Προς το περιεχόμενο

Xbox One Topic v2 [Xbox One][Xbox One S][Xbox One X]


Praetorian
Μήνυμα προστέθηκε από Praetorian,

Παρακαλείστε θερμά να παραμένετε on-topic, να αποφεύγετε το VS με άλλες κονσόλες, με PC και με smartphones, στον βαθμό του εφικτού καθώς και να αποφεύγετε προκλητικούς χαρακτηρισμούς προς άλλα μέλη ή/και γενικεύσεις του στυλ "fanboys", "haters" κλπ. Οι συζητήσεις αυτές δεν οδηγούν πουθενά και συχνά δημιουργούν άσκοπες εντάσεις μεταξύ των μελών.

Σε κάθε περίπτωση, εάν συναντήσετε κάποιο προβληματικό/προσβλητικό μήνυμα, η ενδεδειγμένη οδός είναι να στέλνετε αναφορά για να το διαχειρίζονται οι αρμόδιοι συντονιστές.

Προτεινόμενες αναρτήσεις

21 ώρες πριν, xtrmsnpr είπε

Η κάρτα του live (trial 14days) δεν ενεργοποιείται με τίποτα..Μου γράφει expired, πήγα στο support τους 2 φορές και μου λένε ***..ότι έχει πρόβλημα η υπηρεσία (μια φορά την Δευτέρα και μια την Παρασκευή) και ότι σε 24ώρες θα χε φτιάξει,αλλά ακόμα και τώρα που δοκίμασα δεν μπαίνει.

και όχι δεν είχα ενεργοποιήσει παλιότερα καμία συνδρομή live γιατί δεν είχα ποτέ κονσόλα xbox.

3 επιλογες εχω να σου προτείνω αγαπητέ.

1. G2A

2. goldxbox.gr

3. Τον χρηστη vaggelisioan και τις αγγελίες του.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
5 ώρες πριν, hexenlord είπε

3 επιλογες εχω να σου προτείνω αγαπητέ.

1. G2A

2. goldxbox.gr

3. Τον χρηστη vaggelisioan και τις αγγελίες του.

και cdkeys, παντως προσφατα διαβασα  προβλημα γενικα με g2a, λογικα τωρα που θα εχει summer sales θα εχει παλι το live στο 1 ευρω.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

4 ώρες πριν, georgethebeast είπε

και cdkeys, παντως προσφατα διαβασα  προβλημα γενικα με g2a, λογικα τωρα που θα εχει summer sales θα εχει παλι το live στο 1 ευρω.

Ξέρουμε περίπου ποτε ξεκινούν summer sales?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
2 ώρες πριν, hexenlord είπε

Ξέρουμε περίπου ποτε ξεκινούν summer sales?

μεσα στον μηνα, η λογικη λεει αυριο μια και οι προσφορες της προηγουμενης βδομαδας ηταν μιεχ fingers crossed ( θελω game pass , εληξε χτες!)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
18 ώρες πριν, hexenlord είπε

Ξέρουμε περίπου ποτε ξεκινούν summer sales?

νεα θεωρια , next week που τελειωνει και το "anime sales"! sorry!!! αλλα οι προσφορες αυτης της βδομαδας πρεπει να ειναι καθαρα φαση ¨βγειτε εξω τωρα και χαρειτε λιγο"

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Μόλις τώρα, tiniakos είπε

Έκανα μια αγορά ένα παιχνίδι  χτες με paypal από το store μπορώ να την ακυρώσω ή θα έχω πρόβλημα;

1) αν εχεις ξανακανει ακυρωση παιζει να φας ακυρο, επισης αν επαιξες πανω απο 2 ωρες παλι το ιδιο, αλλιως εισαι μια χαρα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
9 λεπτά πριν, tiniakos είπε

Εϊναι το rocket league και το είχα παίξει trial και το πήρα και έπαιξα μετά την αγορά καμία ώρα αλλά μπήκε στο game pass το οποίο έχω...

ισως να χρειαστει να μιλησεις με καποιον απο ms στο chat, απο εκει και περα δεν μπορω να βοηθησω παραπανω, ελπιζω καποιος αλλος να μπορει να βοηθησει παραπανω!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

59 λεπτά πριν, tiniakos είπε

Έκανα μια αγορά ένα παιχνίδι  χτες με paypal από το store μπορώ να την ακυρώσω ή θα έχω πρόβλημα;

αν και εφόσον η αγορα σου πληρει τις προϋποθέσεις για ριφαντ θα το παρεις. Εγώ εχω κανει 8 ριφαντ μεχρι στιγμής. στο ενδιάμεσο , ενα ακομη (θα ηταν το ένατο) δεν μου το έδωσαν γιατι ειχα παιξει το παιχνιδι για 5 ωρες. Εν γνώση μου προσπάθησα να το κανω ριφαντ, μου επεδειξαν πως ειχα παραβει τον ορο και απλα συμφώνησα. Τις υπόλοιπες φορες δεν μου έκαναν την παραμικρή ερωτηση. Όλες απο chat. Η μικροσοφτ σε αντίθεση με άλλες εταιρείες του είδους, σε αυτα ειναι σπαθί. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Όλα τέλεια μου έκαναν refund το παιχνίδι αφού τους είπα με ειλικρίνεια ότι έχω και game pass και δεν το θέλω αγορασμένο.

Και μου έκαναν και refund το Yooka-Laylee που το είχα αγοράσει για τη γυναίκα μου τον Μάρτιο σε προσφορά αλλά έπαιξε 10 λεπτά και δεν της άρεσε.

Μπράβο στην Microsoft έτσι κερδίζει πελάτες.

Και λόγω της πολύ καλής συμπεριφοράς τους ότι πήρα πίσω σε χρήματα σε xbox αγορές θα τα γυρίσω.

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

χαίρομαι που κατάφερες να παρεις τα χρήματα πισω. Η ΜΣ εχει εξαιρετικό σαππορτ. Φυσικά υπάρχουν και κάποιοι φίλοι που έχουν πέσει σε "περιπτώσεις", εχω διαβάσει ιστορίες ανά καιρούς, ομως απο την εποχή του rrod,   η ΜΣ παραδίδει μαθήματα αφτερσειλ σαππορτ. πολυ μπροστά σε αυτόν τον τομέα όσον αφορά στον ανταγωνισμό. Εννοείται πως αυτο ειναι γουιν γουιν γιατι κερδισμενος βγαίνει αμεσα ο καταναλωτής και πολυ πιθανώς σε βάθος χρονου και η εταιρεία. 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αντιστοιχη εμπειρια εχω αποκομισει και εγω οποτε τους χρειαστηκα, με μοναδικο μελανο σημειο την καθυστερημενη επιστροφη εντος εγγυησης επισκευασμενου χειριστηριου, το οποιο επεστρεψε στα χερια μου επειτα απο 25 ημερες. Το support ηταν φυσικα ευγενεστατο και σε αυτη την περιπτωση, απλως καθυστερησε πολυ η αποστολη του χειριστηριου.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...