Προς το περιεχόμενο

Xbox One Topic v2 [Xbox One][Xbox One S][Xbox One X]


Praetorian
Μήνυμα προστέθηκε από Praetorian,

Παρακαλείστε θερμά να παραμένετε on-topic, να αποφεύγετε το VS με άλλες κονσόλες, με PC και με smartphones, στον βαθμό του εφικτού καθώς και να αποφεύγετε προκλητικούς χαρακτηρισμούς προς άλλα μέλη ή/και γενικεύσεις του στυλ "fanboys", "haters" κλπ. Οι συζητήσεις αυτές δεν οδηγούν πουθενά και συχνά δημιουργούν άσκοπες εντάσεις μεταξύ των μελών.

Σε κάθε περίπτωση, εάν συναντήσετε κάποιο προβληματικό/προσβλητικό μήνυμα, η ενδεδειγμένη οδός είναι να στέλνετε αναφορά για να το διαχειρίζονται οι αρμόδιοι συντονιστές.

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Εγώ πάντως αγόρασα το Xbox one s μαζί με το battlefield, δεν είχα δει όμως ότι είχαν ρίξει και το ps4, ωστόσο μάλλον έκανα τι καλύτερη επιλογή γιατί το ήθελα για youtubing και βλέπω έχει καλύτερη ανάλυση το Xbox, επίσης ήταν 80ε φθηνότερο και όχι δεν με ενδιαφέρει καν το Spiderman. Για ρεαλιστικά fps το πήρα, κανά ποδοσφαιράκι και naruto/diablo/mmo. Έκανα καλά λέτε?

Επίσης είχα ένα χειριστήριο που μοιάζει με του παλιού xbox 360, το οποίο δουλεύει με το PC, λέτε να δουλεύει και με το Xbox one?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 8,6k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

30 λεπτά πριν, chrisgewrgi είπε

Παιδια δεν παιζει κανεις gears of wars; το κατεβασα σημερα και δεν μπορω να βρω ουτε ενα match.τι πεζεται;

Είχα ξαναδιαβάσει εδώ μέσα για το συγκεκριμένο θέμα και μου κίνησε την περιέργεια. Προχτές μπήκα να παίξω versus και ομολογώ ότι δεν περίμενα να αργήσει τόσο πολύ να βρει παιχνίδι. Λόγω matchmaking το παιχνίδι ψάχνει χρήστες με ίδιο skill (rank) με εσένα, κι αν δεν βρει επεκτείνει σε μεγαλύτερη γκάμα rank πάνω και κάτω. Ε λοιπόν, σε εμένα μου είπε πάνω από 4 φορές ότι ανοίγει την ψαλίδα του matchmaking, πράγμα που σημαίνει ότι μάλλον το online κομμάτι του Gears δεν πρέπει να σφύζει από ζωή. 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τελικά μάγκες, επειδή απάντησα για το Battlefield πριν, μέσα στο κουτί δεν υπήρχε ούτε εμένα! Πήρα στο Πλαίσιο που το αγόρασα και μου είπαν θα σου στείλουμε τους κωδικούς στο e-mail σου!! Υποτίθεται πως μέσα στο πακέτο έπρεπε να έχει 4 χαρτόνια. 

1) Xbox one X, οδηγίες για χειριστήριο

2) Xbox game pass κωδικό

3) Xbox live gold για 14 μέρες

και... 4) τους κωδικούς για τα Battlefield!

Μαντέψτε... έλειπε το 4ο χαρτόνι! Ένας θεός ξέρει τι ακριβώς έγινε. Τι μαγείρεμα έχει πέσει. Ακόμα δεν έχω πάρει τους κωδικούς. τους αναμένω, σύμφωνα με την εξυπηρέτηση πελατών του Πλαισίου, στο e-mail μου άμεσα. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

4 λεπτά πριν, paploa είπε

Τελικά μάγκες, επειδή απάντησα για το Battlefield πριν, μέσα στο κουτί δεν υπήρχε ούτε εμένα! Πήρα στο Πλαίσιο που το αγόρασα και μου είπαν θα σου στείλουμε τους κωδικούς στο e-mail σου!! Υποτίθεται πως μέσα στο πακέτο έπρεπε να έχει 4 χαρτόνια. 

1) Xbox one X, οδηγίες για χειριστήριο

2) Xbox game pass κωδικό

3) Xbox live gold για 14 μέρες

και... 4) τους κωδικούς για τα Battlefield!

Μαντέψτε... έλειπε το 4ο χαρτόνι! Ένας θεός ξέρει τι ακριβώς έγινε. Τι μαγείρεμα έχει πέσει. Ακόμα δεν έχω πάρει τους κωδικούς. τους αναμένω, σύμφωνα με την εξυπηρέτηση πελατών του Πλαισίου, στο e-mail μου άμεσα. 

