Προς το περιεχόμενο

Xbox One Topic v2 [Xbox One][Xbox One S][Xbox One X]


Praetorian
Μήνυμα προστέθηκε από Praetorian,

Παρακαλείστε θερμά να παραμένετε on-topic, να αποφεύγετε το VS με άλλες κονσόλες, με PC και με smartphones, στον βαθμό του εφικτού καθώς και να αποφεύγετε προκλητικούς χαρακτηρισμούς προς άλλα μέλη ή/και γενικεύσεις του στυλ "fanboys", "haters" κλπ. Οι συζητήσεις αυτές δεν οδηγούν πουθενά και συχνά δημιουργούν άσκοπες εντάσεις μεταξύ των μελών.

Σε κάθε περίπτωση, εάν συναντήσετε κάποιο προβληματικό/προσβλητικό μήνυμα, η ενδεδειγμένη οδός είναι να στέλνετε αναφορά για να το διαχειρίζονται οι αρμόδιοι συντονιστές.

Προτεινόμενες αναρτήσεις

3 ώρες πριν, theo93 είπε

Το πηγές εσύ στη ups σωστά;

Επίσης που είπε ότι δεν πρέπει για κανένα λόγο να χρησιμοποιήσω το κουτί του xbox αλλά ένα απλό.

Οχι, ήρθε η ups σπίτι. 

Κι εμένα μου να βάλω το xbox σε άλλο κουτί. Όχι στο δικό του!!! 

  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 8,6k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

1 λεπτό πριν, tolstoy είπε

Οχι, ήρθε η ups σπίτι. 

Κι εμένα μου να βάλω το xbox σε άλλο κουτί. Όχι στο δικό του!!! 

Επικοινώνησες κάπως μαζί τους ;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 λεπτά πριν, tolstoy είπε

Τηλεφωνικά. 

Ευχαριστώ πολύ, νόμιζα πως έπρεπε να το πάω εγώ ;)

Θα τους καλέσω αύριο να συνεννοηθούμε :D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Και εγω μολις πακεταρα το δικο μου. Εμενα εσβηνε κ μετα που το ανοιγα ελεγε οτι εκλεινε απο υπερθερμανση. Ειναι μοντελο του 2017 απο τα πρωτα .Αυριο πρωι το παω σε γενικη ταχυδρομικη γιατι Κρητη δεν εχουμε ups. Οποτε αυτοι μετα αναλαμβανουν να το πανε ups κ μετα Γερμανια. Εται εγραφε το voucher που μου εστειλαν να εκτυπωσω.

Κ εμενα το παλικαρι απο ms Ελλαδας μου ειπε να μην βαλω το δικο μου κουτι αλλα ενα οτιδηποτε γιατι παιζει να μην το γυρισουν πισω. Εβαλα ενα απο nike airmax , φοραω κ 47.5 κ χωρεσε το xboxaki μου 😂

Ελπιζω να ερθει γρηγορα 😢😢😢

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, d_gkal είπε

Σε τι κουτί το έβαλες;

Κανονικά δε θα έπρεπε να έρχεται με κουτί ο κούριερ; 

Επίσης έβαλες μέσα καλώδιο και χειριστήριο;

μόνο η κονσόλα.

 

59 λεπτά πριν, malias4 είπε

Και εγω μολις πακεταρα το δικο μου. Εμενα εσβηνε κ μετα που το ανοιγα ελεγε οτι εκλεινε απο υπερθερμανση. Ειναι μοντελο του 2017 απο τα πρωτα .Αυριο πρωι το παω σε γενικη ταχυδρομικη γιατι Κρητη δεν εχουμε ups. Οποτε αυτοι μετα αναλαμβανουν να το πανε ups κ μετα Γερμανια. Εται εγραφε το voucher που μου εστειλαν να εκτυπωσω.

Κ εμενα το παλικαρι απο ms Ελλαδας μου ειπε να μην βαλω το δικο μου κουτι αλλα ενα οτιδηποτε γιατι παιζει να μην το γυρισουν πισω. Εβαλα ενα απο nike airmax , φοραω κ 47.5 κ χωρεσε το xboxaki μου 😂

Ελπιζω να ερθει γρηγορα 😢😢😢

Το κόστος της Γενικής ποιος το κάλυψε;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, theo93 είπε

μόνο η κονσόλα.

Το κόστος της Γενικής ποιος το κάλυψε;

Δεν πηγα ακομα , αυριο θα παω. Απο οτι μου ειπαν απο microsoft στο τηλεφωνο δεν θα πληρωσω κατι εγω. Κανονικα αν μενεις σε πολη κ περιοχη που εχει ups courier ερχεται κ στον χωρο σου κ παιρνει το πακετο. Εμεις τωρα με επαρχεια την παταμε που κ που. Αυριο που θα παω θα ενεμερωσω. 
 

  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

10 ώρες πριν, theo93 είπε

μόνο η κονσόλα.

Το κόστος της Γενικής ποιος το κάλυψε;

Έξοδα πληρωμένα από την Microsoft δεν δίνεις φραγκο.

 

  • Like 1
  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εμένα μου ήρθε σήμερα το χειριστήριο που είχε με τη κονσόλα και που και που δε πατιόταν το πλήκτρο Α ή Β.. όχι κάτι σοβαρό αλλά μου την έδινε ειδικά στα μενού. Έχει νέο σειριακό και είναι ολοκαίνουργιο..!! Μπράβο στη Microsoft, υποδειγματικό Service..!! Τέλος δεν άργησε καθόλου (το έστειλα 30 Απριλίου με UPS από το χώρο μου).

  • Like 4
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το εστειλα σημερα το πρωι οπως ειχα πει, τελικα οντως δεν πληρωσα ουτε ενα € , ουτε κ την γενικη ταχυδρομικη.

Απλα αυτοι θα το πανε μεχρι Αθηνα στην ups κ μετα θα παει Γερμανια. Κ στο γυρισμο παλι το ιδιο !!

Ελπιζω να ρθει κ εμενα γρηγορα 😌

παντως το service της ms απο αλλο επιπεδο, μακαρι να ειχαμε Ελλαδα σερβις να ξεμπερδευουμε μπαμ μπαμ 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παίζω το The Long Dark το θεωρώ λίγο δύσκολο για μένα παρόλο που δεν βλέπω καθόλου γρίφους μέχρι τώρα.

Γενικά όμως είναι δυνατός τίτλος που επανακαθορίζει το είδος κατεμέ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...