Προς το περιεχόμενο

Xbox One Topic v2 [Xbox One][Xbox One S][Xbox One X]


Praetorian
Μήνυμα προστέθηκε από Praetorian,

Παρακαλείστε θερμά να παραμένετε on-topic, να αποφεύγετε το VS με άλλες κονσόλες, με PC και με smartphones, στον βαθμό του εφικτού καθώς και να αποφεύγετε προκλητικούς χαρακτηρισμούς προς άλλα μέλη ή/και γενικεύσεις του στυλ "fanboys", "haters" κλπ. Οι συζητήσεις αυτές δεν οδηγούν πουθενά και συχνά δημιουργούν άσκοπες εντάσεις μεταξύ των μελών.

Σε κάθε περίπτωση, εάν συναντήσετε κάποιο προβληματικό/προσβλητικό μήνυμα, η ενδεδειγμένη οδός είναι να στέλνετε αναφορά για να το διαχειρίζονται οι αρμόδιοι συντονιστές.

Προτεινόμενες αναρτήσεις

27 λεπτά πριν, CallMeRp είπε

Καλησπέρα ,καλή χρονιά.

Θέλω να αγοράσω το halo reach μεσω του store.Μόλις πατήσω see price με οδηγει σε μια καρτελα οπου ουσιαστικα δεν υπαρχει επιλογη για αγορα του παιχνιδιου.

Να δοκιμασω να το αγορασω απο εδώ; https://marketplace.xbox.com/el-GR/product/Halo-Reach/66acd000-77fe-1000-9115-d8024d53085b

Κι αν ναι ,θα μου σταλθει καποιος κωδικος στο mail ?

το παιχνίδι είναι συμβατό με το xbox one στο οποίο θέλεις να γίνει η αγορά; βλέπω ότι είναι παιχνίδι για 360...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μόλις τώρα, tempo είπε

το παιχνίδι είναι συμβατό με το xbox one στο οποίο θέλεις να γίνει η αγορά; βλέπω ότι είναι παιχνίδι για 360...

Ειναι κανονικα και με τον νομο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

και εμένα στα παιχνίδια του 360 δεν μου έβγαζε κουμπί για αγορά, ούτε για κατέβασμα όταν ήταν free with gold. Μόλις έβαλα μια μέθοδο πληρωμής όλα τα προβλήματα λύθηκαν. Απλά έβαλα μέθοδο πληρωμής χωρίς να κάνω αγορά.

Λογικά αν το αγοράσεις μέσω του υπολογιστή σου θα εμφανιστεί και στο xbox για κατέβασμα κλπ.... (λογικά, ας το επιβεβαιώσει κάποιος που το έχει κάνει)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

51 λεπτά πριν, CallMeRp είπε

Καλησπέρα ,καλή χρονιά.

Θέλω να αγοράσω το halo reach μεσω του store.Μόλις πατήσω see price με οδηγει σε μια καρτελα οπου ουσιαστικα δεν υπαρχει επιλογη για αγορα του παιχνιδιου.

Να δοκιμασω να το αγορασω απο εδώ; https://marketplace.xbox.com/el-GR/product/Halo-Reach/66acd000-77fe-1000-9115-d8024d53085b

Κι αν ναι ,θα μου σταλθει καποιος κωδικος στο mail ?

Είναι όντως στην λίστα των συμβατών παιχνιδιών. Αγόρασε το από εδώ:

https://www.microsoft.com/el-gr/p/halo-reach/btd24m1qcd56?activetab=pivot%3Aoverviewtab

Που θα σε οδηγήσει εδώ: https://marketplace.xbox.com/el-GR/product/Halo-Reach/66acd000-77fe-1000-9115-d8024d53085b

Προτιμότερο θα ήταν φυσικά να το αγοράσεις μέσω της κονσόλας αν έχεις προσθέσει πιστωτική\χρεωστική\paypal στο xbox one.

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

30 λεπτά πριν, Sir_Teraflop είπε

Είναι όντως στην λίστα των συμβατών παιχνιδιών. Αγόρασε το από εδώ:

https://www.microsoft.com/el-gr/p/halo-reach/btd24m1qcd56?activetab=pivot%3Aoverviewtab

Που θα σε οδηγήσει εδώ: https://marketplace.xbox.com/el-GR/product/Halo-Reach/66acd000-77fe-1000-9115-d8024d53085b

Προτιμότερο θα ήταν φυσικά να το αγοράσεις μέσω της κονσόλας αν έχεις προσθέσει πιστωτική\χρεωστική\paypal στο xbox one.

