Προς το περιεχόμενο

Xbox One Topic v2 [Xbox One][Xbox One S][Xbox One X]


Praetorian
Μήνυμα προστέθηκε από Praetorian,

Παρακαλείστε θερμά να παραμένετε on-topic, να αποφεύγετε το VS με άλλες κονσόλες, με PC και με smartphones, στον βαθμό του εφικτού καθώς και να αποφεύγετε προκλητικούς χαρακτηρισμούς προς άλλα μέλη ή/και γενικεύσεις του στυλ "fanboys", "haters" κλπ. Οι συζητήσεις αυτές δεν οδηγούν πουθενά και συχνά δημιουργούν άσκοπες εντάσεις μεταξύ των μελών.

Σε κάθε περίπτωση, εάν συναντήσετε κάποιο προβληματικό/προσβλητικό μήνυμα, η ενδεδειγμένη οδός είναι να στέλνετε αναφορά για να το διαχειρίζονται οι αρμόδιοι συντονιστές.

Προτεινόμενες αναρτήσεις

8 ώρες πριν, Mrcommander είπε

Καλησπέρα ενδιαφέρομαι να αγοράσω το xbox one s. Μπορεί να παίξει ταινίες 3d? 

Ναι. Το ενεργοποιείς μέσα από τα settings της κονσόλας. (Display and sounds>Allow 3d, αν θυμάμαι καλά). Εννοείται σε 3d TV

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 8,6k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Καθώς έπαιζα σήμερα περίπου κάνα πεντάλεπτο, ξαφνικά το Xbox (one), έσβησε.

Προσπάθησα μερικές φορές να το ανοίξω χωρίς αποτέλεσμα. Έβγαλα και έβαλα το βύσμα της τροφοδοσίας αλλά τίποτα (στο πολύμπριζο που έχω το Xbox έχω και την τηλεόραση και δουλεύει κανονικά).

Μύρισα κιόλας στην γρύλια του εξαερισμού (το κάναμε αυτό στα pc) μπας και μύριζε καμένο αλλά δεν μύρισα κάτι, χωρίς να μπορώ να ορκιστώ βέβαια.

Θα ξανά προσπαθήσω να το ανάψω μήπως μετά από κάποιες ώρες αδράνειας αλλάξει κάτι αν και δε νομίζω.

Υπάρχει περίπτωση επισκευής; Την κονσόλα την αγόρασα δεύτερο χέρι και προφανώς είναι εκτός εγγύησης.

Επεξ/σία από tolstoy
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, tolstoy είπε

Καθώς έπαιζα σήμερα περίπου κάνα πεντάλεπτο, ξαφνικά το Xbox (one), έσβησε.

Προσπάθησα μερικές φορές να το ανοίξω χωρίς αποτέλεσμα. Έβγαλα και έβαλα το βύσμα της τροφοδοσίας αλλά τίποτα (στο πολύμπριζο που έχω το Xbox έχω και την τηλεόραση και δουλεύει κανονικά).

Μύρισα κιόλας στην γρύλια του εξαερισμού (το κάναμε αυτό στα pc) μπας και μύριζε καμένο αλλά δεν μύρισα κάτι, χωρίς να μπορώ να ορκιστώ βέβαια.

Θα ξανά προσπαθήσω να το ανάψω μήπως μετά από κάποιες ώρες αδράνειας αλλάξει κάτι αν και δε νομίζω.

Υπάρχει περίπτωση επισκευής; Την κονσόλα την αγόρασα δεύτερο χέρι και προφανώς είναι εκτός εγγύησης.

πιο μοντελο ειναι το s η το πρωτο με το εξωτερικο τροφοδοτικο?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

99% τροφοδοτικο

αν μπορεις βρες καποιο δανικο απο φιλο να δοκιμασεις

κανει και απο 360 τροφοδοτικο αλλα θελει ανταπτορα

 

Επεξ/σία από postfire
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Xbox one slim hack

Καλημερα σας.θα ηθελα να ρωτησω αν ακουγεται για τσιπαρισμα για το xbox one slim αν οχι συντομα.στο περιπου και σε τι firmware. Και παλι σας ευχαριστω!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

43 λεπτά πριν, tolstoy είπε

Γιατί, για το κανονικό υπάρχει τσιπάρισμα;

Για one τίποτα απολύτως, και μένα με παραξενευει να μην έχει ακουστεί έστω κάτι τόσο καιρό που υπάρχει η κονσόλα στην αγορά....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αναφερεσαι για το πρωτο φατ μοντελο.Δυστυχως εχουν θεματακια το τροφοδοτικο τους.Καιγονται ευκολα.Φιλος πριν λιγο καιρο του καηκε το τροφοδοτικο.Ευτυχως ηταν μεσα στην εγγυηση και η ms του εστειλε αλλο.Γενικα αν ψαξεις θα δεις οτι ειναι συνηθισμενο προβλημα να χαλανε τα τροφοδοτικα.Για τα ιμιτασιον δεν εχω αποψη.Αλλα πιστευω την δουλεια τους την κανουν.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...