Προς το περιεχόμενο

Xbox One Topic v2 [Xbox One][Xbox One S][Xbox One X]


Praetorian
Μήνυμα προστέθηκε από Praetorian,

Παρακαλείστε θερμά να παραμένετε on-topic, να αποφεύγετε το VS με άλλες κονσόλες, με PC και με smartphones, στον βαθμό του εφικτού καθώς και να αποφεύγετε προκλητικούς χαρακτηρισμούς προς άλλα μέλη ή/και γενικεύσεις του στυλ "fanboys", "haters" κλπ. Οι συζητήσεις αυτές δεν οδηγούν πουθενά και συχνά δημιουργούν άσκοπες εντάσεις μεταξύ των μελών.

Σε κάθε περίπτωση, εάν συναντήσετε κάποιο προβληματικό/προσβλητικό μήνυμα, η ενδεδειγμένη οδός είναι να στέλνετε αναφορά για να το διαχειρίζονται οι αρμόδιοι συντονιστές.

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Τον περιμένω τον σκληρό χθες τον παραγγειλα εννοείται ότι νέα έχω θα ενημερώσω να βοηθήσω και εγώ όσο μπορώ την κοινότητα εδώ όπως με έχετε βοηθήσει πολλές φορές

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έχω ένα πρόβλημα με το record what happend. Το έχω ρυθμισμένο στα 5 λεπτά. Όμως από τις τελευταίες 6-7 φορές που το έκανα, τις δύο φορές μου κράτησε ένα βίντεο μερικών δευτερολέπτων, συγκεκριμένα 5sec και 6sec. Βρήκα αντίστοιχα θέματα σε διάφορα sites αλλά πουθενά μια λύση.

 

Ξέρει κανείς τίποτα?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

@babis13

Αν πιάνουν λίγο τα χέρια σου δεν είναι και τόσο δύσκολο. 

 

Αλλά αν φοβοσουν ότι θα το καταστρέψεις καλά έκανες. 

 

Απλά ας μας πει τα αποτελέσματα ο φίλος σου αν κάνει αυτήν την διαδικασία χωρίς το σκριπτακι

Επεξ/σία από Paragontas-x
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλησπέρα ξέρει κανείς αν τα updates που γίνονται στα παιχνίδια μένουν στο σκληρό δίσκο ή στην κονσόλα? Θα φύγω διακοπές και τελευταία στα παιχνίδια που παίζω έχουν γίνει πολλά updates. Θα πρέπει να τα ξανά κάνω στην κονσόλα που έχω στο χωριό? 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

15 λεπτά πριν, Tigio13 είπε

Καλησπέρα ξέρει κανείς αν τα updates που γίνονται στα παιχνίδια μένουν στο σκληρό δίσκο ή στην κονσόλα? Θα φύγω διακοπές και τελευταία στα παιχνίδια που παίζω έχουν γίνει πολλά updates. Θα πρέπει να τα ξανά κάνω στην κονσόλα που έχω στο χωριό? 

Εννοείς αν το έχεις το παιχνίδι σε εξωτερικό σκληρό δίσκο? Το update εγκαθίσταται εκεί που είναι εγκατεστημένο το παιχνίδι.

  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

34 λεπτά πριν, bfc είπε

Εννοείς αν το έχεις το παιχνίδι σε εξωτερικό σκληρό δίσκο? Το update εγκαθίσταται εκεί που είναι εγκατεστημένο το παιχνίδι.

Ναι αυτό εννοώ ευχαριστώ. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

18 λεπτά πριν, psi1984 είπε

γιατι το χβοχ οne x εχει ανεβει πολυ η τιμη του τελευταια?

Η μικροσοφτ έπαιξε φοβερά με το one x ...

Κατάφερε να μην κατρακυλήσει η τιμή του ... Φαίνεται ότι την σταθεροποίησε στα 400 ευρώ ... Μετακίνησε όλο το ενδιαφέρον στο series x. 

Ίσως για πρώτη φορά τα πήγαν εξαιρετικά στο μάρκετινγκ

 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

4 λεπτά πριν, dskoul είπε

Η μικροσοφτ έπαιξε φοβερά με το one x ...

Κατάφερε να μην κατρακυλήσει η τιμή του ... Φαίνεται ότι την σταθεροποίησε στα 400 ευρώ ... Μετακίνησε όλο το ενδιαφέρον στο series x. 

Ίσως για πρώτη φορά τα πήγαν εξαιρετικά στο μάρκετινγκ

ευχαριστω. το ειχα βρει στα 250 το πασχα και δεν το πηρα λεω ασε αποκλειετε να ξανανεβει και τωρα που εριξα μια ματια και πουλαω το προ μου το βλεπω κοντα στα 400, δεν το περιμενα αυτο

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

42 λεπτά πριν, psi1984 είπε

ευχαριστω. το ειχα βρει στα 250 το πασχα και δεν το πηρα λεω ασε αποκλειετε να ξανανεβει και τωρα που εριξα μια ματια και πουλαω το προ μου το βλεπω κοντα στα 400, δεν το περιμενα αυτο

Έπαιζε και η συλλεκτική του cyberpunk στα 329 πρόσφατα. Μάλιστα από ότι κατάλαβα δεν ήταν και τόσο δύσκολο να βρεθεί στα καταστήματα. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

On 30/07/2020 at 22:04, d_gkal said:

Αν είναι τόσο απλό , τότε ίσως και να αξίζει η αλλαγή εσωτερικού με ssd! Αν το έχω μέχρι τότε και με το που λήξει η εγγύηση κάνω την αλλαγή!

Αν δεν κάνω κάποιο τρομερό λάθος, η αλλαγή internal hdd σε ssd σε OG Xbox και Xbox OneS δεν σημαίνει ανάλογες βελτιώσεις σε ταχύτητα καθώς και οι 2 κονσόλες έρχονται με SATA 2 controllers. Είχα ψαχτεί και εγώ πριν 1 χρόνο όταν είχα μπουχτίσει με τα load times σε Witcher 3 και RDR2, και είχα διαβάσει αυτό που αναφέρω πιο πάνω. Το xbox one x έρχεται με SATA 3 controller. Η πιο συμφέρουσα επιλογή που έχεις αν δεν έχεις OneX, είναι να πάρεις external SSD, είτε ατόφιο, είτε internal με enclosure και να το συνδέσεις σε ένα από τα USB 3.0 ports που έχει η κονσόλα. Έτσι γλυτώνεις και τον μπελά του ανοίγματος της κονσόλας (έχει δεν έχει εγγύηση), και είναι πιο βολικό να μεταφέρεις παιχνίδια σε άλλες κονσόλες που τυχόν υπάρχουν.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...