Προς το περιεχόμενο

Xbox One Topic v2 [Xbox One][Xbox One S][Xbox One X]


Praetorian
Μήνυμα προστέθηκε από Praetorian,

Παρακαλείστε θερμά να παραμένετε on-topic, να αποφεύγετε το VS με άλλες κονσόλες, με PC και με smartphones, στον βαθμό του εφικτού καθώς και να αποφεύγετε προκλητικούς χαρακτηρισμούς προς άλλα μέλη ή/και γενικεύσεις του στυλ "fanboys", "haters" κλπ. Οι συζητήσεις αυτές δεν οδηγούν πουθενά και συχνά δημιουργούν άσκοπες εντάσεις μεταξύ των μελών.

Σε κάθε περίπτωση, εάν συναντήσετε κάποιο προβληματικό/προσβλητικό μήνυμα, η ενδεδειγμένη οδός είναι να στέλνετε αναφορά για να το διαχειρίζονται οι αρμόδιοι συντονιστές.

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 8,6k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

8 ώρες πριν, manthos_27 είπε

και πώς μπορώ να καταχωρήσω μια χρεωστική βασικά εχω εθνική? 

Πας απο το Microsoft billing και την καταχωρεις, η απλα πηγαίνεις να πραατοποιησεις μια αγορα οποιουδηποτε προϊόντος που σε ενδιαφέρει και σαν πληρωμή επιλέγεις πιστωτική, το σύστημα θα δει οτι δέν εχεις μια, και θα ξεκινήσει τη διαδικασία εισαγωγής της.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

33 λεπτά πριν, hexenlord είπε

Πας απο το Microsoft billing και την καταχωρεις, η απλα πηγαίνεις να πραατοποιησεις μια αγορα οποιουδηποτε προϊόντος που σε ενδιαφέρει και σαν πληρωμή επιλέγεις πιστωτική, το σύστημα θα δει οτι δέν εχεις μια, και θα ξεκινήσει τη διαδικασία εισαγωγής της.

Δυστυχώς δεν δεχονται εθνική  μόνο visa kai mastercard οπότε δεν μπορώ να κάνω κάτι κρίμα γιατί χάνω τα games του 360!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 λεπτά πριν, manthos_27 είπε

Δυστυχώς δεν δεχονται εθνική  μόνο visa kai mastercard οπότε δεν μπορώ να κάνω κάτι κρίμα γιατί χάνω τα games του 360!

δεν ειμαι τοσο γνωστης των ελληνικων καρτων, αλλα οταν λες εθνικη τι εννοεις? ΔΕν ειναι ουτε βιζα, ουτε μαστερ, ουτε αμεξ?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
44 λεπτά πριν, hexenlord είπε

δεν ειμαι τοσο γνωστης των ελληνικων καρτων, αλλα οταν λες εθνικη τι εννοεις? ΔΕν ειναι ουτε βιζα, ουτε μαστερ, ουτε αμεξ?

Ναι έχω την κάρτα της εθνικής τελικα μοχλός έμαθα οτι ειναι Mastercard οπότε μια χαρά παιδιά ξέρετε αν. μπορώ να την καταχωρήσω απο το κινητό μου καθώς ειμαι διακοπές και λείπω απο το σπίτι! 

ΕΥΧΑΡΙΣΤΏ 

Επεξ/σία από manthos_27
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

43 λεπτά πριν, manthos_27 είπε

Ναι έχω την κάρτα της εθνικής τελικα μοχλός έμαθα οτι ειναι Mastercard οπότε μια χαρά παιδιά ξέρετε αν. μπορώ να την καταχωρήσω απο το κινητό μου καθώς ειμαι διακοπές και λείπω απο το σπίτι! 

ΕΥΧΑΡΙΣΤΏ 

Ναι μπορείς μπες http://www.xbox.com/el-GR/?lc=1032 και κανε καταχώρηση.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 ώρες πριν, mikele13- είπε

Ναι μπορείς μπες http://www.xbox.com/el-GR/?lc=1032 και κανε καταχώρηση.

Έκανα καταχώρηση της κάρτας αλλά και παλι δεν μ αφηνει να κατεβάσω το free game του 360 που σου δίνει δωρεαν το xbox live to Mickey 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
2 ώρες πριν, manthos_27 είπε

Έκανα καταχώρηση της κάρτας αλλά και παλι δεν μ αφηνει να κατεβάσω το free game του 360 που σου δίνει δωρεαν το xbox live to Mickey 

xbox live συνδρομη εχεις? οχι trial και οχι μηναια.

 

Επεξ/σία από hexenlord
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 ώρες πριν, manthos_27 είπε

Έκανα καταχώρηση της κάρτας αλλά και παλι δεν μ αφηνει να κατεβάσω το free game του 360 που σου δίνει δωρεαν το xbox live to Mickey 

Αν είναι trial μόνο παιχνίδια του one  μπορείς να κατεβάσεις

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, manthos_27 είπε

Ναι έχω κανονικά! 

μιλα με σαππορτ, και αν βγαλεις ακρη (που πολυ πιθανο να βγαλεις) πες μας και εδω τι εγινε ωστε να βοηθηθουν και αλλοι χρηστες με πιθανα παρομοια προβληματα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
3 λεπτά πριν, hexenlord είπε

μιλα με σαππορτ, και αν βγαλεις ακρη (που πολυ πιθανο να βγαλεις) πες μας και εδω τι εγινε ωστε να βοηθηθουν και αλλοι χρηστες με πιθανα παρομοια προβληματα.

Μίλησα με σαππορτ το απόγευμα και μου ειπαν πώς δεν βλεπουν κατι λάθος στο λογαριασμό μου και προτειναν να μπω απο pc να το κατεβάσω αλλα τώρα είμαι διακοπές και εχω μόνο το κινητό αλλά θα το δοκιμάσω και θα επανέλθω για τα αποτελέσματα! 

 

Επίσης το σαππορτ είναι άψογο! 

Επεξ/σία από manthos_27
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Game pass για οσους δεν εχουν με 2ευρο για εναν μηνα και δινει αλλον εναν δωρο...εως 31 αυγουστου καλη φαση γιατι μου τελειωνει αυριο το ιδιο ισχυει και για το gold

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...