Προς το περιεχόμενο

Xbox One Topic v2 [Xbox One][Xbox One S][Xbox One X]


Praetorian
Μήνυμα προστέθηκε από Praetorian,

Παρακαλείστε θερμά να παραμένετε on-topic, να αποφεύγετε το VS με άλλες κονσόλες, με PC και με smartphones, στον βαθμό του εφικτού καθώς και να αποφεύγετε προκλητικούς χαρακτηρισμούς προς άλλα μέλη ή/και γενικεύσεις του στυλ "fanboys", "haters" κλπ. Οι συζητήσεις αυτές δεν οδηγούν πουθενά και συχνά δημιουργούν άσκοπες εντάσεις μεταξύ των μελών.

Σε κάθε περίπτωση, εάν συναντήσετε κάποιο προβληματικό/προσβλητικό μήνυμα, η ενδεδειγμένη οδός είναι να στέλνετε αναφορά για να το διαχειρίζονται οι αρμόδιοι συντονιστές.

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • 3 εβδομάδες αργότερα...

Καλησπέρα λόγω οικονομικών δεν μπορω να παω σε xbox series s το one s το ειχα και παλιότερα αξιζει να το παρω κανα 100αρικο μεταχειρισμένο απο κανενα μέλος;εχει ζωη ακομα η τελείωσε και δεν θα ξανα βγαλει games...πιο πολυ τα free to play θελω οπως warzone apex legends efootball... επίσης χρειάζεται να αγοράζω κάρτα για να παίζω αυτα τα games free to play η μονο ίντερνετ ; Ευχαριστώ πολύ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

28 minutes ago, skiathos7 said:

Καλησπέρα λόγω οικονομικών δεν μπορω να παω σε xbox series s το one s το ειχα και παλιότερα αξιζει να το παρω κανα 100αρικο μεταχειρισμένο απο κανενα μέλος;εχει ζωη ακομα η τελείωσε και δεν θα ξανα βγαλει games...πιο πολυ τα free to play θελω οπως warzone apex legends efootball... επίσης χρειάζεται να αγοράζω κάρτα για να παίζω αυτα τα games free to play η μονο ίντερνετ ; Ευχαριστώ πολύ

Κατά εμένα αξίζει στα 100€ και κάτω. 

Για να παίξεις online χρειάζεται gold συνδρομή. Ιδανικά δες το topic των συνδρομών όπου γίνεται αναφορά στο gamepass ultimate ;)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

10 λεπτά πριν, d_gkal είπε

Κατά εμένα αξίζει στα 100€ και κάτω. 

Για να παίξεις online χρειάζεται gold συνδρομή. Ιδανικά δες το topic των συνδρομών όπου γίνεται αναφορά στο gamepass ultimate ;)

Εδω γραφει οτι δεν θελει τπτ για να παιξεις τα δωρεάν free to play games μονο σύνδεση στο ίντερνετ...κανω λαθος;στα 110 το βρηκα με δυο κοντρολ αξίζει;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 4 εβδομάδες αργότερα...

Τον τελευταίο μήνα έχω παρατηρήσει σε Xbox one X ότι αργεί (γενικώς) και ιδιαίτερα σε αρκετά νέα παιχνίδια ο ανεμιστήρας δουλεύει στο φούλ!!! Πριν 2 μήνες έκανα καθαρισμό και αλλαγή πάστας.

Έχετε παρατηρήσει κάτι αντίστοιχο σε σας; 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Γενικά ένα κλικ παραπάνω ακούγεται ο ανεμιστήρας, χωρίς να ενοχλεί όμως. 

Το θεωρώ λογικό καθώς το χει ανέβει η θερμοκρασία, καλοκαίριασε!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στις 28/4/2022 στις 6:37 ΜΜ, skiathos7 είπε

Καλησπέρα λόγω οικονομικών δεν μπορω να παω σε xbox series s το one s το ειχα και παλιότερα αξιζει να το παρω κανα 100αρικο μεταχειρισμένο απο κανενα μέλος;εχει ζωη ακομα η τελείωσε και δεν θα ξανα βγαλει games...πιο πολυ τα free to play θελω οπως warzone apex legends efootball... επίσης χρειάζεται να αγοράζω κάρτα για να παίζω αυτα τα games free to play η μονο ίντερνετ ; Ευχαριστώ πολύ

Είχα το One S και το πούλησα τα Χριστούγεννα προς 50 ευρώ και καπάκι αγόρασα καινούριο Series S προς 300 ευρώ αν θυμάμαι καλά. Είναι μέρα με τη νύχτα, όποτε ανοίγω το One S της φίλης μου, μου κακοφαίνεται τρομερά το πόσο πολύ αργεί να ανοίξει και να φορτώσει παιχνίδια (π.χ. στο Odyssey με έχει στις loading screens περίπου 30 δευτερόλεπτα, στο Series S είναι σχεδόν instant).

