Προς το περιεχόμενο

Xbox One Topic v2 [Xbox One][Xbox One S][Xbox One X]


Praetorian
Μήνυμα προστέθηκε από Praetorian,

Παρακαλείστε θερμά να παραμένετε on-topic, να αποφεύγετε το VS με άλλες κονσόλες, με PC και με smartphones, στον βαθμό του εφικτού καθώς και να αποφεύγετε προκλητικούς χαρακτηρισμούς προς άλλα μέλη ή/και γενικεύσεις του στυλ "fanboys", "haters" κλπ. Οι συζητήσεις αυτές δεν οδηγούν πουθενά και συχνά δημιουργούν άσκοπες εντάσεις μεταξύ των μελών.

Σε κάθε περίπτωση, εάν συναντήσετε κάποιο προβληματικό/προσβλητικό μήνυμα, η ενδεδειγμένη οδός είναι να στέλνετε αναφορά για να το διαχειρίζονται οι αρμόδιοι συντονιστές.

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Καλησπέρα... Επειδή ενδιαφέρομαι για αγορά xbox One s άμεσα αλλά αυτήν την περίοδο δεν διαθέτω απεριόριστο ίντερνετ αλλά μόνο Hotspot ήθελα να ρωτήσω πόσα περίπου data χρειάζεται για να παίζει κάποιος? Σκέφτομαι να κανω Hotspot με 20 gb... Θα είναι αρκετά? Ευχαριστώ. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 8,6k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Το τρελό ποιο είναι. Είχε αυτά τα στρογγυλά αυτοκόλλητα κλασικά, αλλά όχι δυο, ένα σε κάθε πλευρά, αλλά τέσσερα. Δηλαδή αυτοκόλλητο και από πάνω άλλο αυτοκόλλητο! τώρα το πρόσεξα. Βρώμα η δουλειά... 

Δείτε και τη φωτογραφία. Δεν ξέρω αν είναι έτσι πάντα η συσκευασία, πρώτη φορά το βλέπω πάντως. Προσέξτε τα αυτοκόλλητα. Τι να πεις... Πραγματικά κρίμα, έχω ξενερώσει τελείως. 

IMG_20181123_215606.jpg

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

6 λεπτά πριν, paploa είπε

Το τρελό ποιο είναι. Είχε αυτά τα στρογγυλά αυτοκόλλητα κλασικά, αλλά όχι δυο, ένα σε κάθε πλευρά, αλλά τέσσερα. Δηλαδή αυτοκόλλητο και από πάνω άλλο αυτοκόλλητο! τώρα το πρόσεξα. Βρώμα η δουλειά... 

Δείτε και τη φωτογραφία. Δεν ξέρω αν είναι έτσι πάντα η συσκευασία, πρώτη φορά το βλέπω πάντως. Προσέξτε τα αυτοκόλλητα. Τι να πεις... Πραγματικά κρίμα, έχω ξενερώσει τελείως. 

IMG_20181123_215606.jpg

Έτσι είναι όλα (και Ελβετία), μην αγχώνεσαι άδικα για αυτό. Το να λείπουν τα παιχνίδια είναι θέμα βέβαια...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ρε bro βαλε λιγο το χβοχ κατω απο φως και παρατηρισε λιγο αν εχει τιποτα δαχτυλιες απο πανω η στιγματα και πες μας μην αγχωνεσαι παντως δεν πεζει να σου εχουν δωσει μεταχειρισμενη κονσολα για κανενα λογο στην χειροτερη να  εχουν ανοιξει το κουτι ισως για να τσεκαρουν κατι

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ναι ρε μην τρελαίνεσαι - είναι τώρα που σε έχει πιάσει το άγχος το πως και γιατί. Μια χαρά είναι το μηχάνημα. Τον κωδικό μέσα ξεχάσανε να σου βάλουν. 

12 λεπτά πριν, chrisgewrgi είπε

Ειναι απο επιστροφη.100% το θεμα ειναι γιατι εγινε επιστροφη;πες μου κατι.online το πηρες η απο φυσικο καταστημα;

Τον πέθανες βρε :P Και δεν ξέρεις καν έχεις δίκιο στο μεταξύ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

25 λεπτά πριν, iliasmach είπε

Καλησπέρα... Επειδή ενδιαφέρομαι για αγορά xbox One s άμεσα αλλά αυτήν την περίοδο δεν διαθέτω απεριόριστο ίντερνετ αλλά μόνο Hotspot ήθελα να ρωτήσω πόσα περίπου data χρειάζεται για να παίζει κάποιος? Σκέφτομαι να κανω Hotspot με 20 gb... Θα είναι αρκετά? Ευχαριστώ. 

Κανείς για εδώ? Επίσης θέλω να ρωτήσω πχ στο gta 5 μπορώ να παίζω το story χωρίς να είμαι συνδεδεμένος στο ίντερνετ? 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

 

5 λεπτά πριν, Sir_Teraflop είπε

Ναι ρε μην τρελαίνεσαι - είναι τώρα που σε έχει πιάσει το άγχος το πως και γιατί. Μια χαρά είναι το μηχάνημα. Τον κωδικό μέσα ξεχάσανε να σου βάλουν. 

Τον πέθανες βρε :P Και δεν ξέρεις καν έχεις δίκιο στο μεταξύ.

Χαχα οχι ρε συ.αλλα αυτα τα πραματα δεν λειπουν ποτε απο ενα σφραγισμενο προιον τετιας εταιριας.αυτο ανοιχτηκε.το θεμα ειναι επεσε κλεψιμο η ειναι επιστροφη.αν εχει κανει online την παραγγελια εχει δικαιωμα επιστροφης 14 ημερων.αλλα εγω αν δουλευει σωστα δεν θα το στελνα πισω.

 

Επεξ/σία από chrisgewrgi
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 λεπτά πριν, chrisgewrgi είπε

Χαχα οχι ρε συ.αλλα αυτα τα πραματα δεν λειπουν ποτε απο ενα σφραγισμενο προιον τετιας εταιριας.αυτο ανοιχτηκε.το θεμα ειναι επεσε κλεψιμο η ειναι επιστροφη.αν εχει κανει online την παραγγελια εχει δικαιωμα επιστροφης 14 ημερων.αλλα εγω αν δουλευει σωστα δεν θα το στελνα πισω.

Ή μπορεί να είναι ένα bundle το οποίο βαφτίστηκε 😏

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

4 λεπτά πριν, iliasmach είπε

Κανείς για εδώ? Επίσης θέλω να ρωτήσω πχ στο gta 5 μπορώ να παίζω το story χωρίς να είμαι συνδεδεμένος στο ίντερνετ? 

Αν παίζεις single player - μόνο τα patches θα πρέπει να κατεβάζεις. Μετά βάζεις την κονσόλα offline για όσο θέλεις. Βέβαια με 20gb data cap δεν θα πας μακριά...

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...