Προς το περιεχόμενο

Xbox One Topic v2 [Xbox One][Xbox One S][Xbox One X]


Praetorian
Μήνυμα προστέθηκε από Praetorian,

Παρακαλείστε θερμά να παραμένετε on-topic, να αποφεύγετε το VS με άλλες κονσόλες, με PC και με smartphones, στον βαθμό του εφικτού καθώς και να αποφεύγετε προκλητικούς χαρακτηρισμούς προς άλλα μέλη ή/και γενικεύσεις του στυλ "fanboys", "haters" κλπ. Οι συζητήσεις αυτές δεν οδηγούν πουθενά και συχνά δημιουργούν άσκοπες εντάσεις μεταξύ των μελών.

Σε κάθε περίπτωση, εάν συναντήσετε κάποιο προβληματικό/προσβλητικό μήνυμα, η ενδεδειγμένη οδός είναι να στέλνετε αναφορά για να το διαχειρίζονται οι αρμόδιοι συντονιστές.

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Στις 6/8/2018 στις 2:36 ΠΜ, k_dinos είπε

Μπορείς να δοκιμάσεις να αγοράσεις και από το Pc, από τη σελίδα της Microsoft 

Το δοκίμασα και απο εκεί. Πάλι τα ίδια.. εσείς αγοράζετε και παίρνετε κανονικά?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

8 ώρες πριν, shooterg είπε

Το δοκίμασα και απο εκεί. Πάλι τα ίδια.. εσείς αγοράζετε και παίρνετε κανονικά?

Για να κατεβασεις τα παιχνιδια xbox 360 που δινει το gold πρεπει να εχεις περασμενη πιστωτικη, αν κανω λαθος ας διορθωσει καποιος

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

12 ώρες πριν, shooterg είπε

Το δοκίμασα και απο εκεί. Πάλι τα ίδια.. εσείς αγοράζετε και παίρνετε κανονικά?

3 πραγματα παιζουν:

1) Εχει καποιο ερρορ το χβοχ (δες τα xbox core services) 

2) Δεν εχεις περασμενη πιστωτικη (ειναι μαστ)

3) Το ριτζιον σου δεν σου επιτρεπει να κατεβασεις το παιχνιδι. Πουχου, εγω ειμαι ΜΕ και δεν με αφηνε να κατεβασω το Μπαγιονετα (για ευνοητους λογους). Ακομη και οταν αλλαξα ριζτιον απο την κονσολα, διαβαζε την ΙΡ μου, και το εκοβε το παιχνιδι.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

καλησπερα στην ομαδα.

ενα βασικο μειονεκτημα κατ'εμε στο store ειναι οτι δεν εχεις επιλογη οταν αγοραζεις παιχνιδι,ειτε δωρεαν ειτε οχι,

να στο αποθηκευει στο library οπως στο ps4 παρα στην εντολη Get κατευθειαν κανει download...

θελω να πιστευω σε μελλοντικη αναβαθμιση,να μπορεις να εχεις επιλογες αποθηκευσης η κατεβασματος

μιλαμε για αγορα απο κονσολα...

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

5 ώρες πριν, pollop είπε

Για να κατεβασεις τα παιχνιδια xbox 360 που δινει το gold πρεπει να εχεις περασμενη πιστωτικη, αν κανω λαθος ας διορθωσει καποιος

Σε xbox one ναι, δεν τη χρεώνει αλλά δε σε αφήνει να κατεβάσεις χωρίς αυτή.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδιά θέλω ένα 2ο χειριστήριο για να χρησιμοποιείται ΠΟΛΥ περιστασιακά, τύπου κάνα ποδοσφαιράκι, κάνα αμαξάκι και κάνα σπλιτ-σκριν σούτερ 3 φορές το μήνα. Για να μη δίνω τα 45 ευρώ που απαιτούνται για το αυθεντικό χειριστήριο, μπορώ να χρησιμοποιήσω κάποιο άλλο; Μου κάνει κι ενσύρματο, αλλά προτιμώ ασύρματο.

Έχω 2 χειριστήρια του 360, ασύρματα, αλλά διαβάζω ότι δεν είναι συμβατά, γίνεται μόνο να τα συνδέσω στο πισί και να στρημάρω. Κάτι τέτοιο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, qwertyuiop2 είπε

Παιδιά θέλω ένα 2ο χειριστήριο για να χρησιμοποιείται ΠΟΛΥ περιστασιακά, τύπου κάνα ποδοσφαιράκι, κάνα αμαξάκι και κάνα σπλιτ-σκριν σούτερ 3 φορές το μήνα. Για να μη δίνω τα 45 ευρώ που απαιτούνται για το αυθεντικό χειριστήριο, μπορώ να χρησιμοποιήσω κάποιο άλλο; Μου κάνει κι ενσύρματο, αλλά προτιμώ ασύρματο.

Έχω 2 χειριστήρια του 360, ασύρματα, αλλά διαβάζω ότι δεν είναι συμβατά, γίνεται μόνο να τα συνδέσω στο πισί και να στρημάρω. Κάτι τέτοιο.

παρε μεταχειρω απο τις αγγελιες...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στις 7/8/2018 στις 4:06 ΜΜ, pgavalito είπε

Καλησπέρα σας,

Δεν είμαι gold member στο xbox.

Αν ένα gold member αγοράσει σήμερα στα 15,00€ το Rise of the Tomb Raider με τη μορφή κωδικού/δώρου και μου δώσει τον κωδικό, λογικά το παιχνίδι γίνεται install σε μένα κανονικότατα, σωστά?

Just to confirm!

παρτο απο εδω 

https://www.cdkeys.com/xbox-live/games/rise-of-the-tomb-raider-20-year-celebration-xbox-one-cd-key

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, pgavalito είπε

Είσαι φίλος!!!

Στα περτικαλι μαγαζα :) , εφοσον βρεθει διαθεσιμο σε μεταχειρισμενο κοστιζει 10 ευρω. Καρατσεκαρισμενο..

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Παιδιά με την πτώση της τουρκικής λίρας έχουν καταρρεύσει και οι τιμές στο τουρκικό store.

Pes 2019 στα 21 ευρώ.

ΕΑ Access 12 Months στα 9 ευρώ.

 Just Cause 3 2,43 ευρώ.

Και άλλα πολλά.

Από ότι θυμάμαι γίνεται να πάρεις παιχνίδια με προπληρωμένες χωρίς πρόβλημα μόνο το ea θέλει πιστωτική.

Βλέπω οι προπληρωμένες είναι sold out από παντού.

Με revolut γίνεται άραγε;

Επεξ/σία από tiniakos
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επειδη γέμισε ο σκληρος του xbox μου πηρα ενα απλο κουτακι κ εβαλα αυτον εδω εναν wd 750gb black 32mb cache...θεωρητικη η ερωτηση θα δω καποια διαφορα σε loading times κλπ;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, babis13 είπε

Επειδη γέμισε ο σκληρος του xbox μου πηρα ενα απλο κουτακι κ εβαλα αυτον εδω εναν wd 750gb black 32mb cache...θεωρητικη η ερωτηση θα δω καποια διαφορα σε loading times κλπ;

Καμμία...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

15 ώρες πριν, postfire είπε

και ssd ακομα να βαλεις πολυ ελαχιστες διαφορες

Με ssd βλέπεις μεγάλες διαφορές, ειδικά σε παιχνίδια όπως το witcher 3, gta κτλ 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...