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

10 ώρες πριν, Erevus είπε

Είχα το One S και το πούλησα τα Χριστούγεννα προς 50 ευρώ και καπάκι αγόρασα καινούριο Series S προς 300 ευρώ αν θυμάμαι καλά. Είναι μέρα με τη νύχτα, όποτε ανοίγω το One S της φίλης μου, μου κακοφαίνεται τρομερά το πόσο πολύ αργεί να ανοίξει και να φορτώσει παιχνίδια (π.χ. στο Odyssey με έχει στις loading screens περίπου 30 δευτερόλεπτα, στο Series S είναι σχεδόν instant).

Τελικα βρηκα ενα xbox one s 2tb με δύο κοντρόλ γνήσια και βαση να στέκεται η κονσόλα στα 100€ και το πηρα λόγω οτι δεν μπορούσα να παω στην επόμενη γενιά δυστυχώς...ξερω οτι εκανα χαζομαρα αλλα να σου πω την αλήθεια δεν με χαλάει που παίζω το pro evolution και κανα halo infinite...το μονο που με ενδιαφέρει τωρα ειναι να βγάλω όσο πιο πολύ μπορώ μαζι του...οσο γίνεται αυτο φυσικά.....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καθόλου χαζομάρα δεν έκανες, μόνο για τα controls να φανταστείς καινούρια τα βρίσκεις με πάνω από 100 ευρώ (είναι φυσικά και συμβατά με το Series οπότε την αξία τους δεν τη χάνουν) και για τη βάση θα ήθελες επιπλέον ένα 10-15άρι (πολύ χάρηκα όταν έμαθα ότι η Series S δεν χρειάζεται βάση).

Σίγουρα φυσικά το Halo Infinite θα παίζει καλύτερα στα Series από το One, αλλά και πάλι τη δουλειά σου θα κάνεις.

Ο λόγος που το "σκότωσα" στα 50 ήταν επειδή το έδωσα σε παιδί γνωστού μου, αλλιώς εννοείται πως θα το πουλούσα κάτι τι ακριβότερο μια και συνοδεύονταν επίσης από 2 controllers.

Σου εύχομαι να τη χαρείς την κονσόλα σου στο μέγιστο!

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 4 εβδομάδες αργότερα...

καλησπερα μου δινει καποιος xbox one με 60ευρω αξιζει να το αγορασω? gamepass, xcloud κλπ ειναι διαθεσημα στην κονσολα? η ολα αυτα θα παιζουν αργα και οχι στα επιπεδα που πρεπει

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στις 24/6/2022 στις 10:53 ΜΜ, teo1966 είπε

καλησπερα μου δινει καποιος xbox one με 60ευρω αξιζει να το αγορασω? gamepass, xcloud κλπ ειναι διαθεσημα στην κονσολα? η ολα αυτα θα παιζουν αργα και οχι στα επιπεδα που πρεπει

To one s θα το βρεις ανετα σε καμια αγγελία εδω μεχρι 100 εγω το πηρα πριν λιγες βδομάδες με δύο κοντρόλ και 2tb και παιζω άνετα τα free to play warzone,halo infinite,efootball,pubg και με το gamepass εισαι κομπλέ με μεγάλη γκάμα!! Το πήρα λόγω οτι δεν μπορούσα ν δωσω πολλα λεφτά για κονσόλα..και ειμαι ευχαριστημένος 100%...και απο οτι είδα ακομα βγαίνουν τίτλοι καινούριοι και για το παλιό one s οπως και στο ps4 και δεν πέθανε ακόμα.εγω τρεχω και το kodi πανω με ελληνικό build και ειναι άψογο..για τα λεφτά αυτα δεν νομίζω να υπάρχει άλλη επιλογή στα μέχρι 100 δλδ...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...