι συζητήσεις αυτές δεν οδηγούν πουθενά και συχνά δημιουργούν άσκοπες εντάσεις μεταξύ των μελών.

Σε κάθε περίπτωση, εάν συναντήσετε κάποιο προβληματικό/προσβλητικό μήνυμα, η ενδεδειγμένη οδός είναι να στέλνετε αναφορά για να το διαχειρίζονται οι αρμόδιοι συντονιστές.

Προτεινόμενες αναρτήσεις

1 ώρα πριν, Gerara_ είπε

Σε όποιο παιχνίδι και να προσπαθώ να κατεβάσω στο οne s  εμφανίζεται μύνημα installation stopped και φυσικά σταματάει το κατέβασμα. Έχω 200gb free και έσβησα όλα τα local saves. Με μια γρήγορη αναζήτηση βλέπω ότι είναι γενικό το πρόβλημα. Βρήκε κάποιος λύση ή απλά περιμένουμε update από την Microsoft;

Γενικό, και περιμένεις...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 8,6k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

13 ώρες πριν, d_gkal είπε

Υπάρχει καμία προσφορά σε χειριστήριο; 

https://technoshop.gr/shop-2/προϊόντα-πληροφορικής-κινητής-τηλεφ/accessories-for-xbox/wired-controller-for-xbox/

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
1 ώρα πριν, d_gkal είπε

Κάτι σε ασύρματο;;;

https://www.bestprice.gr/cat/3440/xeiristiria-gamepads/f/3366_1/asyrmato.html?q=xbox&o=2

αλλα δεν τα δειχνει σωστα, βγαλε το ασυρματο απο αριστερα για να δειξει και τα ασυρματα ολα μαζι :P

Εναλλακτικα το πιο φθηνο ασυρματο στα 20€
https://www.bestprice.gr/item/2155317717/esperanza-captain-gx660-black.html?qid=9XQETFat6w2_088de&seq=8&qo=xbox

 

Επεξ/σία από nek4d
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 1 μήνα μετά...
Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Έχουν θέμα οι servers της ms με αργές ταχύτητες download;  Κατεβάζω τώρα το fh5 και σε 10 λεπτά έχει 65mb. Με 50αρα vdsl είμαι

Επεξ/σία από Gerara_
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγώ σε Series X είμαι και έχει σαφώς χαμηλότερες ταχύτητες απο το PS5.Νομίζω είναι γνωστό θέμα αλλά η αλήθεια είναι οτι περίμενα το αντίθετο καθω΄ς οι σερβερς της MS θεωρούνται φοβεροι.

  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
1 hour ago, George7Byron said:

Εγώ σε Series X είμαι και έχει σαφώς χαμηλότερες ταχύτητες απο το PS5.Νομίζω είναι γνωστό θέμα αλλά η αλήθεια είναι οτι περίμενα το αντίθετο καθω΄ς οι σερβερς της MS θεωρούνται φοβεροι.

αν εχεις ανοιχτο παιχνιδι κλειστο γιατι κανει throttling

 

Επεξ/σία από privateer
  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

59 λεπτά πριν, privateer είπε

αν εχεις ανοιχτο παιχνιδι κλειστο γιατι κανει throttling

Το γνωρίζω αυτό,αν θέλω να κάνω κατι γρηγορα κλείνω όλα τα quick resume αλλα και πάλι δεν βελτιωνεται τόσο δραματικα,σίγουρα ανεβάζει παντως

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 εβδομάδες αργότερα...

Μετά από καιρό έβαλα game pass σε προσφορά 1 εύρο για 1 μηνα κατέβασα και το forza 5 και συγνώμη για τα κεφάλαια

ΤΙ ΠΑΙΧΝΙΔΑΡΑ ΕΙΝΑΙ ΑΥΤΗ;

φοβερό το setting στο Μεξικό ωραία τοπία και δείχνει τόσο όμορφο στο ταπεινό one s μου φαντάζομαι πως θα είναι στο series x,μόνο και μονο για αυτό το παιχνίδι αξίζει το game pass μιλάμε για system seller δεν είναι τυχαία τα 10αρια στα reviews 

  • Like 1
  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

11 λεπτά πριν, babis13 είπε

Μετά από καιρό έβαλα game pass σε προσφορά 1 εύρο για 1 μηνα κατέβασα και το forza 5 και συγνώμη για τα κεφάλαια

ΤΙ ΠΑΙΧΝΙΔΑΡΑ ΕΙΝΑΙ ΑΥΤΗ;

φοβερό το setting στο Μεξικό ωραία τοπία και δείχνει τόσο όμορφο στο ταπεινό one s μου φαντάζομαι πως θα είναι στο series x,μόνο και μονο για αυτό το παιχνίδι αξίζει το game pass μιλάμε για system seller δεν είναι τυχαία τα 10αρια στα reviews 

Πράγματι και εγώ έχω μείνει εντυπωσιασμένος από το game. Φθάνει μόνο να οδηγείς με ωραία μουσική και να χαζεύεις τα τοπία. Καταπληκτικό!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Xbox One λογαριασμοί

Καλησπέρα στην κοινότητα!

μπορεί να φανεί κουτή η ερώτηση αλλά πραγματικά δεν ξέρω κ ρωτάω!

έχω ένα X box one s και του έχω κανονικά ενεργοποιημένη την συνδρομή gold...εάν πάρω κ ένα 2ο X box one κ του βάλω τα στοιχεία μου κ εκεί θα λειτουργεί κανονικά η θα μπλοκάρει??κ θα χρειάζεται να πληρώνω κ εκεί 2η συνδρομή??

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  

Στις 9/12/2021 στις 7:28 ΜΜ, yperiwn13 είπε

Καλησπέρα στην κοινότητα! μπορεί να φανεί κουτή η ερώτηση αλλά πραγματικά δεν ξέρω κ ρωτάω!

έχω ένα X box one s και του έχω κανονικά ενεργοποιημένη την συνδρομή gold...εάν πάρω κ ένα 2ο X box one κ του βάλω τα στοιχεία μου κ εκεί θα λειτουργεί κανονικά η θα μπλοκάρει??κ θα χρειάζεται να πληρώνω κ εκεί 2η συνδρομή??

Googlaρε gameshare , ετσι το λενε. Πληρωνεις μια συνδρομη κ την χρησιμοποιεις σε 2 κονσολες. Απλα βαζεις στην δευτερη κονσολα home κ ολα οκ. Μπορεις να μοιραζεσαι την συνδρομη κ ολα τα ψηφιακα παιχνιδια κτλ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...