Σ' ευχαριστώ θα το κοιτάξω.Μπηκα στο store μέσω της κονσόλας αλλά δεν μου έχει επιλογή αγορά

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Άνοιξα το xbox για να κατεβάσω και τα GwG του μήνα και το Halo Reach είναι όντως BC. Προφανώς το πρόβλημα σου είναι η κάρτα.  Μέχρι τότε 19.99 και πατάς στο See Price κουμπί και θα πρέπει να περιμένεις να σου ανοίξει το interface 360 style.

To παιχνίδι δεν είναι  μαζί με το MCC. Εικάζεται ότι κάποια στιγμή θα μπει - πιέζουν οι χρήστες προς αυτό.

Επεξ/σία από Sir_Teraflop
  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

7 λεπτά πριν, kostiger είπε

Μακαρι να γινει και να παρει και patch. Μεγαλη παιχνιδαρα.

οντως μεσα στα δεκα καλυτερα παιχνιδια που εχω παιξει ποτε

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

5 hours ago, Sir_Teraflop said:

Σε τέτοιες περιπτώσεις - Home Button> Settings> Restart Console/Log out-Log in στο λογαριασμό μας. Μετά αν επιμένει το πρόβλημα επανέρχεσαι. Καλή χρονιά και σε σένα.

Merci monsieur 

 

Έστρωσε 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

παιδες καλημερα κα ικαλη χρονια.θα ηθελα να ρωτησω κατι.ειπα σημερα που δεν ειχα να κανω κατι να παιξω fortnite μετα απο καιρο και ειδα οτι ειχα αρκετα μεγαλο fps drops και ειδικα στην πολη block και στα fights..αυτο ειναι θεμα του server η του xbox(εχω το xbox one s) και εαν μπηκε καποιος σημερα χτες να μου πέι εαν ειχε το ιδιο προβλημα.ευχαριστω πολυ!!! 

  • Confused 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

4 ώρες πριν, xarisxaris1 είπε

παιδες καλημερα κα ικαλη χρονια.θα ηθελα να ρωτησω κατι.ειπα σημερα που δεν ειχα να κανω κατι να παιξω fortnite μετα απο καιρο και ειδα οτι ειχα αρκετα μεγαλο fps drops και ειδικα στην πολη block και στα fights..αυτο ειναι θεμα του server η του xbox(εχω το xbox one s) και εαν μπηκε καποιος σημερα χτες να μου πέι εαν ειχε το ιδιο προβλημα.ευχαριστω πολυ!!! 

Το πρόβλημα μάλλον είναι το Fortnite, προφανώς θέλει να το αποβάλλει η κονσόλα σου. Άκουσε την σε παρακαλώ 

  • Like 1
  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
21 ώρες πριν, Sir_Teraflop είπε

Άνοιξα το xbox για να κατεβάσω και τα GwG του μήνα και το Halo Reach είναι όντως BC. Προφανώς το πρόβλημα σου είναι η κάρτα.  Μέχρι τότε 19.99 και πατάς στο See Price κουμπί και θα πρέπει να περιμένεις να σου ανοίξει το interface 360 style.

To παιχνίδι δεν είναι  μαζί με το MCC. Εικάζεται ότι κάποια στιγμή θα μπει - πιέζουν οι χρήστες προς αυτό.

Επειδή είχα κάνει ένα μεγάλο pause από το xbox1 ,έχω χάσει αρκετά επεισόδια.

gwg τι εστί ;Λέγοντας bc ;Και mcc μεταφράζεται σε ;

😁

Επεξ/σία από Επισκέπτης
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

16 λεπτά πριν, CallMeRp είπε

Επειδή είχα κάνει ένα μεγάλο pause από το xbox1 ,έχω χάσει αρκετά επεισόδια.

gwg τι εστί ;Λέγοντας bc ;Και mcc μεταφράζεται σε ;

😁

Games with Gold, Backwards Compatibility, Masterchief Collection 

  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

4 ώρες πριν, DarthGRE είπε

Το πρόβλημα μάλλον είναι το Fortnite, προφανώς θέλει να το αποβάλλει η κονσόλα σου. Άκουσε την σε παρακαλώ 

χααχχαχααχχα πολυ πιθανον φιλε μου

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...