ξεφτυλα,ανοιγκα και ψιρισμα κανονικο? 😁

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

15 λεπτά πριν, paploa είπε

Τελικά μάγκες, επειδή απάντησα για το Battlefield πριν, μέσα στο κουτί δεν υπήρχε ούτε εμένα! Πήρα στο Πλαίσιο που το αγόρασα και μου είπαν θα σου στείλουμε τους κωδικούς στο e-mail σου!! Υποτίθεται πως μέσα στο πακέτο έπρεπε να έχει 4 χαρτόνια. 

1) Xbox one X, οδηγίες για χειριστήριο

2) Xbox game pass κωδικό

3) Xbox live gold για 14 μέρες

και... 4) τους κωδικούς για τα Battlefield!

Μαντέψτε... έλειπε το 4ο χαρτόνι! Ένας θεός ξέρει τι ακριβώς έγινε. Τι μαγείρεμα έχει πέσει. Ακόμα δεν έχω πάρει τους κωδικούς. τους αναμένω, σύμφωνα με την εξυπηρέτηση πελατών του Πλαισίου, στο e-mail μου άμεσα. 

Την εγγύηση στην στείλανε τουλάχιστον στο email?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Θα δούμε. Περιμένω το e-mail... Αν δεν έχει έρθει τίποτα μέχρι την Δευτέρα θα κάνω καταγγελία στην Microsoft. Δηλαδή έλεος. Από τη μία στον Γερμανό, από την άλλη αυτό. μπουρδ... εντελώς και μετά παραπονιούνται γιατί δεν πουλάνε. 

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ελεος τους εχεις δωσει τα ωραια σου λεφτακια και ακομα περιμενεις? τι μα@@@κες ειναι αυτοι ρε εγω θα τους ειχα παρει ηδη για καντιλια αδερφε

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πήρα φίλε και σε στέλνει ο ένας στον άλλο. Στο κατάστημα δηλαδή. Η εξυπηρέτηση είπε θα στείλουμε τους κωδικούς μέσω e-mail. τώρα τι συμφωνία είναι αυτή και αν την ξέρει η Microsoft, ένας θεός ξέρει. Πάντως, επειδή έχω τη δυνατότητα, αν "εξαφανιστούν" θα κάνω καταγγελία. Ήδη το συζήτησα με το κατάλληλο άτομο. Φυσικά θα ενημερώσω στο φόρουμ για τις εξελίξεις. 

Ζωντανό ρεπορτάζ 😛

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

14 λεπτά πριν, paploa είπε

Πήρα φίλε και σε στέλνει ο ένας στον άλλο. Στο κατάστημα δηλαδή. Η εξυπηρέτηση είπε θα στείλουμε τους κωδικούς μέσω e-mail. τώρα τι συμφωνία είναι αυτή και αν την ξέρει η Microsoft, ένας θεός ξέρει. Πάντως, επειδή έχω τη δυνατότητα, αν "εξαφανιστούν" θα κάνω καταγγελία. Ήδη το συζήτησα με το κατάλληλο άτομο. Φυσικά θα ενημερώσω στο φόρουμ για τις εξελίξεις. 

Ζωντανό ρεπορτάζ 😛

Απλά το γυρίζεις για αντικατάσταση. Καθαρές δουλειές.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

45 λεπτά πριν, paploa είπε

Θα δούμε. Περιμένω το e-mail... Αν δεν έχει έρθει τίποτα μέχρι την Δευτέρα θα κάνω καταγγελία στην Microsoft. Δηλαδή έλεος. Από τη μία στον Γερμανό, από την άλλη αυτό. μπουρδ... εντελώς και μετά παραπονιούνται γιατί δεν πουλάνε. 

θα βγαλουν απο αλλο και θα σου στειλουν και παει λεγοντας 😂😂

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
1 ώρα πριν, paploa είπε

Τελικά μάγκες, επειδή απάντησα για το Battlefield πριν, μέσα στο κουτί δεν υπήρχε ούτε εμένα! Πήρα στο Πλαίσιο που το αγόρασα και μου είπαν θα σου στείλουμε τους κωδικούς στο e-mail σου!! Υποτίθεται πως μέσα στο πακέτο έπρεπε να έχει 4 χαρτόνια. 

1) Xbox one X, οδηγίες για χειριστήριο

2) Xbox game pass κωδικό

3) Xbox live gold για 14 μέρες

και... 4) τους κωδικούς για τα Battlefield!

Μαντέψτε... έλειπε το 4ο χαρτόνι! Ένας θεός ξέρει τι ακριβώς έγινε. Τι μαγείρεμα έχει πέσει. Ακόμα δεν έχω πάρει τους κωδικούς. τους αναμένω, σύμφωνα με την εξυπηρέτηση πελατών του Πλαισίου, στο e-mail μου άμεσα. 

Δεν έχω αγοράσει τίποτα από πλαίσιο που να μην ήταν χαλασμένο ή προβληματικό αλλά βλέπω τώρα ότι το κουτί που πήρα από  τα Public δεν έχει αυτοκόλλητα από τη μία πλευρά, είναι νορμάλ αυτό? από την άλλη δείχνει οκ και δεν έχει σημάδια.

Επεξ/σία από aizensama24
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...