Προς το περιεχόμενο

Xbox One Topic v2 [Xbox One][Xbox One S][Xbox One X]


Praetorian
Μήνυμα προστέθηκε από Praetorian,

Παρακαλείστε θερμά να παραμένετε on-topic, να αποφεύγετε το VS με άλλες κονσόλες, με PC και με smartphones, στον βαθμό του εφικτού καθώς και να αποφεύγετε προκλητικούς χαρακτηρισμούς προς άλλα μέλη ή/και γενικεύσεις του στυλ "fanboys", "haters" κλπ. Οι συζητήσεις αυτές δεν οδηγούν πουθενά και συχνά δημιουργούν άσκοπες εντάσεις μεταξύ των μελών.

Σε κάθε περίπτωση, εάν συναντήσετε κάποιο προβληματικό/προσβλητικό μήνυμα, η ενδεδειγμένη οδός είναι να στέλνετε αναφορά για να το διαχειρίζονται οι αρμόδιοι συντονιστές.

Προτεινόμενες αναρτήσεις

19 λεπτά πριν, manthos_27 είπε

Καλησπέρα παιδιά μια ερώτηση γιατί έχω μπερδευτεί! 

Αν πάρω το fifa 22 για xbox series s/x θα παίζει στο xbox one x, ή θα πρέπει να πάρω την απλή έκδοση για xbox one? 

Εννοείται

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 ώρες πριν, manthos_27 είπε

Καλησπέρα παιδιά μια ερώτηση γιατί έχω μπερδευτεί! 

Αν πάρω το fifa 22 για xbox series s/x θα παίζει στο xbox one x, ή θα πρέπει να πάρω την απλή έκδοση για xbox one? 

Όχι. Η EA θέλει το κατιτίς παραπάνω.

https://www.ea.com/games/fifa/fifa-21/news/fifa-22-dual-entitlement-faq

Αν θες πρόσβαση και στις δύο εκδόσεις πρέπει να πάρεις την Ultimate Edition.

https://www.xbox.com/el-GR/games/store/fifa-22-ultimate-edition-xbox-one-xbox-series-xs/9P4SH7HLMLFS/0010

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
2 ώρες πριν, Lobo10 είπε

Εννοείται

Κάτι άλλο έχω το xbox one x και το series s ποιο λες να κρατήσω απο τις δυo κονσόλες? 

Επεξ/σία από manthos_27
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

6 λεπτά πριν, mikele13- είπε

Series s 

Και εγώ έτσι λέω αλλα σε αρκετά παιχνίδια του one η εικόνα είναι αρκετα θολή ενω στο one x εχει καλύτερη απεικόνιση η εικόνα σε πολλά παιχνίδια θα έλεγα! 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 εβδομάδες αργότερα...
Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Καλησπέρα παιδιά μια ερώτηση αν ξέρει να με βοηθήσει κάποιος..έχω το Xbox one slim και έχω θέμα με το joystick..τα έφτησε το LB..έψαξα να βρω τα συγκεκριμένα κουμπιά για να το αντικαταστήσω και τα βρήκα σε σκρουτζομαγαζα αλλά το θέμα είναι δεν ξέρω πιο ακριβώς κάνει..βρήκα 2-3 διαφορετικά αλλά δεν ξέρω πια κάνουν και για να είμαι σίγουρος είπα να ρωτήσω μήπως έχει τύχει κάποιος από εδω μέσα να αλλάξει να μου πει με σιγουριά.

Επεξ/σία από kjtzemis
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδία καλησπέρα! Θέλω να κάνω την εξής ερώτηση. Έχω ένα Xbox One Vcr μοντέλο. Το χειριστήριο που έχω φαίνεται πως άφησε χρόνους και σκεφτόμουν να αγοράσω ένα Xbox One S χειριστήριο. Η ερώτηση μου είναι εάν θ μπορεί να λειτουργήσει το One S controller στο παλιό One (λόγο συνδεσημοτητας καθώς νομίζω στο μοντέλο που έχω εγώ τα χειριστήρια δουλεύουνε με υπέρυθρες). Επίσης πόσο θα ήτανε μια καλή τιμή για μεταχειρισμένο, και αν έχετε να προτείνετε κάποιο καλό third party.

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τα χεiριστηρια v1, v2 ειναι συμβατα με το φατ και s/x  one μοντελα.Δεν θα εχεις προβλημα.Τιμες μτχ παραπανω απο 25 ευρω δεν θα εδινα για original control. Αν δεν κανω λαθος, συμβατο για την κονσολα σου ειναι και το τελευταιο κοντρολ απο κονσολα xbox series s/x.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 ώρες πριν, Mr_Terror είπε

Τα χεiριστηρια v1, v2 ειναι συμβατα με το φατ και s/x  one μοντελα.Δεν θα εχεις προβλημα.Τιμες μτχ παραπανω απο 25 ευρω δεν θα εδινα για original control. Αν δεν κανω λαθος, συμβατο για την κονσολα σου ειναι και το τελευταιο κοντρολ απο κονσολα xbox series s/x.

Για v2 κοντά στα 25 καλά είναι πιστεύεις?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ναι 25 ευρω ειναι λογικη τιμη για μτχ.Με λιγο ψαξιμο μπορει να βρεις και καινουργιο στα 30 ευρω στις αγγελιες.Συνηθως ειναι απο πακετα με 2 κοντρολ που πουλανε το ενα.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 1 μήνα μετά...

To elite 2 δε παίρνει ΑΑ μπαταρίες;;; 

Ήμουν έτοιμος να το αγοράσω αλλά είδα ότι έχει ενσωματωμένη.  Σωστά;

 

Επίσης για χαλαρό gaming (forza horizon 5 κυρίως και ότι άλλο κάνει κλικ από gamepass) αξίζει να πάρω το elite 2;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

20 λεπτά πριν, d_gkal είπε

To elite 2 δε παίρνει ΑΑ μπαταρίες;;; 

Ήμουν έτοιμος να το αγοράσω αλλά είδα ότι έχει ενσωματωμένη.  Σωστά;

 

Επίσης για χαλαρό gaming (forza horizon 5 κυρίως και ότι άλλο κάνει κλικ από gamepass) αξίζει να πάρω το elite 2;

Έχει ενσωματωμένη μπαταρία το Elite V2.

  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...