Προς το περιεχόμενο

Xbox One Topic v2 [Xbox One][Xbox One S][Xbox One X]


Praetorian
Μήνυμα προστέθηκε από Praetorian,

Παρακαλείστε θερμά να παραμένετε on-topic, να αποφεύγετε το VS με άλλες κονσόλες, με PC και με smartphones, στον βαθμό του εφικτού καθώς και να αποφεύγετε προκλητικούς χαρακτηρισμούς προς άλλα μέλη ή/και γενικεύσεις του στυλ "fanboys", "haters" κλπ. Οι συζητήσεις αυτές δεν οδηγούν πουθενά και συχνά δημιουργούν άσκοπες εντάσεις μεταξύ των μελών.

Σε κάθε περίπτωση, εάν συναντήσετε κάποιο προβληματικό/προσβλητικό μήνυμα, η ενδεδειγμένη οδός είναι να στέλνετε αναφορά για να το διαχειρίζονται οι αρμόδιοι συντονιστές.

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Παιδιά καλησπέρα. Έχω το xbox one fat, καί θέλω να ρωτήσω εάν έχει κάποια ρύθμιση ώστε να κλείνει μετά από κάνα δυωρο παιχνιδιού.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στις 23/7/2018 στις 4:13 ΜΜ, angelponiros είπε

Νομίζω το καλύτερο store για αγορές είναι το Τούρκικο όπου έχω ξεσκιστεί να αγοράζω. Μισές τιμές σχεδόν από το Ελληνικό. Αν θέλετε γενικά να δειτε τι παίζει σε τιμές σε ολα τα store στα παιχνίδια, πηγαίνετε στο Xbox-store-checker και προτιμήστε αναλόγως. Προϋπόθεση βέβαια να αγοράσεις από Turkiye θέλει τουρκική Xbox gift card και να ψωνίσεις μέσω του Ερντογανικού store και βάζοντας διεύθυνση από εκεί.

 

Συμφωνώ, αλλά Τούρκος δεν δηλώνω για να κερδίσω 3-4 ευρώ.. 

Έχω λογαριασμό σε Βραζιλία, Ρωσία, Αμερική Αγγλία  και Κορέα. 

Στους απέναντι,  δεν θέλω να πληρώσω ούτε σεντ σε φόρους.. 

 

Για κάρτες σε Αγγλία - Αμερική , καλύτερα να προτιμάτε από τα αντίστοιχα amazon που έχουν (πάλι με αντίστοιχη διεύθυνση). 

Site όπως το g2a βάζουν και μια μικρή προμήθεια. 

Για τιμές εγώ ψάχνω από το xbox-now.com

  • Sad 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

6 ώρες πριν, k_dinos είπε

Συμφωνώ, αλλά Τούρκος δεν δηλώνω για να κερδίσω 3-4 ευρώ.. 

Έχω λογαριασμό σε Βραζιλία, Ρωσία, Αμερική Αγγλία  και Κορέα. 

Στους απέναντι,  δεν θέλω να πληρώσω ούτε σεντ σε φόρους.. 

Για κάρτες σε Αγγλία - Αμερική , καλύτερα να προτιμάτε από τα αντίστοιχα amazon που έχουν (πάλι με αντίστοιχη διεύθυνση). 

Site όπως το g2a βάζουν και μια μικρή προμήθεια. 

Για τιμές εγώ ψάχνω από το xbox-now.com

Αφού έκανες το χρέος σου σαν Έλληνας, δεν κάνεις και ένα κόπο να μας πεις πως γίνεσαι βραζιλιάνος, Ρώσος κτλ 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν δηλώνω Ελληναρας, δηλώνω το οτιδήποτε άλλο εκτός Τούρκος. 

Αν και εδώ που τα λέμε, διεύθυνση δηλώνεις, όχι εθνικότητα. Όπως και να έχει,  προτιμώ να πληρώσω ελάχιστα παραπάνω σε οποιαδήποτε άλλη χώρα εκτός της Τουρκίας. Δεν καταλαβαίνω γιατί μπορεί να ενοχλήσει αυτό κάποιον. 

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κάνεις log in στη σελίδα της Microsoft με το λογαριασμό σου, και μετά κάπου στις ρυθμίσεις έχει μια επιλογή 'βιβλίο διευθύνσεων' ή κάπως έτσι. (δεν είμαι στο pc τώρα να δω).  Μετά, αλλάζεις την χώρα του store από το κάτω μέρος της σελίδας, επιλέγεις τη χώρα που έβαλες τη διεύθυνση και ψάχνεις για το παιχνίδι που θες. Όταν σου βγάλει επιλογή για να πληρώσεις, βάζεις το νούμερο της gift card. Enjoy! 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, k_dinos είπε

Κάνεις log in στη σελίδα της Microsoft με το λογαριασμό σου, και μετά κάπου στις ρυθμίσεις έχει μια επιλογή 'βιβλίο διευθύνσεων' ή κάπως έτσι. (δεν είμαι στο pc τώρα να δω).  Μετά, αλλάζεις την χώρα του store από το κάτω μέρος της σελίδας, επιλέγεις τη χώρα που έβαλες τη διεύθυνση και ψάχνεις για το παιχνίδι που θες. Όταν σου βγάλει επιλογή για να πληρώσεις, βάζεις το νούμερο της gift card. Enjoy! 

Είμαι χαζός και δε βρίσκω Αργεντίνικες gift cards.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...