Προς το περιεχόμενο

Xbox One Topic v2 [Xbox One][Xbox One S][Xbox One X]


Praetorian
Μήνυμα προστέθηκε από Praetorian,

Παρακαλείστε θερμά να παραμένετε on-topic, να αποφεύγετε το VS με άλλες κονσόλες, με PC και με smartphones, στον βαθμό του εφικτού καθώς και να αποφεύγετε προκλητικούς χαρακτηρισμούς προς άλλα μέλη ή/και γενικεύσεις του στυλ "fanboys", "haters" κλπ. Οι συζητήσεις αυτές δεν οδηγούν πουθενά και συχνά δημιουργούν άσκοπες εντάσεις μεταξύ των μελών.

Σε κάθε περίπτωση, εάν συναντήσετε κάποιο προβληματικό/προσβλητικό μήνυμα, η ενδεδειγμένη οδός είναι να στέλνετε αναφορά για να το διαχειρίζονται οι αρμόδιοι συντονιστές.

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Ηχείο με SPDIF θύρα για σύνδεση με One S. Μονό κατά προτίμηση γιατί δεν υπάρχει πολύς χώρος στο γραφείο. 

To Xbox είναι συνδεδεμένο στο monitor του PC οπότε μιλάμε για κοντινή απόσταση.

Στα 50€ υπάρχει τίποτα αξιόλογο;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
7 ώρες πριν, kpapageo1 είπε

Ηχείο με SPDIF θύρα για σύνδεση με One S. Μονό κατά προτίμηση γιατί δεν υπάρχει πολύς χώρος στο γραφείο. 

To Xbox είναι συνδεδεμένο στο monitor του PC οπότε μιλάμε για κοντινή απόσταση.

Στα 50€ υπάρχει τίποτα αξιόλογο;

Μονό ηχείο; 

Δεν αξίζει

Υπάρχει καλύτερη λύση και φτηνή

Ακουστικά συνδεδεμένα στον controller ...

Ούτε ηχεία ούτε τίποτα και γλυτώνεις και τον χώρο στο γραφείο

Επεξ/σία από dskoul
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

7 ώρες πριν, kpapageo1 είπε

Ηχείο με SPDIF θύρα για σύνδεση με One S. Μονό κατά προτίμηση γιατί δεν υπάρχει πολύς χώρος στο γραφείο. 

To Xbox είναι συνδεδεμένο στο monitor του PC οπότε μιλάμε για κοντινή απόσταση.

Στα 50€ υπάρχει τίποτα αξιόλογο;

 

Στο monitor με hdmi δε το χεις συνδεμένο?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 ώρες πριν, joker9424 είπε

Δεν εχουν ολες οι οθονες ηχεια

Έχουν οι πιο πολλές jack για ηχεία όμως. Για εμένα  ήταν κριτήριο αγοράς και για αυτό προτίμησα μια Viewsonic 27" που πήρα από μία Dell 27". Price range 150-200e.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Στο monitor με HDMI είναι αλλά δεν έχει ηχεία. Θύρα για Jack έχει αλλά θα πρέπει να πάρω ηχεία γιατί είναι δύσκολο να βάζω-βγάζω του PC. Για αυτό ψάχνω για μονό, για να μην γεμίσω και άλλο το γραφείο.

 

4 ώρες πριν, dskoul είπε

Μονό ηχείο; 

Δεν αξίζει

Υπάρχει καλύτερη λύση και φτηνή

Ακουστικά συνδεδεμένα στον controller ...

Ούτε ηχεία ούτε τίποτα και γλυτώνεις και τον χώρο στο γραφείο

Με ακουστικά είμαι τώρα αλλά επειδή λόγω δουλειάς είμαι σχεδόν μόνιμα με τα ακουστικά στα αυτιά, δεν την παλεύω άλλο.

Καμιά φτηνή ηχόμπαρα υπάρχει; Δεν έχω μεγάλες απαιτήσεις σε απόδοση.

Επεξ/σία από kpapageo1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

7 ώρες πριν, kpapageo1 είπε

Στο monitor με HDMI είναι αλλά δεν έχει ηχεία. Θύρα για Jack έχει αλλά θα πρέπει να πάρω ηχεία γιατί είναι δύσκολο να βάζω-βγάζω του PC. Για αυτό ψάχνω για μονό, για να μην γεμίσω και άλλο το γραφείο.

Με ακουστικά είμαι τώρα αλλά επειδή λόγω δουλειάς είμαι σχεδόν μόνιμα με τα ακουστικά στα αυτιά, δεν την παλεύω άλλο.

Καμιά φτηνή ηχόμπαρα υπάρχει; Δεν έχω μεγάλες απαιτήσεις σε απόδοση.

Υπάρχει της creative η stage αν δεν κάνω λάθος, που παίζει κάθε τόσο στα 80 ευρω και είναι vfm.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

13 λεπτά πριν, kostiger είπε

Υπάρχει της creative η stage αν δεν κάνω λάθος, που παίζει κάθε τόσο στα 80 ευρω και είναι vfm.

την συνδέεις με οπτική με το xbox και είσαι μια χαρά!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

14 ώρες πριν, kpapageo1 είπε

Στο monitor με HDMI είναι αλλά δεν έχει ηχεία. Θύρα για Jack έχει αλλά θα πρέπει να πάρω ηχεία γιατί είναι δύσκολο να βάζω-βγάζω του PC. Για αυτό ψάχνω για μονό, για να μην γεμίσω και άλλο το γραφείο.

Με ακουστικά είμαι τώρα αλλά επειδή λόγω δουλειάς είμαι σχεδόν μόνιμα με τα ακουστικά στα αυτιά, δεν την παλεύω άλλο.

Καμιά φτηνή ηχόμπαρα υπάρχει; Δεν έχω μεγάλες απαιτήσεις σε απόδοση.

Για τη θύρα jack σε ρώτησα για να μην ψάχνεις μόνο spdif. Μονό ηχείο μόνο σε ηχομπαρα και ψάξε να έχει καλό μπάσο. Κατ εμέ καλύτερα 2.1 . Έχω κι εγώ διαφορετικά ηχεία για pc και xbox στο ίδιο γράφειο, επάνω στη ραφιερα το ένα σετ και δίπλα από την οθόνη το άλλο.  Δεν είναι και πολύ ογκώδη αυτά των 50-60€.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σωστό γιατί πάνε στην γκρίζα αγορά και οι εταιρείες χάνουν χρήματα.

Φυσικά είναι λάθος να υπάρχει και μόνο ένα στορ ανά κονσόλα καθώς αυτό θεωρείται μονοπώλιο.

Γενικά είμαι κατά τις γκρίζας αγοράς και δεν παίρνω από instantgaming,.cdkeys,.eneba κτλ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Ο λύκος κι αν εγέρασε...

Άντε μακάρι να αρχίσει να παντρεύει και τα χειριστήρια με την κονσόλα ή τον λογαριασμό μας μη τυχόν και πουλήσουμε το 2ο χειριστήριο που πήραμε δώρο με την κονσόλα και καταρρεύσει η πολυεθνική

Επεξ/σία από aggelos87
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...