Προς το περιεχόμενο

Xbox One Topic v2 [Xbox One][Xbox One S][Xbox One X]


Praetorian
Μήνυμα προστέθηκε από Praetorian,

Παρακαλείστε θερμά να παραμένετε on-topic, να αποφεύγετε το VS με άλλες κονσόλες, με PC και με smartphones, στον βαθμό του εφικτού καθώς και να αποφεύγετε προκλητικούς χαρακτηρισμούς προς άλλα μέλη ή/και γενικεύσεις του στυλ "fanboys", "haters" κλπ. Οι συζητήσεις αυτές δεν οδηγούν πουθενά και συχνά δημιουργούν άσκοπες εντάσεις μεταξύ των μελών.

Σε κάθε περίπτωση, εάν συναντήσετε κάποιο προβληματικό/προσβλητικό μήνυμα, η ενδεδειγμένη οδός είναι να στέλνετε αναφορά για να το διαχειρίζονται οι αρμόδιοι συντονιστές.

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 8,6k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

4 ώρες πριν, Mr_Terror είπε

Κανονικα δεν πρεπει να ακουγεται τιποτα οταν ειναι κλειστη η κονσολα.Αυτος ο θορυβος που λες, οταν η κονσολα τρεχει παιχνιδι ο θορυβος ειναι πιο δυνατος?Μηπως ειναι coil whine απο το τροφοδοτικο.

 

3 ώρες πριν, postfire είπε

coil whine φοβαμαι οτι ειναι αυτο το τζζζζ

Όταν είναι ανοιχτή η κονσόλα και παίζω δεν το έχω προσέξει καθώς δουλεύει και ο ανεμιστήρας και δεν καταλαβαίνω. Όταν το κλείνω όμως και από κοντά (ακουμπώντας το αυτί πάνω στη κονσόλα) ακούγεται αυτό. Αν βγάλω την πρίζα τότε δεν ακούγεται τίποτα! Λέτε να πάει για σέρβις καινούρια κονσόλα;😪 Όχι τίποτα άλλο, αλλά πραγματικά δύο παιχνίδια πρόλαβα να παίξω μόνο! Είναι ολοκαίνουρια και θα μου δώσουν μεταχειρισμένη ρε γαμώτο...Κρίμα είναι!!!!!!!!😪

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Φιλε μου δεν εχει κατι η κονσολα σου.Ο ηχος που ακους ειναι φυσιολογικος.Μην αγχωνεσαι.Τι ημερομηνια κατασκευης εχει η κονσολα σου?Στο πισω μερος το γραφει.

Επεξ/σία από Mr_Terror
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μόλις τώρα, postfire είπε

προβλημα δεν δημιουργει αυτο αν δεν σε πειραζει αστο ετσι

αν βγαλει τυχων προβλημα τοτε την στελνεις

Α ναι; Τότε οκ θα την αφήσω έτσι. Ευτυχώς που δεν ακούγεται καθόλου (ούτε καν το βράδυ που κοιμόμαστε αλλιώς θα γκρίνιαζε η γυναίκα!😁) κι έτσι δεν ενοχλεί. Θα πρέπει όπως είπα να πας από πάνω και κολλητά το αυτί στη κονσόλα για να το ακούσεις. Αν βγάλει στη πορεία πρόβλημα τότε θα την στείλω για σέρβις. Δεν πιστεύω όμως κανά βράδυ ξαφνικά να ανατιναχτεί!!!!!!!!😁 

4 λεπτά πριν, Mr_Terror είπε

Φιλε μου δεν εχει κατι η κονσολα σου.Ο ηχος που ακους ειναι φυσιολογικος.Μην αγχωνεσαι.Τι ημερομηνια κατασκευης εχει η κονσολα σου?Στο πισω μερος το γραφει.

Ε, τι φυσιολογικό είναι αφού κανονικά λέτε πως δεν θα έπρεπε να ακούγεται τίποτα;!!!!!! Παίζεται με τον πόνο μου;!!!!!!😁

2017/08/27 λέει.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

αυτος ο ηχος που ακουγεται ειναι φυσιολογικος.Πρεπει να εχεις αυτια σκυλου για να γινει ενοχλητικος ο θορυβος.Και το δικο μου σλιμ ακουγεται ο θορυβος που λες.Μην αγχωνεσαι ειναι φυσιολογικος.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

4 λεπτά πριν, postfire είπε

Όχι φίλε Νίκο δεν ακούγεται έτσι, σαν ανεμιστηράκι. Ακούγεται σαν ένα καλώδιο ρεύματος να κάνει τζζζζ. Δεν ξέρω πως αλλιώς να το περιγράψω. Πως κάνει ας πούμε ένα πολύμπριζο όταν βάζεις την πρίζα και κάτι δεν πάει καλά, δεν κάνει κάτι σαν τζζζζ;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

και το δικό μου το κάνει εδώ και ένα χρόνο και δεν έχω απολύτως κανένα πρόβλημα. Ένας πυκνοτης από το τροφοδοτικό είναι. 

Επεξ/σία από Petros.mp
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

19 ώρες πριν, Leon Scott Kennedy είπε

Ωχ μη μου λες τέτοια...😪 Αυτό που αποφεύγω πάντα! Να μπλέξω με το σέρβις!!!!!!!!!😠 Εσύ όταν κλείνεις τη κονσόλα δεν ακούς τίποτα μα τίποτα όταν πας από πάνω και κοντά σε εκείνον τον κύκλο με τις τρύπες εξαερισμού;  

 Φίλε μου μην  αγχώνεσαι αυτό είναι φυσιολογικό που κάνει εχω αλλάξει 3 κονσόλες και μου το εκαναν και οι 3 βεβαι το κανει και σε αλλους 3 φιλους μου που έχουν xbox one s ειναι φυσιολογικοτατο και μην κάνεις την βλακεια να το στείλεις στο service! 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

12 ώρες πριν, Petros.mp είπε

και το δικό μου το κάνει εδώ και ένα χρόνο και δεν έχω απολύτως κανένα πρόβλημα. Ένας πυκνοτης από το τροφοδοτικό είναι. 

 

5 ώρες πριν, manthos_27 είπε

 Φίλε μου μην  αγχώνεσαι αυτό είναι φυσιολογικό που κάνει εχω αλλάξει 3 κονσόλες και μου το εκαναν και οι 3 βεβαι το κανει και σε αλλους 3 φιλους μου που έχουν xbox one s ειναι φυσιολογικοτατο και μην κάνεις την βλακεια να το στείλεις στο service! 

 Αν είναι έτσι οκ να μείνω ήσυχος βρε παιδιά και να μη το στείλω για σέρβις και μπλέξω. Σας ευχαριστώ!

10 ώρες πριν, postfire είπε

τι ημερομηνια κατασκευης εχει?

Πίσω γράφει 2017/08/27. Αυτό λογικά είναι σωστά;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Φημες για μειωση τιμης του Χ. Αν επαληθευτουν θα διατιθεται σε υπερ το δεον δελεαστικη τιμη..

https://gamingbolt.com/microsoft-to-announce-100-price-drop-for-xbox-one-x-at-e3

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...