Προς το περιεχόμενο

Xbox One Topic v2 [Xbox One][Xbox One S][Xbox One X]


Praetorian
Μήνυμα προστέθηκε από Praetorian,

Παρακαλείστε θερμά να παραμένετε on-topic, να αποφεύγετε το VS με άλλες κονσόλες, με PC και με smartphones, στον βαθμό του εφικτού καθώς και να αποφεύγετε προκλητικούς χαρακτηρισμούς προς άλλα μέλη ή/και γενικεύσεις του στυλ "fanboys", "haters" κλπ. Οι συζητήσεις αυτές δεν οδηγούν πουθενά και συχνά δημιουργούν άσκοπες εντάσεις μεταξύ των μελών.

Σε κάθε περίπτωση, εάν συναντήσετε κάποιο προβληματικό/προσβλητικό μήνυμα, η ενδεδειγμένη οδός είναι να στέλνετε αναφορά για να το διαχειρίζονται οι αρμόδιοι συντονιστές.

Προτεινόμενες αναρτήσεις

22 ώρες πριν, GeorgT. είπε

3+3 Xbox Live Gold για 16,7€ με πληρωμή Paypal (πληρώστε σε λίρες) 

περνάει με ελληνικη διεύθυνσή χωρίς θεμα και στέλνουν δυο κωδικούς για τα δυο τρίμηνα

https://www.game.co.uk/en/xbox-live-3-month-gold-membership-2397813?utm_source=RakutenMarketing&utm_medium=Affiliate&utm_campaign=3001042:digidip&utm_content=10&utm_term=UKNetwork&ranMID=42508&ranEAID=hL3Qp0zRBOc&cm_mmc=affiliate-_-Rakuten-_-GameAffiliate-_-banner&ranSiteID=hL3Qp0zRBOc-L.Zz0lO6nkyXBc3WIG24aA

2.78 το μηνα βγαίνει δεν ειναι κ άσχημα

Προσπαθώ να φτιάξω λογαριασμό, έχω χρησιμοποιήσει 3 διαφορετικά email, δε μου αποθηκεύει το ονοματεπώνυμο και δε μπορώ να προχωρήσω σε παραγγελία.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Καλησπέρα...Έχω την έκδοση  xbox one s του 1t.

Έχει αγοράσει κανείς εξωτερικό;Βρηκα αυτον 

  • Seagate Game Drive Xbox 2TB στα 87ευρω ,τιμια επιλογή ή οχι;
Επεξ/σία από Επισκέπτης
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

15 λεπτά πριν, CallMeRp είπε

Καλησπέρα...Έχω την έκδοση  xbox one s του 1t.

Έχει αγοράσει κανείς εξωτερικό;Βρηκα αυτον 

  • Seagate Game Drive Xbox 2TB στα 87ευρω ,τιμια επιλογή ή οχι;

Αν τον θες επειδή λέει XBOX επάνω είναι ΟΚ η τιμή. Οι απλοί 2ΤΒ παίζουν κατά καιρούς στα 60€ και 4ΤΒ στα 90-100€.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

39 λεπτά πριν, CallMeRp είπε

Καλησπέρα...Έχω την έκδοση  xbox one s του 1t.

Έχει αγοράσει κανείς εξωτερικό;Βρηκα αυτον 

  • Seagate Game Drive Xbox 2TB στα 87ευρω ,τιμια επιλογή ή οχι;

Βρίσκεις φθηνότερο σε 2ΤΒ

Επειδή γράφει Xbox δεν λέει κάτι...

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

22 hours ago, Sir_Teraflop said:

Η προσφορά αυτή βγήκε και στο windowscentral - καταλαβαίνεις τι γίνεται τώρα... Χαμός.

Ούτε καν το πρόσεξα. Πάντως για την ιστορία ήρθε σήμερα το μεσημέρι ο κωδικός. Ενεργοποιηθήκε και όλα καλά..! 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

9 ώρες πριν, CallMeRp είπε

οκ άρα δεν έχει σημασία ...μπορώ να βάλω και αρχεία που τα θέλω για το pc ?

Ο σκληρός "δεσμεύεται" μόνο για την κονσόλα,ο υπολογιστής δεν θα στον διαβάσει.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
17 ώρες πριν, CallMeRp είπε

Καλησπέρα...Έχω την έκδοση  xbox one s του 1t.

Έχει αγοράσει κανείς εξωτερικό;Βρηκα αυτον 

  • Seagate Game Drive Xbox 2TB στα 87ευρω ,τιμια επιλογή ή οχι;
16 ώρες πριν, mikele13- είπε

Βρίσκεις φθηνότερο σε 2ΤΒ

Επειδή γράφει Xbox δεν λέει κάτι...

