Προς το περιεχόμενο

Xbox One Topic v2 [Xbox One][Xbox One S][Xbox One X]


Praetorian
Μήνυμα προστέθηκε από Praetorian,

Παρακαλείστε θερμά να παραμένετε on-topic, να αποφεύγετε το VS με άλλες κονσόλες, με PC και με smartphones, στον βαθμό του εφικτού καθώς και να αποφεύγετε προκλητικούς χαρακτηρισμούς προς άλλα μέλη ή/και γενικεύσεις του στυλ "fanboys", "haters" κλπ. Οι συζητήσεις αυτές δεν οδηγούν πουθενά και συχνά δημιουργούν άσκοπες εντάσεις μεταξύ των μελών.

Σε κάθε περίπτωση, εάν συναντήσετε κάποιο προβληματικό/προσβλητικό μήνυμα, η ενδεδειγμένη οδός είναι να στέλνετε αναφορά για να το διαχειρίζονται οι αρμόδιοι συντονιστές.

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Μολις χτες η προχτες μπηκε ΑΑΑ τιτλος. F1 2019, και 2-3 σαβουριτσες (ετσι τα λεω γω δεν σημαινει οτι οντως ειναι σαβουρες). Το ενα λεγεται The touryst καπως ετσι.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 8,6k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Το Kingdom Come δεν το έπιασα καθώς πρέπει να είναι τεράστιο τύπου Morrowind. Το DMC είναι θεικό ίσως ότι καλύτερο έχω παίξει στο XGP. Προλαβαίνετε κόσμε παίξτε το.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Είπα να  μη φύγει το DmC χωρίς να το δω αλλά από το τικιτακα πόνεσε το χέρι μου τιναφτορε με τα combo :P Kαι δε το χουν στο pc gamepass 

Επεξ/σία από Mhlogiatros
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στις 30/7/2020 στις 12:44 ΠΜ, babis13 είπε

Τον περιμένω τον σκληρό χθες τον παραγγειλα εννοείται ότι νέα έχω θα ενημερώσω να βοηθήσω και εγώ όσο μπορώ την κοινότητα εδώ όπως με έχετε βοηθήσει πολλές φορές

Είχαμε κάποιο νέο; 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

@babis13 Πλάκα πλάκα σε περιμένει πολύς κόσμος(Και εγώ μαζί) να μας πεις την τελική για το αν ισχύει να μπορείς να αλλάξεις τον εσωτερικό δίσκο οποιοδήποτε κονσόλας xbox one χωρίς κάποιο σκριπτακι απλά βάζοντας τον δίσκο και κάνοντας ένα usb ofline system update.

Επεξ/σία από Paragontas-x
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators

Στην λίστα με τα games του Game Pass για κάποιο λόγο δεν μου βγάζει το Halo: Master Chief Collection, πρέπει να κάνω search συγκεκριμένα για αυτό ώστε να μου το εμφανίσει. Υπάρχει κάποια ρύθμιση που έχω τικάρει και συμβαίνει αυτό;

Δεν θέλω να χάνω τίτλους όταν κάνω browsing, θέλω να φαίνονται όλοι. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

12 minutes ago, Malthador said:

Στην λίστα με τα games του Game Pass για κάποιο λόγο δεν μου βγάζει το Halo: Master Chief Collection, πρέπει να κάνω search συγκεκριμένα για αυτό ώστε να μου το εμφανίσει. Υπάρχει κάποια ρύθμιση που έχω τικάρει και συμβαίνει αυτό;

Δεν θέλω να χάνω τίτλους όταν κάνω browsing, θέλω να φαίνονται όλοι. 

Πατάς εκεί που λέει να τα δείξει όλα και δεν το βγάζει? 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παίδες καλησπέρα δεν σας γράφω περιμένω τον σκληρό απλά ,εννοείται θα μεταφέρω νέα όταν το παραλάβω και προσπαθήσω να κάνω εγκαταστάση,λογικά Τετάρτη η πέμπτη

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators
21 minutes ago, NickTG said:

Πατάς εκεί που λέει να τα δείξει όλα και δεν το βγάζει? 

Να εδώ είναι στο all games, έχει όλα τα Halo εκτός από το MCC:

 

Screenshot_20200803-154324.png

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

17 minutes ago, Malthador said:

Να εδώ είναι στο all games, έχει όλα τα Halo εκτός από το MCC:

Screenshot_20200803-154324.png

Στο κινητό μου το έβγαλε κανονικά. 

Θα ελέγξω και στην κονσόλα μόλις επιστρέψω. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

39 λεπτά πριν, babis13 είπε

Παίδες καλησπέρα δεν σας γράφω περιμένω τον σκληρό απλά ,εννοείται θα μεταφέρω νέα όταν το παραλάβω και προσπαθήσω να κάνω εγκαταστάση,λογικά Τετάρτη η πέμπτη

Εσύ θα το κάνεις ή θα βάλεις κάποιον άλλον?

Αν μπορέσεις να βγάλεις και κάνα βίντεο τη στιγμή που αλλάζεις τον δίσκο και μετά θα είναι ότι καλύτερο.

Απλά προτάσεις κάνω.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

9 ώρες πριν, Malthador είπε

Στην λίστα με τα games του Game Pass για κάποιο λόγο δεν μου βγάζει το Halo: Master Chief Collection, πρέπει να κάνω search συγκεκριμένα για αυτό ώστε να μου το εμφανίσει. Υπάρχει κάποια ρύθμιση που έχω τικάρει και συμβαίνει αυτό;

Δεν θέλω να χάνω τίτλους όταν κάνω browsing, θέλω να φαίνονται όλοι. 

Oύτε σε εμένα το βγάζει, πάτα Υ και κάνε manual search και το βρίσκει.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

9 ώρες πριν, Paragontas-x είπε

Εσύ θα το κάνεις ή θα βάλεις κάποιον άλλον?

Αν μπορέσεις να βγάλεις και κάνα βίντεο τη στιγμή που αλλάζεις τον δίσκο και μετά θα είναι ότι καλύτερο.

Απλά προτάσεις κάνω.

Εγώ θα το κάνω θεωρώ ότι ψιλοπιανουν τα χέρια μου και λίγο το google και το youtube θα την παλέψω....βίντεο λίγο δύσκολο γιατί θα έχω σαν βοήθημα το κινητό αλλά θα προσπαθήσω φίλε 

  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...