Προς το περιεχόμενο

Xbox One Topic v2 [Xbox One][Xbox One S][Xbox One X]


Praetorian
Μήνυμα προστέθηκε από Praetorian,

Παρακαλείστε θερμά να παραμένετε on-topic, να αποφεύγετε το VS με άλλες κονσόλες, με PC και με smartphones, στον βαθμό του εφικτού καθώς και να αποφεύγετε προκλητικούς χαρακτηρισμούς προς άλλα μέλη ή/και γενικεύσεις του στυλ "fanboys", "haters" κλπ. Οι συζητήσεις αυτές δεν οδηγούν πουθενά και συχνά δημιουργούν άσκοπες εντάσεις μεταξύ των μελών.

Σε κάθε περίπτωση, εάν συναντήσετε κάποιο προβληματικό/προσβλητικό μήνυμα, η ενδεδειγμένη οδός είναι να στέλνετε αναφορά για να το διαχειρίζονται οι αρμόδιοι συντονιστές.

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Στις 27/7/2018 στις 1:27 ΜΜ, leo066 είπε

Είδα στο τουρκικό ότι έχει 12μηνη gold συνδρομή στα 21 ευρώ, αν αγοραστεί από εκεί θα παίζει στην Ελλάδα? Και game pass για τρεις μήνες στα 5 ευρώ

Για το θέμα των συνδρομών καλύτερα να παίζουμε πιο ασφαλώς, επειδή "δένονται" με την κονσόλα πολύ περισσότερο από ό,τι ξεχωριστά games.

Εγώ πχ προτίμησα να κρατήσω το εναπομείνον ποσό μου στο τούρκικο και να πάρω την αγγλική συνδρομή, δηλώνοντας παράλληλα την κονσόλα μου στο uk store, που έτσι κι αλλιώς είναι πάντα (έστω και λίγο) φθηνότερο του Ελληνικού.

6,50 βγήκε αντί για 8 η τρίμηνη συνδρομή, κι έχω το κεφάλι μου ήσυχο για bans κλπ.

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδια εξαφανιστηκαν τελικα και σε μενα τα achievents του 360 αλλα το θεμα ειναι πως δεν επανηλθαν εδω και δυο βδομαδες. Τα achievements δεν εμφανιζονται μονο απο το xbox one dashboard αμα βαλω καποιο 360 παιχνιδι φαινονται κανονικα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 λεπτό πριν, k_dinos είπε

Βλακεία, πήγα να πάρω την προσφορά με τους 3 μήνες game pass αλλά δεν πρόλαβα..

Για κάποιο λόγο νόμιζα ότι ήταν μέχρι σήμερα η προσφορά

Ήταν μέχρι το πρωί. 

Εγώ το πήρα το βράδυ κ έλεγε 11 ώρες. 

Προφανώς σε ώρα Η.Π.Α. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
13 ώρες πριν, postfire είπε

την πηρες?

Τουλάχιστον είναι καλός αυτός ο μήνας gold, μέχρι να ασχοληθώ με το horza και το for honor, ελπίζω να έχει ξαναβγεί καμία προσφορά για το game pass 

Επεξ/σία από k_dinos
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδιά το forza δεν είναι ο ΠΙΟ μπακαλιάρος παιχνίδι έβερ; Δεν καταλαβαίνω ούτε το λόγο ύπαρξής του, ούτε τί πρέπει να κάνω, ούτε ποια είναι η υπόθεση. 😛  Εκτός κι αν το νόημά του είναι να γουστάρει ο βορειοευρωπαϊκός λαουτζίκος βόλτες και πάρτι με γρήγορα αυτοκίνητα σε διασταυρώσεις Κρήτης με Σικελία.

Για εμάς που κάνουμε έτσι κι αλλιώς αυτές τις βόλτες (ίσως χωρίς τόσο γρήγορα αμάξια - δεν είμεθα και ΄τιποτε παλαβοί) δε βγάζει κανένα νόημα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators
Δημοσ. (επεξεργασμένο)
38 minutes ago, qwertyuiop2 said:

Παιδιά το forza δεν είναι ο ΠΙΟ μπακαλιάρος παιχνίδι έβερ; Δεν καταλαβαίνω ούτε το λόγο ύπαρξής του, ούτε τί πρέπει να κάνω, ούτε ποια είναι η υπόθεση. 😛  Εκτός κι αν το νόημά του είναι να γουστάρει ο βορειοευρωπαϊκός λαουτζίκος βόλτες και πάρτι με γρήγορα αυτοκίνητα σε διασταυρώσεις Κρήτης με Σικελία.

Για εμάς που κάνουμε έτσι κι αλλιώς αυτές τις βόλτες (ίσως χωρίς τόσο γρήγορα αμάξια - δεν είμεθα και ΄τιποτε παλαβοί) δε βγάζει κανένα νόημα.

Κάποιοι γουστάρουν να παίρνουν το ρόλο του στρατηγού Ρέινορ και να ξαπλώνουν ζέργκια στην άλλη άκρη του γαλαξία, κάποιοι άλλοι να σφάζουν τρολς με μενίρς παίζοντας το γιο του Δία στα προάστια της Άσγκαρντ και κάποιοι τελευταίοι να νομίζουν ότι ξέρουν την μπαλίτσα του Μέσσι. 

Θεμα οπτικής είναι δηλαδή, αλλά μέχρι να καταφέρεις να οδηγήσεις πορσικό στο Τόκιο και στο Μονακό, δεν νομίζω να σου λυθεί η απορία. 

Επεξ/σία από Malthador
  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...