Όντως όπως λέει και ο mikele13 βρίσκεις πολύ καλύτερους 2.5 ιντσών δίσκους.

Και αν βάλεις λίγα ευρώ παραπάνω 15-20 ακόμα καλύτερους.

Π.χ. στο σκρουτζ ο firecuda 2.5" 2tb. ξεκινάει από 90 ευρώ  και μπορείς να πάρεις μια θήκη usb3 με 10-15 ευρώ και είσαι άρχοντας μιας και ο δίσκος που σου λέω είναι sshd(Υβριδικός δίσκος ssd & μηχανικός) και όχι σκέτος μηχανικός δίσκος.

14 ώρες πριν, Agmourk είπε

Ούτε καν το πρόσεξα. Πάντως για την ιστορία ήρθε σήμερα το μεσημέρι ο κωδικός. Ενεργοποιηθήκε και όλα καλά..! 

Ποιος κωδικός?

Γιατί είχες θέμα με κάποιο κωδικό xbox?

Συγνώμη αλλά δεν έχω παρακολουθήσει το θέμα.

Επεξ/σία από Paragontas-x
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
37 λεπτά πριν, Paragontas-x είπε

Π.χ. στο σκρουτζ ο firecuda 2.5" 2tb. ξεκινάει από 90 ευρώ  και μπορείς να πάρεις μια θήκη usb3 με 10-15 ευρώ και είσαι άρχοντας μιας και ο δίσκος που σου λέω είναι sshd(Υβριδικός δίσκος ssd & μηχανικός) και όχι σκέτος μηχανικός δίσκος.

Φίλε μου νομίζω οτι σε έχω ξαναπετύχει να προτείνεις αυτόν τον δίσκο εδώ μέσα, και καλά θα έκανες να ενημερώνεις τον κόσμο για ποιό λόγο θα ξοδέψουν κάποια λεφτά παραπάνω για να αποφασίσουν αν το θέλουν.Ο συγκεκριμένος λοιπόν δίσκος, για να τρέξει πιο γρήγορα ένα παιχνίδι, θα πρέπει να το bootάρεις 4 με 5 φορές, Ειδάλλως, στην αρχική εκκίνηση του παιχνιδιού, θα πάρεις τους ίδιους χρόνους.

 

Άποψη μου είναι οτι αν κάποιος θέλει ποσότητα, πήγαινε σε εναν μεγάλο μηχανικό σκληρό δίσκο να κάνεις την δουλειά σου. Εαν όμως θέλει ταχύτητα, ο SSD είναι μονόδρομος.

Επεξ/σία από DarthGRE
  • Like 2
  • Thanks 1
  • Sad 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Αυτό που λες δεν είναι απόλυτο.

Εμένα επειδή τον χρησιμοποιώ σαν εσωτερικό δίσκο στο ps4pro που έχω και από την 2-3η φορά που θα τρέξει ένα παιχνίδι βλέπω διαφορά στα loading times.

 

Κι εσύ καλά θα έκανες από τη στιγμή που δεν έχεις έναν τέτοιο δίσκο να μην κρίνεις/κατακρίνεις κάποιον από ότι έχεις σε στο youtube και σε κάθε youtube.

Επεξ/σία από Paragontas-x
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Βασικά το ίδιο έπρεπε να έχω κάνει να πάρω και ένα φτηνό που να μην έχει κολλημένο τον ελεγκτή στη πλακέτα ; Για να μπορεί να πάει και εσωτερικός στο ps4pro.

 

Επεξ/σία από Mhlogiatros
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

5 hours ago, Paragontas-x said:

Όντως όπως λέει και ο mikele13 βρίσκεις πολύ καλύτερους 2.5 ιντσών δίσκους.

Και αν βάλεις λίγα ευρώ παραπάνω 15-20 ακόμα καλύτερους.

Π.χ. στο σκρουτζ ο firecuda 2.5" 2tb. ξεκινάει από 90 ευρώ  και μπορείς να πάρεις μια θήκη usb3 με 10-15 ευρώ και είσαι άρχοντας μιας και ο δίσκος που σου λέω είναι sshd(Υβριδικός δίσκος ssd & μηχανικός) και όχι σκέτος μηχανικός δίσκος.

Ποιος κωδικός?

Γιατί είχες θέμα με κάποιο κωδικό xbox?

Συγνώμη αλλά δεν έχω παρακολουθήσει το θέμα.

Άργησε ο κωδικός απο το store που γράψανε τα παιδιά πιο πίσω για τους 3+3 μήνες GOLD. Έκανε μια μέρα να έρθει. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...