Προς το περιεχόμενο

Xbox One Topic v2 [Xbox One][Xbox One S][Xbox One X]


Praetorian
Μήνυμα προστέθηκε από Praetorian,

Παρακαλείστε θερμά να παραμένετε on-topic, να αποφεύγετε το VS με άλλες κονσόλες, με PC και με smartphones, στον βαθμό του εφικτού καθώς και να αποφεύγετε προκλητικούς χαρακτηρισμούς προς άλλα μέλη ή/και γενικεύσεις του στυλ "fanboys", "haters" κλπ. Οι συζητήσεις αυτές δεν οδηγούν πουθενά και συχνά δημιουργούν άσκοπες εντάσεις μεταξύ των μελών.

Σε κάθε περίπτωση, εάν συναντήσετε κάποιο προβληματικό/προσβλητικό μήνυμα, η ενδεδειγμένη οδός είναι να στέλνετε αναφορά για να το διαχειρίζονται οι αρμόδιοι συντονιστές.

Προτεινόμενες αναρτήσεις

2 λεπτά πριν, Choutas είπε

Εννοείται ότι ήταν ράδιο αρβύλα ίσως από το πολύ PR να φούντωσαν τόσο πολύ που οι φήμες είναι εντελώς παραφουσκομένες.

Ίσως να κάνουν στρατηγική συνεργασία για να είναι time limited τα παιχνίδια της Sega σε PC/Xbox. Φυσικά αυτό αντιβαίνει την πολιτική της MS για τα αποκλειστικά και η Sega θέλει να είναι σε όσες περισσότερες πλατφόρμες ως εκδότης.

Σίγουρα είναι κάτι σχετικά μικρότερο σε μέγεθος όπως να υπάρχει συνδρομή Sega Access στο Xbox. Δηλαδή ότι κάνει η ΕΑ ή η Ubisoft. Πληρώνεις 30 ευρώ το χρόνο και παίζεις 60 τίτλους Sega ανάμεσα στις γενιές.

Ειδικά το τελευταίο θα είχε πολύ νόημα.

Φωναζε οτι θα ειναι, αλλά αν δεν υπαρχει επισημη ανακοινωση ποτε δεν ξερεις.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 8,6k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

https://metro.co.uk/2020/06/03/sega-fog-gaming-service-arcades-was-secret-big-reveal-12797619/

Τις βγάζω το καπέλο επειδή μεγάλωσα με τα arcade μόνο που προσπαθεί να τα φέρει στην εποχή μας και να τα αναβιώσει τις βγάζω το καπέλο.

Σε αντίθεση με άλλες εταιρείες Namco κτλ το παλεύει ακόμα. Μπράβο της.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
9 ώρες πριν, hexenlord είπε

Στο τελευταιο ποστ μου στο ινσομνια, ενας εξτρα κωδικος για οποιον θελει να δοκιμασει την beta του Kartrider

RJ3TX-9R2K9-4DXC9-29K7V-JRTJZ

Δεν  δουλεύει.

 

Edit: Βιάστηκα και δεν είδα το παρακάτω ποστ.

Επεξ/σία από Paragontas-x
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πεσμένοι οι servers? Για κάποιο λόγο ενώ μου δείχνει ότι είμαι συνδεδεμένος στο νετ δε μπορώ να κάνω login γιατί μου λέει ότι δεν είμαι. Κάποια στιγμή μου πέταξε και το μήνυμα ότι από την πλευρά τους υπάρχει θέμα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σε άλλα νέα, κυκλοφόρησε χθες βράδυ στην Αγγλία η Cyberpunk 2077 Limited Edition Console (One X) για 260 GBP (περίπου 290 EUR) και εξαφανίστηκε σε λίγα λεπτά (βέβαια στην παρούσα φάση δεν ξέρω και πόσοι στέλνουν πλέον international).
Πέραν του ότι με 290 ευρώ παίρνεις μια πολύ όμορφη κονσόλα, μέσα στο πακέτο συμπεριλαμβάνεται και κωδικός για το παιχνίδι (όταν βγει), δηλαδή ένα 60άρι ακόμα.
Not bad Microsoft!

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

14 λεπτά πριν, rovgio είπε

Την εχει διαθεσιμη ακομα στο Πλαισιο στα 329 ευρω.

Για του λόγου το αληθές. (δεν το περίμενα από το Πλαίσιο αυτό και το τσέκαρα 😅 ) Καλή τιμή θεωρώ για Ελλάδα. Ειδικά αν υπολογίσεις τα μεταφορικά που θα έπρεπε να πληρώσεις από Αγγλία.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

4 λεπτά πριν, non-serviam είπε

Για του λόγου το αληθές. (δεν το περίμενα από το Πλαίσιο αυτό και το τσέκαρα 😅 ) Καλή τιμή θεωρώ για Ελλάδα. Ειδικά αν υπολογίσεις τα μεταφορικά που θα έπρεπε να πληρώσεις από Αγγλία.

Εβγαλε κ το public την ιδια προσφορα αλλα εξαντληθηκε γρηγορα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

24 λεπτά πριν, NickTG είπε

To game δυστυχώς δεν στέλνει. 

Σε αυτά τα λεφτά θα την αγόραζα. 

Ελπίζω αν έρθει εδώ να τη φέρουν σε κοντινή τιμή και όχι 400€+!

Εγώ πάντως είμαι με το F5 στο χέρι για αγορά από Αμαζον. Το βράδυ το είχε 440+, πριν από δυο ώρες 330+, τώρα 309 (όπου έριξα μια να υπάρχει, γιατί εδώ που μένω με συμφέρει), και περιμένω πότε θα πάει 260. Έριξα και την επιλογή που δίνουν για notify for lower price, οπότε για να δούμε (αν το θέλει και κάποιος άλλος πάντως μπορεί να το κάνει και αυτός ώστε να το κατεβάσουν).

2 λεπτά πριν, rovgio είπε

Εβγαλε κ το public την ιδια προσφορα αλλα εξαντληθηκε γρηγορα.

Τα κομμάτια είναι αρκετά περιορισμένα από ότι διάβασμα πριν από κάνα δίμηνο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Θα το προτιμούσα βέβαια κάτω από 300€ αλλά ενδιαφέρουσα και η τιμή του Πλαισίου. 

Αν πιάνει και μια επιστροφή που έχω από Eurobank ίσως έχουμε την έκπληξη! 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 hour ago, non-serviam said:

Εγώ πάντως είμαι με το F5 στο χέρι για αγορά από Αμαζον. Το βράδυ το είχε 440+, πριν από δυο ώρες 330+, τώρα 309 (όπου έριξα μια να υπάρχει, γιατί εδώ που μένω με συμφέρει), και περιμένω πότε θα πάει 260. Έριξα και την επιλογή που δίνουν για notify for lower price, οπότε για να δούμε (αν το θέλει και κάποιος άλλος πάντως μπορεί να το κάνει και αυτός ώστε να το κατεβάσουν).

Τα κομμάτια είναι αρκετά περιορισμένα από ότι διάβασμα πριν από κάνα δίμηνο.

Αν το δεις να πέσει τόσο χαμηλά, ρίξε σε παρακαλώ μια ενημερωση εδώ πέρα. :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...